kosmetyczka?

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Pewnie, że są takie "placówki" ;) Musisz po prostu udać się do kosmetyczki na zabieg oczyszczający. Widzę, że jesteś z Warszawy i okolic więc proponuję salon Kleopatra, w którym bardzo fajnie i profesjonalnie się Tobą zajmą. Po takim zabiegu oczyszczającym powinieneś pozbyć się problemów :)
 

zapiso.pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jesteś świadomym usługodawcą i chcesz zaoferować swoim Klientom innowacyjne udogodnienia? Pozwól, aby Twoi Klienci mogli zapisywać się do Twojego salonu przez internet.
Dzięki systemowi rezerwacji zapiso.pl Twój Klient nie tylko może zapisać się na zabieg o każdej porze dnia i nocy, ale również na dzień przed spotkaniem dostanie SMS z przypomnieniem! Zapiso.pl rozwiązuje też częsty problem nieodwołanych wizyt czy okienek w ciągu dnia pracy, dzięki opcji listy rezerwowej. To tylko niektóre z funkcji proponowanych przez system zapiso.pl.
System zapiso.pl usprawni pracę Twojego salonu i pozwoli odnaleźć Cię w sieci!
Sprawdź to! Załóż konto klikając w link załóż konto i wypróbuj miesięczny bezpłatny okres testowy lub sprawdź jak działają rezerwacje internetowe bez rejestracji na demo: http://demo.zapiso.pl/
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o systemie zapiso.pl zadzwoń na numer: 603 711 331 lub wyślij pytanie drogą mailową rezerwacje_internetowa@zapiso.pl
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
 

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Jeśli szukasz salonu urody we Wrocławiu to polecam Wyspę Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Miałam ten sam problem co Ty. Nie pomógł mi nawet dermatolog. W tym salonie miałam zabiegi kwasami i dobraną odpowiednią pielęgnację do stosowania w domu. W krótkim czasie zauważyłam rezultaty. Także polecam ten salon.
 
Do góry