kosmetyczka?

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Witam:)

Napisałem to w waszym kąciku bo w męskim dostał bym odp "weź mydło i wodę i będzie ok" :p i mówi to ktoś z zasyfiałą gębą:)

Mam problemy z cerą mam 20 lat i : trądzik ale lekki, wągry na nosie:( zaczerwienienia itp:( i inne niedoskonałości...
Czy są jakieś placówki co takie rzeczy usuwają??? pomagają wyleczyć.

Używam specyfiki na wągry syfki itp ale wiadomo że magii nie ma po tym i troszki zmniejsza się ale nie znikło jest nadal hmmm wg mnie źle:(

I jak sa takie placówki to czy ktoś był w takim czymś??? ile to mniej więcej CIę kosztowało?? i czy pomogło:)
Nie wiem to u kosmetyczki można czy dermatolog czy co??:]
Jestem facetem ja też mogę tam iść????? czy to tylko dla Was??:]

Pozdrawiam
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
kosmetyczka :p znajdziesz ja raczej wszedzie :p idziesz do salonu kosmetycznego i sie zapisujesz na wizyte. Pewnie u Ciebie pomoze: glebokie oczyszczanie twarzy :D czyli wycisniecie tego, pozbycie sie :D moze brzmi nieprzyjemnie, ale cera bedzie znacznie lepsza :) oczywiscie cos Ci doradzi :) To ze jestes facetem i idziesz do kosmetyczki nic nie zmienia. :D Pracowalam w salonie kosmetycznym i mezczyzn przychodzilo tyle co kobiet. :) Wiec smialo ruszaj do kosmetyczki
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
kosmetyczka :p znajdziesz ja raczej wszedzie :p idziesz do salonu kosmetycznego i sie zapisujesz na wizyte. Pewnie u Ciebie pomoze: glebokie oczyszczanie twarzy :D czyli wycisniecie tego, pozbycie sie :D moze brzmi nieprzyjemnie, ale cera bedzie znacznie lepsza :) oczywiscie cos Ci doradzi :) To ze jestes facetem i idziesz do kosmetyczki nic nie zmienia. :D Pracowalam w salonie kosmetycznym i mezczyzn przychodzilo tyle co kobiet. :) Wiec smialo ruszaj do kosmetyczki
ale jak:D co ?? to np wpiszę na google moją miejscowość i dodam kosmetyczka to znajdzie?? ja pierdziele nie wiem czy dam rade:p hmmm wejdę a tu kilka panienek spojrzenie na mnie:D chyba umrę:) a to w odosobnieniu będzie czy tak przy wszystkich:>??? sorki za takie pytania:p:p a takie oczyszczanie w jakich granicach cenowych kosztuje??:] mniej więcej:)
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Na osobności :) Kosmetyczka zabierze Cię do gabinetu.
Możesz się umówic na konkretną godzinę,więc unikniesz obecności tych "panienek" :p
W moim mieście oczyszczanie cery kosztuje 70-100zł, ale wszystko zależy od salonu.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Na osobności :) Kosmetyczka zabierze Cię do gabinetu.
Możesz się umówic na konkretną godzinę,więc unikniesz obecności tych "panienek" :p
W moim mieście oczyszczanie cery kosztuje 70-100zł, ale wszystko zależy od salonu.
dobra zadzwonię tam:D i zapytam na kiedy mogę się umówić i kiedy jest najmniejsze natężenie ruchu tam:D najlepiej wieczorem :D i ile mam kasy przygotować:) aha a wy byłyście??? i dało to coś???
 

afrodytka0831

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdynia
Moja siostra była na takim zabiegu. Zależy oczywiście od cery, ale przynajmniej 2-3 razy w roku warto poddać się zabiegowi oczyszczania u kosmetyczki.
to mniej więcej 2 godzinki, a potem spokój na dłuższy czas. Najpierw kosmetyczka musi obejrzeć cerę i powie czy zrobi zabieg czy lepiej iść do dermatologa.Każda doświadczona kosmetyczka wie, w jakich wypadkach pomoc dermatologa jest niezbędna. A facet u kosmetyczki to żaden wyjątek.
 

Tula

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
34
i dało to coś???
no raczej pozbędziesz się tego 'syfku' ;) a to chyba najważniejsze
ja sama dosyć często chodzę i jestem zadowolona
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
no raczej pozbędziesz się tego 'syfku' ;) a to chyba najważniejsze
ja sama dosyć często chodzę i jestem zadowolona
aha ale jak tam pójdę to ten zabieg to tylko na jedną żecz ?? np wągry czy na inne też takie ogólne??? aha a co do wągrów ona to wyciska czy co:D???? nie żebym się bał czy coś bo gorsze rzeczy miałem :) okaleczenia :) tak pytam z ciekawości:)
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Kosmetyczka robi maseczki, naświetla, wyciska również. Momentami zaboli, szczególnie gdy będzie pracowac w okolicy Twoich oczu, ale da się przeżyc :p
Pozbędzie się wszystkich zmian trądzikowych, przez kilka dni twarz może być trochę zaczerwieniona. Jeśli będziesz dbał o cerę i co jakiś czas powtarzał zabieg, powinno być ok :)
 

