Kosmetyki dla najmłodszych

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
a ten konkurs. Pokój Marzeń. Nie skojarzyłam od razu :D
ja też mam swój pokój i zbieram głosy :D
a jak Wam się podoba sama Akademia Troskliwej Mamy?
 
D

Dorka123

Guest
akademia bardzo fajna, sporo cennych informacji na różne tematy, mi się podoba
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Kupiłam ostatnio chusteczki nawilżane bo mi się skończyły i mam już z wlepką o konkursie :D
to fotka tego mojego opakowania.
kindii2.jpg
 
D

Dorka123

Guest
widziałam je w sklepie, ja mam jeszcze zapas, bo kupuję po kilka paczek na zapas, zazwyczaj mi się kończą w najmniej oczekiwanym momencie, wiec lubię mieć coś w zanadrzu ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
to prawda, coś w tym jest że kosmetyku kończą się wtedy kiedy nie trzeba.
Teraz zrobiłam sobie większy zapas i kupiłam 3 opakowania ale powód był inny :) mam już trzy dodatkowe punkty w konkursie Wymarzony Pokój :D

to prawda, coś w tym jest że kosmetyku kończą się wtedy kiedy nie trzeba.
Teraz zrobiłam sobie większy zapas i kupiłam 3 opakowania ale powód był inny :) mam już trzy dodatkowe punkty w konkursie Wymarzony Pokój :D
 

AdaWalcz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2014
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Zawsze patrzę na skład kosmetyków dla dzieci. Ostatnio kupiłam w Rossmannie bardzo fajne chusteczki nawilżające Tami MyBaby Cotton, są wolne od parabenów, 100% bawełna, idealnie nawilżone.
 
J

jessi_ca

Guest
Lola24 napisał:
A ja chciałabym polecić balsam, który jest rewelacyjny nie tylko dla dzieci, ale dla wszystkich którzy mają problem z suchą lub atopową skórą - Lipikar z la roche posay. Pięknie nawilża skórę, likwiduje swędzenie i idealnie się wchłania. Z tej serii jest też oliwka do mycia, ale jej nie używałam.
ile kosztuje ten balsam? i czy jest wydajny? kosmetyki z la roche sa dosc drogie...
 
J

Jula92

Guest
Ja zwykle kupuję mojej córeczce kosmetyki Hipp lub Johnson's baby, mają bardzo fajne kosmetyki do pielęgnacji ciała, oliwki i tego typu rzeczy. Ważne jest dla mnie żeby były łagodne i naturalne
 
G

Georginia40

Guest
Jula92 napisał:
Ja zwykle kupuję mojej córeczce kosmetyki Hipp lub Johnson's baby, mają bardzo fajne kosmetyki do pielęgnacji ciała, oliwki i tego typu rzeczy. Ważne jest dla mnie żeby były łagodne i naturalne
Ja również zwracam na to dużą uwagę. Staram się unikać syntetycznych środków, po których moją córcię bardzo często zresztą swędziała skóra. Obecnie skłaniam się własnie ku takim naturalnym produktom. Niestety jak na złość w sklepach stacjonarnych bardzo ciężko jest je znaleźć.

Obecnie zamawiam tutaj: http://kufereknatury.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-dla-dzieci/. W sklepie jest bardzo duży wybór takich naturalnych kosmetyków dla dzieci i można dobrać dla malucha coś odpowiedniego. Bardzo dobre są kosmetyki marki Logona. Z wyciągiem z nagietka.
 
I

ItaliaAmore

Guest
jessi_ca napisał:
ile kosztuje ten balsam? i czy jest wydajny? kosmetyki z la roche sa dosc drogie...
ja nie lubie la roche, bo cena nie ma sie nijak do jakosci moim zdaniem, dobre dzialanie na skórę suchą ma linią balneum dla dzieci, to emolienty są, jest i do kapania olejek i do ciała kremy, w aptece mozna kupic, a sa skuteczne
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja sobie nawet zaczęłam kupować te olejki do kąpieli z balneum, idealnie nawilżają, a skórę to ja mam wyjątkowo suchą i delikatną, a dzięki nim pełen relaks, pielęgnacja odpowiednia i nawilżenie.
 
A

annabela

Guest
no wlasnie moja corka ma w niektorych miejscach bardzo sucha skórę, lekarz stwierdził azs, kazał uzywac emolientów, mam na razie emolium, ale szczerze powiedziawszy nic nie zmienilo, a drogie jak nie wiem co, a jak to balneum? dobre jest? jak cenowo? moze bym kupila
 
F

flowers89

Guest
annabela napisał:
no wlasnie moja corka ma w niektorych miejscach bardzo sucha skórę, lekarz stwierdził azs, kazał uzywac emolientów, mam na razie emolium, ale szczerze powiedziawszy nic nie zmienilo, a drogie jak nie wiem co, a jak to balneum? dobre jest? jak cenowo? moze bym kupila
ja ostatnio kupiłam olejek z balneum 500 ml za 44 zł., także jak za taką pojemność to cena ok. U nas też nie spisywały się płyny do kąpieli z nivea czy z ziai.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Ja stosowałam emolienty Eloderm, zresztą do tej pory jak widzę, że skóra robi się sucha, albo zjedzą coś co im nie służy to dolewam do kąpieli emulsję Eloderm, a miejsca specjalnie wrażliwe smaruję kremem aktywnym
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
moja mloda hipp uczulał :( ale nie mam nic do marki babydream, aczkolwiek ich nawilzane chusteczki mam wrazenie, że nigdy nie byly nawilozne :p
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Na pewno Linomag, Emolium, Ziaja med do kąpieli, Bephanten do pupy, Dermaveel do smarowania, pieluchy jedynie oryginalne pampersy, bo każde inne odparzają moje dzieci, chusteczki nawilżone Pampers albo Babydream niebieskie, szampon do włosów Mixa baby. Więcej kosmetyków moje dzieci nie używają :)
 

Dagmara34

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
sudocrem, a poza tym biały jeleń bo synek ma azs i odkjąd przeszłam ze wszystkich zapachowych kosmetyków na jelenia zniknęły problemy...z pieluch pampersy, a chustek używam różnych, tutaj nie mam preferencji
 

annaclaire

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
1
Póki co korzystam tylko z emulsji do kąpieli Eloderm i jestem bardzo zadowolona bo pozostawia skórę malutkiej naprawdę mięciutką. Obecnie przed zimą chciałabym jeszcze jakiś krem włączyć do pielęgnacji, myślę by pozostać przy jednej firmie. Eloderm póki co ni zawiódł mnie, nie miałyśmy żadnych problemów skórnych a wiem że ma dość wrażliwą skórę bo przechodziła wsyztskie wysypki adaptacyjne do czasu aż pani w aptece nam nie poleciła tej emulsji. Jest od pierwszych dni życia więc śmiało teraz polecam ją nowym mamom:)
 
Do góry