Koszalin

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
Mi osobiscie Koszalin sie podoba. Fakt mogłoby być więcej kin itp ale i tak jest fajny:p
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mi się bardzo podoba, mam same miłe wspomnienia związane z tym miastem :) zawiodłam się tylko trochę na sali kinowej w kinie Kryterium - może mam za duże wymagania ,ale sala naprawdę nie przypadła mi do gustu <_< a co wy o tym sądzicie?
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Duża dziura - krótko o Koszalinie.
Jest kilka niezłych miejsc, gdzie można spędzić czas ale bez rewelacji.

Jedyna ulica na której coś się dzieje - Al. Zwycięstwa.
 

po`ziomka

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KoSzaLiN
Koszalin znam od małego.Ty się wychowałam i wogóle .Fakt jest małym miastem bo w godzine mogę go przejść od krańca do krańca ale teraz się rozwija.Niedługo otwierają Media Mark i inne centra handlowe.Mamy też swoje zabytki. No i oczywiście najbrzydszy ratusz i dworzec w Polsce.Syf,kiła i mogiła ale sentyment mam. Pozdrawiam buziaki
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Oj.. nie można narzekać na Koszalin.. miasto nie jest rzeczywiście duże, ale podstawowe wymagania spełnia.
Kino nie powinno być już mankamentem, o ile wiem w "Forum" mieści się teraz Multikino, więc dla każdego coś miłego ;]
Klubów trochę jest i to z różnym klimatem. Szkoda tylko, że jedynie Kreska stara się organizować koncerty. Dlatego, gdy latem jest zamknięta.. w sferze rozrywkowej miasto faktycznie zamiera..
Dla tych, którzy preferują czynny sposób spędzania czasu.. polecam "Dolinę sportu" - ja przynajmniej z kortu tenisowego tam czasami korzystam ;)
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Na Koszalin nie można narzekać.Dla mnie osobiście to jest największe miasto w promieniu 70...góra 80km od Szczecinka.
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Pomieszkiwałam w Koszalinie, może wielkich fajerwerków i atrakcji nie ma, ale bardzo mnie urzekły parki i naprawdę dużo zieleni.
 

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
no fakt dworzec jest ochydny... ale ratus nie jest az taki zly
ale niby ma byc nowy dworzec tylko ciekawe za jaki czas jak mysliice 30 lat?
cale szczescie ze koszalin sie rozwija i nie jest to taka dziura jak kiedys byla:-D
 

ibron

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Koszalin...
Hmm... już kilkanaście lat tu mieszkam to można coś powiedzieć.

Minusy

Centrum miasta- masakra. Banki, banki, banki, kilka knajpek, księgarń i aptek, ot całe centrum miasta. Kiepskie wrażenia uzupełnia kompletnie nudny i wymarły rynek.

Katedra- w zasadzie jedyny ciekawy architketonicznie budynek w mieście, XIV wieczna katedra, obecnie w remoncie, zdecydowanie dominuje w centrum.

Układ komunikacyjny do bani, mała ilość placówek kulturalnych (kin, teatrów itp.), pogoda

Plusy

bliskość do morza

całkiem niezły "klimat" życia, spokojnie, powoli bez wielkomiejskiego szumu, ale też bez miasteczkowej prowincjonalnośći, tak w sam raz

miasto tysiąca supermarketów- to więc cukru i innych rzeczy nie powinno zabraknąć ;)

ciekawa historia miasta, rozbudowane systemy podziemii, genialne zdjęcia z czasów niemieckich
 

Anetka23

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2022
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nigdy w Koszalnie nie byłam ale to co podajecie brzmi zachęcjaąco.
 

Anetka23

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2022
Posty
4
Punkty reakcji
0
A jak z wygodą przemieszczania się jeśli ktoś nie jest zmotoryzowany? Wygodna komunikacja miejska? Tanie bilety?
 
Do góry