Abstrakcyjna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jeśli masz problemy z trądzikiem to ja bym polecała dermatologa, on dostosuje leki do twojej cery
moim zdaniem kosmetyczka duzo nie zdziala
osobiscie bylam i nic mi to nie dalo, poza tym ze przez caly tydziec nie moglam wychodzic bo mialam straszne zaczerwienienia ;/
 

PiaGizela

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
ostatnio zrobil mi sie taki tradzik ze masakra.....nie wiem juz co robic chyba musze sie udac do kosmetyczki:( nie wiem jak wygladaja te zabiegi, ale nie mam juz wyjscia musze wybrac jakas kosmetyczke.... i tu problem bo nie wiem która jest dobra:( znalazłam ogłoszenie http://www.twojfachowiec.net/szukaj?w=kosmetyczka, gdzie jest kosmetyczka niedaleko mnie we wrocławiu, ktoś może u niej był? jeżeli pisze, że dyplomowana to powinna sie raczej znać i powinna mi pomóc..
 
H

Haan

Guest
A ja bym wam po prostu poradziła prócz regularnego dbania o cerę dodatkowo dobrą dietę. Wykluczcie węglowodany (cukry, słodycze, makarony), pijcie więcej wody, łykajcie cynk. Mnie się przez dietę bardzo poprawiła cera, a moja kumpela tylko dzięki zrezygnowaniu z produktów zawierających gluten...wyleczyła się z łuszczycy skóry głowy! Niech mi zatem nikt nie mówi, że dieta nie pomaga...
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
najszybciej to Ci pomoże właśnie kosmetyczka, nie ma co kombinować z jakimiś specyfikami ze sklepów, bo one nie zawsze są skuteczne, a w Warszawie znam nawet bardzo dobrą kosmetyczkę, która zrobi Ci idealne oczyszczanie cery, jest to Studio Kleopatra na ul. Karwińskiej 44, moja siostra tam regularnie chodzi, Panie tam pracujące są bardzo sympatyczne i na pewno oprócz zabiegu jeszcze Ci podpowiedzą jak dbać o cerę, żeby ładnie wyglądała
 

PiaGizela

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
zgadzam sie z polinea, nie ma co kombinowac, od tego sa specjalisci zeby pomoc;]
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Na wągry kosmetyczka raczej nie pomoże. Ja byłem u jednej takiej i przesiedziałem 1.5h i zmasakrowała mi nos tym wyciskaniem. Bolało a efektów było brak. Co do laseru mam bardzo dobre zdanie. Jeden strzał i na jutro pryszcza nie ma
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Na wągry kosmetyczka raczej nie pomoże. Ja byłem u jednej takiej i przesiedziałem 1.5h i zmasakrowała mi nos tym wyciskaniem. Bolało a efektów było brak. Co do laseru mam bardzo dobre zdanie. Jeden strzał i na jutro pryszcza nie ma

może trafiłeś na niezbyt wykwalifikowaną kosmetyczkę? co niestety często się zdarza..ja raz po nieudolnym oczyszczaniu miałam zmasakrowaną twarz przez tydzień, dlatego od razu podałam adres Studia Kleopatra, gdzie jest profesjonalna obsługa, żeby chłopak nie musiał cierpieć tak jak ja kiedyś..u mnie po dobrze zrobionym oczyszczaniu twarzy problem znika na parę miesięcy, także ja sobie ten zabieg bardzo chwalę
 

paucia87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja jak trafiłam na niewykwalifikowaną kosmetyczkę to mi się dziury po trądziku pojawiły, bo Pani oczyszczała nie to co trzeba. Na szczęście znalazłam salon Anny Zajdel na Warszawiance i dopiero ona mi pomogła. Kilka zabiegów mikro dermabrazji i wszystko wróciło w miarę do normy. Co prawda zabieg nie był tani i trzeba go powtarzać, ale jak trzeba to trzeba. Na szczęście od czasu do czasu pojawiają się jakieś promocje w tym salonie :)
 

qqeq

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja miałem podobny problem. Pomimo tego że chodziłem często na czyszczenie twarzy nic nie pomagało. Kosmetyczka kazała mi brać Laktocer i po około miesiącu moja cera uległa znacznemu polepszeniu
 

asiuniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Uważam, że najlepszą metodą oczyszczenia cery jest wizyta u kosmetyczki. Zarówno panie jak i panowie powinni o siebie dbać. Adres gabinetu kosmetycznego, ceny, usługi można teraz bez problemu znaleźć w internecie, "wygooglować" bądź poszukać po specjalistycznych portalach. Ja kożystam często ze strony portal-uroda.pl, można tam znaleźć gabinet w każdym mieście. pozdrawiam
 

paucia87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Uważam, że najlepszą metodą oczyszczenia cery jest wizyta u kosmetyczki. Zarówno panie jak i panowie powinni o siebie dbać. Adres gabinetu kosmetycznego, ceny, usługi można teraz bez problemu znaleźć w internecie, "wygooglować" bądź poszukać po specjalistycznych portalach. Ja kożystam często ze strony portal-uroda.pl, można tam znaleźć gabinet w każdym mieście. pozdrawiam
no wiadomo, że wszystko można znaleźć w necie. Tylko tak z doświadczenia wiem już, że nie warto iść do niewykwalifikowanej i nie poleconej przez kogoś kosmetyczki, bo zrobi Ci dziury jak ta moja poprzednia i co wtedy?
 
Do góry