Kosmetyki, gdzie najtaniej?

J

Jula92

Guest
Rossmann ma często fajne promocje i mają w sumie spory wybór... Jeżeli używam jakiegoś kosmetyku ciągle, wolę zamówić prze internet, np, na stronie ezebra są tańsze firmowe kosmetyki do makijażu, są sporo niższy ceny niż w sklepie stacjonarnym
 
M

michasia90

Guest
Lubie zaopatrywac sie w dermokosmetyki, najtaniej jest dla mnie na e-ziko. No i przy okazji jakies witaminy, suplementy kupuje
 

AdaWalcz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2014
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Jak dla mnie to Rossmann, często ma dużo promocji, teraz kupiłam płatki nawilżające oczyszczające Tami MyCare za niecałe 5zł, fajne promocje też były na kosmetyki Nivea za niecałe 10zł.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To zależy jakie kosmetyki, ja ostatnio zakupy najczęściej robię w aptekach. Jeśli chodzi o pielęgnacje oczywiście, bo zakochana jestem w produktach Oeparol. A tak to Rossmann na pewno.
 
S

szyszana

Guest
Jeśli chodzi o konkretną markę to New nails, tam masz porządne kosmetyki do paznokci w dosyć niskich cenach, ale oczywiście wszystko zależy od tego, jakie macie oczekiwania. Nie ma co ukrywać, że trudno o takie, a w tym wypadku robią one ogromną różnicę.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Odkąd mam kartę lifestyle to często kupuję w superpharm - kosmetyki, które najczęściej kupuję mam zazwyczaj przecenione o 20/30%. Lubię też zamawiać w drogerii Ezebra.
 
M

MarcysiaK

Guest
ja najczęsciej w rossmannie kupuję- mam blisko i często są tam promocje, np. w zeszłym tygodniu kupiłam aktywne serum rozjaśniajace przebarwienia z bielendy, bo niestety mam problemy z cerą, a te serum ma za zadanie zlikwidować je.
 
M

michasia90

Guest
Chyba malo jest sklepow internetowych, ktore nie pobieraja oplaty za wysylke... Chyba ze zrobisz zkaupy za naprawde astronomiczna kwote :) Jesli lubisz dermokosmetyki to mozesz obczaic e-ziko- aktualnie jest tam promocja 20-30% na bioderme, eucerin, la roche posay. Wysylka jest darmowa, ale od jakiejs X kwoty. CHyba ze masz w poblizu Ziko to mozesz odebrac osobiscie- zaoszczedzisz :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
MarcysiaK napisał:
ja najczęsciej w rossmannie kupuję- mam blisko i często są tam promocje, np. w zeszłym tygodniu kupiłam aktywne serum rozjaśniajace przebarwienia z bielendy, bo niestety mam problemy z cerą, a te serum ma za zadanie zlikwidować je.
OO, widzialam to serum i bardzo mnie zainteresowalo bo walcze z plamkami i nierownym kolorytem- jak sie sprawuje? Uzywalas juz?
 
M

MarcysiaK

Guest
kornelka87 napisał:
ja najczęsciej w rossmannie kupuję- mam blisko i często są tam promocje, np. w zeszłym tygodniu kupiłam aktywne serum rozjaśniajace przebarwienia z bielendy, bo niestety mam problemy z cerą, a te serum ma za zadanie zlikwidować je.
OO, widzialam to serum i bardzo mnie zainteresowalo bo walcze z plamkami i nierownym kolorytem- jak sie sprawuje? Uzywalas juz?
tak, tak, uzywam go codziennie, sprawuje się super, ładnie rozjaśnia przebarwienia i do tego napina skórę, tak więc mogę Tobie polecić, bo ja jestem zadowolona!! :)
 

sophia900

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olecko
No właśnie, na telefon są przecież aplikacje zakupowe. Oczywiście patrz na ofertę sieciówek np. Hebe, czy Rossmann bo tam są co jakiś czas promocje.
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Dziś dostałam właśnie eska z hebe że promocje są jakieś, trochę mam nie po drodze ale chyba zajrzę, widziałam peeling cukrowy bielendy w promocji a teraz jesienią takie kosmetyki idą u mnie jak woda
 

Kukaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2021
Posty
42
Punkty reakcji
2
Czy ja wiem czy w Rossmanie tanio, ja zdecydowanie lepsze okazje w necie znajduję a w Rossmanie kupuję jak potrzebuję czegos na teraz
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jak nie chcesz płacić za wysyłkę to może rób zakupy stacjonarnie :D kosmetyki najczęściej kupuję w Rosmannie albo Hebe. Zawsze można załapać się na jakąs promocję. Ostatnio całkiem tanio kupiłam tam kilka kosmetyków do paznokci i dłoni, w tym odżywkę SOS z Eveline.
 

Elisabeth

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2021
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja lubie kupować takie napoczęte od innych użytkowniczek, są zwykle o wieele taniej :)
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Przeważnie robię co jakiś czas większe zakupy przez internet-można złapać dużo promocji, uciułać darmową wysyłkę. Eveline ma dobrze zaopatrzony sklep internetowy- stacjonarnie nie wszytstko mogę dostać. Teraz kupiłam trochę kosmetyków do włosów i total action do paznokci.
 
Do góry