Kraków - fajne miejsca

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Fajne miejsca w Krakowie... mi się kojarzy z Zakrzówkiem
smile.gif


ja będąc tam pierwszy raz, byłam w kompletnym szoku! Cudnie tam jest.
 

plackowski

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Nie no, aż tak źle nie może być Zakrzówek to symbol, poza tym studenci bardzo mocno protestowaliby, teraz w ogóle jak to ogrodzili to już nie ma tego klimatu co przedtem był...
 

baranek123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
na Zakrzówku jest naprawdę pieknie, zdjęcia z Zakrzówka http://www.sandra-kuba.pl/portret/zakrzowek-w-kolorach-czerwcowego-slonca-oraz-kasia.html
 

filiszklanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
59
Punkty reakcji
0
nieodkrytym przez wielu miejscem w Krakowie jest z pewnością Nowa Huta, jest tam wiele ciekawych i interesujących miejsc..
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
ja jestem podobnego zdania co inni, że Kraków jest niesamowitym miejscem, gdzie można się świetnie bawić, owszem Zakrzówek inne miejsca trasy rowerowe, parki, nawet i bulwary mają swój urok, jest wiele miejsc, gdzie można wypoczywać w piękny słoneczny dzień, ale nie można też zapominać o tym, żeby gdzieś zjeść, albo się napić i jeśli chodzi o takie miejsca, to ja bardo lubię C.K. Browar przy Bagateli, pub w piwnicy więc idealne miejsce, żeby się schować przed upałami, a do tego pyszne piwo ważone na miejscu.
 

jacksparrow.88

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kazimierz jest super. Dużo klimaczycznych knajp. Ale na rynku też można perłki znaleźć, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać.
 
J

jadwinia

Guest
Musowo Kazimierz - mieszkałam na jego granicy, przy ulicy Dietla, w takiej kamienicy, której zdjęcie było w jednej gazecie podpisane jako "do rozbiórki" :D a ona stoi do dziś. Jedynie znajomi mieli zawsze nietęgie miny wchodząc do środka ;p może się czegoś bali?? ;)
 
E

Ejan87

Guest
Te niektóre kamienice naprawdę straszą w Krakowie ;p ale i tak to miasto ma naprawdę specyficzny klimat ;) jednak nacodzień bywa męczące ... no, ale Kraków to Kraków. Najbardziej uwielbiam te uliczki, które biegną wokół Rynku, bo samego Rynku - nie bardzo. Za duży tam hałas i tłok ;p
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Wszystko ma swój klimat,a sam Kraków to naprawdę niezwykle piękne i urokliwe miasto. Warto przyjechać tutaj z całą rodziną i zwiedzić stare miasto czy też udać się statkiem w rejs po Wiśle. Wspaniała sprawa.
 

Irka Biała

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wszystko ma swój klimat,a sam Kraków to naprawdę niezwykle piękne i urokliwe miasto. Warto przyjechać tutaj z całą rodziną i zwiedzić stare miasto czy też udać się statkiem w rejs po Wiśle. Wspaniała sprawa.

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Ja też kocham pasjami Kraków. Co do samej Wisły - rejsy to bardzo miła odmiana, która szczególnie cieszy dzieci. Ja proponuję też nieco tańszą formę zwiedzania, czyli spacer nad Wisłą. Warto, bo tam jest pięknie, a i coraz więcej ciekawych miejsc powstaje. W tamtym roku właśnie tak odkryłam restaurację Augusta (http://www.restauracjaaugusta.pl/), która mieści się na takiej fajnej, nowej barce. Wygląd restauracji to jedno, ale ważniejsza jest kuchnia. A tę mają naprawdę świetną. Spokojnie można zabrać też ze sobą maluchy - mają tam dla siebie przystosowany kącik zabaw.
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
Kraków jest dla mnie takim miejscem, że nie trudno jest znaleźć jakieś fajne miejsce. Ja kocham spacerować po mieście, odkrywać nowe miejsca, ale też lubię dobrze zjeść. Dlatego do miejsc, które ja bardzo lubię należy Vanilla Sky. Mogę liczyć na doskonałą kuchnię, ale też na miłą atmosferę, a że się znajduje tuż nad Wisłą to można po obiedzie, czy kolacji pójść na spacer.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Uliczki wychodzące z Rynku, Rynek, Piwnica pod Baranami! :3 teatr Słowackiego. W zasadzie cały Kraków bardzo mi się podoba, wrócę tam jeszcze kiedyś z dziką rozkoszą :D
 

nocny_marek

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam Skwer Judah na Kazimierzu, róg ulic Wąskiej i Wawrzyńca :) taki zlot food trucków. Piłem tam pyszne szejki od Shake & Bake
 

azor70

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Cześć, ja ostatnio byłam w muzeum sztuki współczesnej Mocak w Krakowie ( mocak.pl )
jest to naprawdę bardzo fajne muzeum godne polecenia. A jakie jeszcze fajne miejsca są w Krakowie? Co polecacie do zwiedzania itp.??


azor70 napisał:
Cześć, ja ostatnio byłam w muzeum sztuki współczesnej Mocak w Krakowie ( mocak.pl )
jest to naprawdę bardzo fajne muzeum godne polecenia. A jakie jeszcze fajne miejsca są w Krakowie? Co polecacie do zwiedzania itp.??
Macie jakieś pomysły na zwiedzanie Krakowa??
 
Do góry