Kosmetyki na ŁZS jak Seborh - czy warto?

Ananiaszka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2022
Posty
17
Punkty reakcji
0
Hej hej hej 👉👈

Mam taką sprawę: szukam skutecznych sposobów na pozbycie sie efektów ŁZS i utrzymanie zdrowej skóry ale jestem w tym kompletnie zielona i robię risercz tak trochę w ciemno. Ale trafiłam ostatnio na linie kosmetyków w stylu Seborh że one mają jakieś tam kilka produktów i są przeznaczone do pielęgnowania skóry z kilku różnych stron. Już trochę rozszyfrowałam składy i wydają sie okej, ale moze ktoś już próbował te produky?
 

MariaMarkowa

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2022
Posty
38
Punkty reakcji
1
Z tego co wiem to Seborh jest bardzo dobrym kosmetykiem, tyle, ze nie należy do najtańszych, bo są one zazwyczaj w cenie między 100-150 zł. Ja osobiście nie używałam jeszcze, ale przymierzam się do kupna jak najbardziej. Najpierw jednak chciałabym skorzystać ze specjalistycznych badań jak badanie u trychologa i niech on mi zaleci co i jak. Myślałam jeszcze nad mezoterapią igłową, którą widziałam w Klinice Murrano przy okazji rozglądania się z mężem za zabiegiem usunięcia grudek perlistych https://klinikamurano.com/oferta/dermatologia_estetyczna/grudki-perliste/
 

kolkimorki12

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2023
Posty
5
Punkty reakcji
0
Także korzystam z kosmetyków od Seborh i bardzo sobie chwale chodź tanie nie są to fakt
 
Do góry