Kosmetyka- jaka szkoła?

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Poszukuję dobrej szkoły kosmetycznej w Warszawie. Czy możecie polecić mi szkołę, która dobrze nauczy mnie tego zawodu? Czy któraś z Was kończyła taką szkołę?
 
E

eliz_ka

Guest
Ja skończyłam kosmetykę w Cosinusie i naprawdę jestem zadowolona. Nauczyliśmy się podstawowych zabiegów pilęgnacyjnych stóp, dłoni, paznokci, twarzy, dekoltu, ciała, makijażu itp. Więc sporo mieliśmy tych zajęć praktycznych. Ogólnie dobrze wspominam szkołę :)
 

Edyta Borewicz

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja również wybrałabym Cosinusa, przede wszystkim z tego powodu że wszystkie kierunki mają za darmo i nie ma obaw że za coś trzeba będzie płacić jak w przypadku szkoły reklamowej powyżej xD i nie naciągają uczniów na żadne dodatkowe koszty. Poza tym wydaje mi się że lepiej przygotowują uczniów do egzaminów i późniejszej pracy
 

kasia393

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
rzeczywiście Cosinus jest spoko. na pewno zostaniesz tam dobrze przygotowana do egzaminów, a i praktyki też wiele stamtąd wyniesiesz. szkoła darmowa wiec moim zdaniem warto spróbować. Pójdziesz i CI się spodoba, a jak nie (chociaż w to wątpie) to bez problemu mozesz zezygnować
 

olalola

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
16
Punkty reakcji
1
ja też polecam Cosinusa. teraz jest spoko opcja że można zapisać się przez neta
 
Do góry