Kraków - fajne miejsca

K

Kaja Metrowska

Guest
Smok Wawelski ziejący ogniem.
No i sama dzielnica Kazimierz- niesamowita atmosfera :)
 

asia9040

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
katowice city :P
Mekong przy ulicy Wadowickiej 8g wymiata!
Byliście?
Ja najadłam się za dziesięciu, a za małe pieniądze.
Pycha!
Smacznie i przyjemnie. Tak jak lubię ;)
 

Ola Majorska

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Uwielbiam Kraków bo jest tu mnóstwo poukrywanych fajnych miejsc :) ostatnio moim ulubionym lokalem jest LostBar na Szewskiej. Jak tam się wchodzi? nie powiem. ale petarda! zamysł genialny plus w samym lokalu dużo poukrywanych zagadek
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Czy wszyscy przeprowadzacie się "na raz" z wykorzystaniem firmy.transportowej? Lub macie nowe lokum bardzo daleko od starego? Jeżeli tak to firmy przeprowadzkowe mają fajne pojemniki na rzeczy, które dobrze się im układają w ciężarówkach. Jeżeli własnym transportem i jest daleko to na wszystko co miękkie polecam worki próżniowe - ciuchy koniecznie pakowane szafa po szafie, półka po półce. Łatwiej rozpakować na miejscu. A skompresowane zajmują mało miejsca w bagażniku. Książki są zawsze moja zmora i tutaj jednak stawiałem na małe pudła, żeby łatwo unieść, duża ilość podróżowała w walizkach na kółkach, podobnie jak zabawki ale to podejście wymagało kilku kursów. Jak nowe lokum jest niedaleko to najsprawniej idzie podejście w starym miejscu jedna osoba pakuje i przewozi w nowe miejsce, gdzie druga osoba od razu rozpakowywuje i układa. Przy tym podejściu ilość pudel, toreb równa się pojemnosci auta razy dwa Daję namiar na profesjonalną firmę z Krakowa https://tran-rem.pl/
 
Do góry