Kosmetyki, gdzie najtaniej?

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No ponownie jeśli kupuję to samo to już moge zamówić online :) za pierwszym razem też w sklepie w galerii handlowej przeważnie:)
 
B

betii28

Guest
Moim ulubionym sklepem jest sklep.myorganic.pl z ekologicznymi produktami.
Często jestem ich klientem, mają duży wybór i całkiem dobre ceny. Mają fajne promocje i rabaty.
Polecam sklep i jego produkty.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Przejrzałam te kosmetyki, bardzo bogata oferta. Wyglądają wyjątkowo zachęcająco. Z tym, że ceny to jednak dość konkretne. Tzn. jak na ekologiczne produkty, to cena jest normalne, ale patrząc tak ogólnie to tanie nie są. A szkoda, bo chętnie bym spróbowała. Często mają promocje?
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Niestety kosmetyki ekologiczne i organiczne są dużo droższe, ale warto spróbować i przekonać się, że ich działanie jest rzeczywiście dobre. Ja jestem póki co zachwycona pudrami mineralnymi:)
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Ja zawsze porównuję ceny w Rossmanie i w Superpharm. Mają różne promocje i czasem jeden produkt jest w danym sklepie o te 5zł tańszy niż w drugim. Poza tym wyszukuję też przeróżnych okazji w świecie wirtualnym. Ostatnio np. kupiłam swoje ulubione perfumy Kenzo z około 40% zniżką na internetowej wyprzedaży. Czasem korzystam też z serwisów typu Ceneo, żeby porównać ceny różnych kosmetyków i zobaczyć, gdzie dostanę je w sieci najtaniej.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Warto wiedzieć. Ja poza Rossmanem czasami zajrzę do Natury, która ma tanie farby do włosów i wszelkie maseczki.
 

kropeczkablekitna

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
warszawa
Ja kupuje najczęściej w rossmanie...pewnie jak większość z was:) Czasem patrze w necie i poluje na promocje:) Ostatnio odkryłam też Hebe ..polecam ...tam odkryłam mój ulubiny balsam greenland:))
 
S

Sttark

Guest
Mnie się bardzo dobrze stosuje naturalne odżywki do włosów i szampony bio kupione ze sklepu na stronie beatwell.pl. Nie podrażaniają skóry tak jak zwykłe kosmetyki, są bardzo delikatne, zwłaszcza dla takiej skóry wrażliwej jak moja i nie mają silikonów, których potem nie można zmyć niczym. Włosy jakby zwiększyły swoją objętość, odkąd czego takiego używam.
 

tak299

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam sklep kosmetis.pl posiadają kosmetyki niedostępne w rossmanie, poza tym tu gdzie mieszkam nie ma rossmana więc jestem zmuszona robić zakupy online :)
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
nie chodzi o to, aby kupić najtaniej i zaoszczędzić. Chodzi o to, by kupić i osiągnąć efekt. A każdy ma inny cel, inną cerę , inne problemy i co innego będzie dla niego dobre...
 
J

Jula92

Guest
Ja poluję na zwykłe drogeryjne promocje, a Rossmannie jest ich sporo. Ostatnio maja mnóstwo zestawów świątecznych, nadających się na prezenty, ja już kupiłam mamie super zestaw przeciwzmarszczkowy Nano cell xtreme z bielendy, do tego chcę wybrać jeszcze coś dla siostry :) Czasem naprawdę się opłaca kupić te zestawy
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja też zazwyczaj poluje na promocje, albo jakies specjalne oferty, zestawy swiateczne sa jak dla mnie cudowne, poniewaz w cenie jednego produktu mamy kilka, a zdarza sie to tylko raz w roku:) tez myslslam nad tym zestawem bielendy ale laser xtreme dla mamy:)
 

AdaWalcz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2014
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Ja mam dwie drogerie, gdzie zawsze kupuję kosmetyki: Rossmann i Hebe. Ostatnio kupiłam fajne zestawy w hebe, teraz mają dużo promocji karnawałowych, kupiłam też tradycyjnie patyczki higieniczne (używam ich do codziennego makijażu i oczyszczania) skusiłam się na Tami MyCare niecałe 3zł za 300sztuk.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
zwykle kupuję na allegro, ale tylko od sprzedawców z mnóstwem dobrych opinii :)
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
A ja nie ma jednego miejsca "naj". W każdym sklepie mam kosmetyki, które kupuje tylko w tym wlasnie jednym miejscu ;]
 

JoannaWal

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dla mnie chyba Rossmann jest najtańszy, akurat w tej drogerii najwięcej kupuję kosmetyków, podoba mi się że mają często dużo promocji np. teraz kupiła suche bawełniane chusteczki kosmetyczne Tami MyCare 30sztuk za niecałe 5zł.
 

Andreadoria1000

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najlepsze oferty na kosmetyki w jednym miejscu znajdziecie w aplikacji mobilnej shopyou
[SIZE=11pt]shop-you.pl/app?utm_source=forumowisko&utm_medium=kosmetyki&utm_campaign=znizki[/SIZE]
 

stonoga12

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
ja polecam sklep helfy.pl z kosmetykami naturalnymi i ekologicznymi
mają też sklepy stacjonarne
 
Do góry