Koszt wydania książki

alma1

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Czy są tu osoby, którym udało wydać się swoją własną książkę?
Interesują mnie koszty z tym związane jeśli chce się wydać książkę
na własną rękę. Niby znalazłam taki kalkulatorek: wydacksiazke.pl/calculator,
ale szczerze powiedziawszy to obawiam się, że jest trochę dodatkowych
kosztów, z których mogę sobie nie zdawać sprawy. Jeżeli ktoś ma jakieś
doświadczenia to będzie wdzięczna z informacje.
 

felalafe

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
Nie mam doświadczenia ale kiedyś czytałam o tym i szczegółów nie pamiętam ale wiem że sumarycznie to bardzo dużo wychodziło i nie stać by mnie było w życiu bez żadnego wsparcia wydawnictwa.
 

alma1

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś podobnie jak ja stoi przed wyborem wydawnictwa to polecam współpracę z drukarnią sowadruk.pl.
Udało mi się z ich pomocą wydać książkę i jeszcze ją wypromować - zajęli się dystrybucją. Jest to solidna,
istniejąca od wielu lat drukarnia, więc naprawdę spokojnie można im powierzyć swoje dzieło:)
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
W takich sytuacjach liczy się też gdzie zamówimy druk takiej książki. Ja mam taką zaprzyjaźniona drukarnie we Wrocławiu i nazywa się ona Aneks i mieści się na Jerzmanowskiej 99, która może podjąć się takiego druku książki za rozsądną cenę.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Sadzę, że będzie pomocny artykuł odwiedź stronę przyszły autorze książki :) W technice druku cyfrowego książek, zapisywanie tekstu odbywa się dzięki zastosowaniu technologii komputerowych, to jest najtańsza opcja.
 

MartaFlora

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2020
Posty
23
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
Cześć. Koszta bywają różne. To zależy od wydawnictwa. Ja napisałam do kilku. Powiem jedno: to spore koszta. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, możesz napisać na: oczywtuszu@onet.pl
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Najlepiej zorientować się w drukarniach ale wydaje mi się, ze nie jest to takie tanie
 
Do góry