Koszyki przy wannie

S

szyszana

Guest
Dziewczyny, nie wiem czy to dobra kategoria, ale podejrzewam, że prędzej będzie znały rozwiązanie niż faceci.
Jesteśmy po remoncie łazienki. Zapomniałam o koszykach przy wannie, takich wiszących (na szampony i duperele) - prosiłam faceta, ale ten na mnie warczy, że nie ma mowy o wierceniu, wkrętach itp. bo coś z kafelkami się może stać.
Przychodzi wam na myśl rozwiązanie?
 
V

Vaffik

Guest
szyszana napisał:
bo coś z kafelkami się może stać
Taaaa, odpadną...
Kup wiertło 8mm do szkła i zrób zaczyn pod otwory. Wtedy zmień wiertło na zwykłe (do betonu) i przejdzie super. Glazura, terakota czy kafelka pęknie tylko i wyłącznie wtedy gdy wywrzesz zbyt mocny nacisk w pierwszej fazie wiercenia nim wiertło przejdzie przez warstwę ozdobną kafelki (te śliską) więc z delikatniusim naciskiem. Może tak być ale nie musi lecz napisałem bo nie wiem jak kto kładł glazurę. Jeśli nie miał grabek do kleju i nie rozpprowadził równomiernie kleju na płytce to mogły powstać dziury wolne od kleju za płytką. Wiercenie w takim miejscu w dużym naciskiem uwali płytkę (pęknie). Można ostukać miejsce przed wierceniem. Głucho = pełna = wiercimy.
Można też wiercić między fugami a chłopu powiedz że ... by najlepiej skoczył do fryca zrobić se trwałą bo z chłopem ma mało wspólnego...

PS!! Wiercimy wiertłem bez udaru w wiertarce - z boku jest pokrętło lub coś podobnego - oznaczone wiertłem lub młotkiem - ustawiamy na wiertło.
Napisałem bo ...
 
E

Elen

Guest
Mniejsza o sposob ....moga byc haczyki na przylepce, takie tez sa. Moja pierwsza mysl- mam nadzieje ze wiesz ze kurz jest wszedzie a koszyki bardzo ciezko wyczyscic z kurzu. No ale skoro bardzo chcesz, to powodzenia. :)
 

Tagila

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Koszyki na przylepce sądobre, bo łatwo można ściągnąć, wymienić, a nie zostają ślady po nich na ścianach;)
 

Merila

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
mnie też przychodzą na myśl takie na przyssawce, można łatwo wymienić sam koszyczek, jak i miejsce w którym ma wisieć;)
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
przecież teraz są supermocne tasmy, lustra cięzkie ludzie wieszją i jest podobno ok
 
Do góry