Kosmetyki na 艁ZS jak Seborh - czy warto?

Ananiaszka

Nowicjusz
Do艂膮czy艂
3 Luty 2022
Punkty reakcji
0
Hej hej hej 馃憠馃憟

Mam tak膮 spraw臋: szukam skutecznych sposob贸w na pozbycie sie efekt贸w 艁ZS i utrzymanie zdrowej sk贸ry ale jestem w tym kompletnie zielona i robi臋 risercz tak troch臋 w ciemno. Ale trafi艂am ostatnio na linie kosmetyk贸w w stylu Seborh 偶e one maj膮 jakie艣 tam kilka produkt贸w i s膮 przeznaczone do piel臋gnowania sk贸ry z kilku r贸偶nych stron. Ju偶 troch臋 rozszyfrowa艂am sk艂ady i wydaj膮 sie okej, ale moze kto艣 ju偶 pr贸bowa艂 te produky?

MariaMarkowa

Nowicjusz
Do艂膮czy艂
17 Maj 2022
Punkty reakcji
1
Z tego co wiem to Seborh jest bardzo dobrym kosmetykiem, tyle, ze nie nale偶y do najta艅szych, bo s膮 one zazwyczaj w cenie mi臋dzy 100-150 z艂. Ja osobi艣cie nie u偶ywa艂am jeszcze, ale przymierzam si臋 do kupna jak najbardziej. Najpierw jednak chcia艂abym skorzysta膰 ze specjalistycznych bada艅 jak badanie u trychologa i niech on mi zaleci co i jak. My艣la艂am jeszcze nad mezoterapi膮 ig艂ow膮, kt贸r膮 widzia艂am w Klinice Murrano przy okazji rozgl膮dania si臋 z m臋偶em za zabiegiem usuni臋cia grudek perlistych https://klinikamurano.com/oferta/dermatologia_estetyczna/grudki-perliste/

kolkimorki12

Nowicjusz
Do艂膮czy艂
31 Marzec 2023
Punkty reakcji
0
Tak偶e korzystam z kosmetyk贸w od Seborh i bardzo sobie chwale chod藕 tanie nie s膮 to fakt

Do g贸ry