Kosmetyki do cery dojrzałej jako prezent pod choinkę

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
mi się wydaje, że jak po każdej ingerencji w skórę twarzy - nie ma co za bardzo eksponować jej na słońce, ot co :) żadnych większych przeciwskazań do tego zabiegu nie wyczytałam
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
czemu ma sie obrażac? przeciez kupujesz cos, co jest przeznaczone dla jej cery ;)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
tak naprawdę to jeszcze nigdy nie kupiłam nikomu żadnego kosmetyku w prezencie. jestem za przydatnymi rzeczami, ostatnio podarowałam przyjaciółce mini prostownicę z opcją kręcenia. Prezent z babylissa okazał się strzałem w dziesiątkę bo chodzi na basen i często musi poprawiać swoja fryzurę.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja najbardziej kosmetyki moim zdaniem sa swietnymi prezentami. Ja dostalam wczoraj od szwagierki i jestem zadowolona, nawet mi przez mysl nie przeszlo, ze zrobila cos zlosliwie.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Mojej przyjacióce kupiłam fajną loko-suszarkę babyliss w euro bo upolowałam ostatnio w promocji, to będzie jej prezent urodzinowy :) a urodzinki ma tuż tuż i myślę że się ucieszy bo sporo jest bajerów do tej lokówki, sama mam kilka sprzętów tej marki i są fajne
 

polunia

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
Kosmetyki są fajnym prezentem o ile wiemy jakie lubi osoba obdarowana, gorzej jeżeli tej wiedzy nie mamy. Myślę, że bezpieczniej jest podarować pakiet na zabiegi do fajnego Spa. Taką gamę zabiegów jakie oferuje poznański Good Time Day Spa z pewnością dostarczy więcej zadowolenia i korzyści niż niejeden kosmetyk. W końcu nie chodzi się tak często do profesjonalnej kosmetyczki, a warto od czasu do czasu to zrobić. Panie tam pracujące, przemiłe zresztą, doradzą jakie zabiegi należy wykonać, co należy poczynić żeby ładniej wyglądać i poczuć się bardziej zadbaną. Takie pakiety stają się coraz popularniejszym prezentem. I chyba dobrze.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
A ja bym nie chciała dostać kasy, wolałabym przydatny prezent w formie takich na przykład sprzętów do włosów. Każda z nas wie, ze włosy są ozdobą kobiety i to o nie trzeba najbardziej dbać, i pięknie układać czy wygładzać szczotką.
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Na dzień babci/dziadka fajnym pomysłem jest jakiś bon na usg czy badania krwi, bo na nfz prócz kolejek to lekarze niezbyt chętni do dawania skierowań...
Dla babci i dziadka ja bym poszła w zdecydowanie coś przyjemnego, bo badania tak mi się nie kojarzą;-( W tym roku przygotowałam dla każdego z dziadków album na spisanie wspomnień "Opowiedz mi Babciu. Książka do przechowywania wspomnień" - to wersja dla babci. Cudnie wykonane, mnóstwo miejsca do wklejania zdjęć i zapisywania historii ku pamięci;-)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Myślę, że nie ma nic złego w kupowaniu prezentów przeciwzmarszczkowych pod choinkę :) Jeśli to jest starsza osoba to zapewne jest świadoma swojego wieku i nie powinna czuć się urażona. Ja na przykład kupiłam babci krem 60 plus z serii Bio Hyaluron od Eveline i wiem, że będzie zadowolona, bo inne kremy tego producenta sobie chwaliła, a lubi testować nowe rzeczy :D
 

Attachments

  • IMG_7805.JPG
    IMG_7805.JPG
    41,2 KB · Wyświetleń: 1

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Powiem szczerze, że ja nie lubię za bardzo otrzymywać prezentów.
Nie chcę, żeby ktoś mi coś kupował na prezent.
A jak otrzymywałem jakieś prezenty, na urodziny, imieniny i na święta, to najczęściej były to jakieś wody toaletowe, skarpety i słodycze.
Czyli, bardziej perfumy.

Ale nie chcę już od nikogo żadnych prezentów.
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
A ja lubie zarówno otrzymywać prezenty , jak i robić prezenty ;) Jednak staram się dawać innym osobom prezenty trafione. Zwracam uwagę na to co im sie podobało w trakcie roku, nad czym się zastanawiali.

Jeśli szukacie oryginalnych gadżetów, polecam stronę:

Można zamówić ładne akcesoria na biurko :)
fit208280i0ad9c8df52ba8ccb0ef01116f1b167f2f778e99.jpg
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ostatnio na imieniny dostałam fajny zestaw kosmetyków do włosów z Eveline, My life my hair. Jestem mile zaskoczona, bo dotychczas używałam tylko ich kosmetyków do makijażu :D ale te do włosów też sa spoko, bardzo naturalne składy i włosy wyglądaja zdrowiej.
 

Attachments

  • IMG_8747.JPG
    IMG_8747.JPG
    242,8 KB · Wyświetleń: 0

Ananiaszka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2022
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jeżeli to prezent dla mamy to moim zdaniem wypada, w gronie rodzinnym to nie jest jakiś temat tabu :)
 
Do góry