Kraków - fajne miejsca

stara baba

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
zza swiatow
odpoczywa sie super na skalkach twardowskiego :)
knajpy to zalezy co kto lubi, kazdemu pasuje co innego.
na malym rynku schodami do gory przez ksiegarnie to AlboTak, czy jakos tak ;)
Swieta Krowa jest fajna to posiedzenia na poduchach, ladnie tam zawsze pachnie kadzidelkami i jest z reguly odpowiadajaca mi muzyka
jesli ktos lubi zwiedzac i jezdzic rowerem, to niech sie wybierze na wyprawe szlakami twierdz :) kilka wypraw sie z tego moze zrobic..a ze pogoda teraz dopisuje to zwiedzajcie ruiny :)
 

miscusi

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
krakuf
atmosfera... fajny klub;) polecam ;D

No ja jak na razie to kraków poznaje:) start studiow:) i mieszkam niedaleko Nowej Huty i nie zgodze sie z opiniami ze jest tam niebespiecznie:) ogólnie przyjazna atmosfera:) a tak wracając do tematu to juz pare ciekawych miejsc zdążyłem poznac:) no podoba mi się w Carpe Diem na Floriańskiej oraz zaraz na przeciwko sie znajduje Obsesja nie wiem jak dokładnie sie nazywa:D więcej nazw nie pamiętam ale sie uczei poznaje Kraków coraz bardziej:D


carpe diem jest albo na św.Marka albo carpe II na ul.Sławkowskiej ;)
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
"Dawno temu na Kazimierzu"-niezapomniany klimat, a do spania polecam 5 minut od rynku Hostel Aston. Wyjątkowo fajny i tani. A z Krakowem wiąże tylko miłe wspomnienia ;)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Jeśli miałbym polecić jakieś miejsca, to kawiarnie: na gołębiej (migrena, 4 pokoje) - miły klimacik
Jeśli kluby: To Nova, na Kazimierzu - super, nowoczesny klimat
Jeśli nocleg: Yourplace - miła obsługa, fajne ceny w stosunku do jakości
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja bardzo lubię kawiarnie na Brackiej - Prowincję, Spokój
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
Spokój bardzo fajny, takiej "domowej" atmosfery nie ma nigdzie indziej. Można wpaść, poczytać, wypić piwko/herbatę jak kto woli, zrelaksować się, pogadać ze znajomymi... Ostatnio byłem w Spokoju w ubiegłe wakacje, bo akurat blisko mieliśmy z tego apartamentu, który zarezerwowaliśmy z dziewczyną z infonoc.pl . BTW. bardzo fajny serwis. Można sprawdzić opinie na temat miejsca, obekrzeć foty itd.
Polecam jeszcze kawiarnie Tribeccę i restaurację Chimerę
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Moi znajomi jak przyjeżdżają do Krakowa to rezerwują sobie właśnie apartamenty przez serwis infonoc.pl i zawsze wyjeżdżają zadowoleni. Pewnie to również za sprawą tych fajnych miejsc w Krakowie, których jest cała masa i za sprawą fajnie spędzonego czasu.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Znam ten serwis i jest naprawdę super. Dobrze, że można dzięki nim można zarezerwować piękne pokoje. Podoba mi się też to, że strona jest tak dobrze zrobiona, że bez problemu można szybko znaleźć pokój w różnych częściach Krakowa. Mam nadzieję, że powstanie więcej takich serwisów jak infonoc.pl ;)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
A ja polecam "Zaraz wracam" na Bożego Ciała oraz "Zaraz wracam tu" na Miodowej i ich Tace mocy ;]
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Ja chadzam do Zakątka na Grodzkiej albo Manekina na Tomasza. Ewentualnie Drukarnia na Podgórzu.
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja chadzam do Zakątka na Grodzkiej albo Manekina na Tomasza. Ewentualnie Drukarnia na Podgórzu.

Wielkie tak dla Manekina. Świetne mają tam grzane wino i nie skąpią do niego bakalii :)
Poza tym cenię sobie Spokój, Pauzę, Alchemię, Singer.
Kocham to miasto :p
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja też! Ale wolę bardziej kluby niż knajpeczki;) W Krakowie super miejscem jest Baccarat. To bardzo ładny klub i przede wszystkim ze świetnymi imprezami. Trafiłam ostatnio na ich facebooka i naprawdę zapowiada się świetny miesiąc. Przede wszystkim będzie impreza MVLM http://www.youtube.com/watch?v=iNzrwh2Z2hQ&feature=PlayList&p=44149805F8950F77&playnext_from=PL&index=0&playnext=1 Tak to wygląda: miksowanie dźwięku i obrazu. Myślę że będzie niezła
 

niezlafruzia

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Słuchaj Kahlua, a nie orientujesz się może jakie w czerwcu będą imprezy w Baccaracie? Patrzyłam na ich stronę, ale jeszcze nie ma informacji, pewnie na dniach wrzuca, ale wolałabym wiedzieć wcześniej. Jak jest z tymi imprezami cyklicznymi u nich? Słyszałam, że co jakiś czas się powtarzają, ale nie wiem konkretnie jakie i kiedy. Będę wdzięczna za info!
 

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Ja jestem z Krakowa i mówię Wam, że fajnych miejsc nie brakuje. Nie mówię nawet o Rynku, czy o Kazimierzu, bo tam wystarczy się przejść kilka razy, żeby trafić klimatyczne miejsce. Ale na przykład w Nowej Hucie jest Klub Kombinator - przyjemne miejsce, gdzie można wypić piwo i pograć w gry planszowe. A ostatnio odkryliśmy spoko miejscówkę na grilla - Krakowskie Przedmieście koło Zabierzowa.
 

lukaszsikora

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Żeby zjeść coś dobrego i chwilę posiedzieć to polecam Chimerę.

Natomiast na wyjście we dwoje świetna jest Cafe Botanica na Brackiej bodajże 9.
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Pis En Loooooof te same miejsca lubimy! :) I ten ktoś o długim nicku powyżej, Krakowskie Przedmieście jest przyjemne, szkoda, że pogoda się zepsuła, bo miałam zamiar tam jechać znowu na jakiegoś grilla, bo u mnie w okolicy nie ma miejscówek. No ale trzeba będzie poczekać na słońce znowu.
 

takka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Kraków ma zdecydowanie dużo fajnych miejsc. Jeśli o knajpach mówimy to w zależności od nastroju. Jeśli mam ochotę na spokojne plotki przy kawie to wybieram Kazimierz, jeśli bardziej imprezowo to Rynek. A konkretniej to np. ostatnio Scandale na Placu Nowym, dodatkowy atut ogródek. Dobre jedzenie, dobre drinki.
 
Do góry