Koryta Mięsne na każdą okazję - Catering Katowice

mscc

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

chciałem się podzielić opiniami.

Jako, że nastał nowy trend cateringowy na wszelkiego rodzaju imprezy, nie tylko przyjęcia organizowane w lokalach lub w pubach ale coraz częściej domowe stoły są wypełniane cateringowymi daniami. Ciepłe dania oraz zimne przystawki znajdują się w ofertach różnych firm na terenie Katowic.

Obecnie bardzo popularnymi produktami cateringowymi na każdą okazję stały się tak zwane "koryta mięsne". Koryta te są idealnym rozwiązaniem aby dobrze zjeść i zaskoczyć gości czymś zupełnie innym. Różnorodność mięs, niecodzienny ich smak oraz sam wygląd koryt sprawia, że impreza nabiera większego jaja. Ten wygodny produkt dostarczany jest gorący i gotowy do wyłożenia na stół!

Ja korzystam z cateringu: Koryta Mięsne z Małopolsko Śląskiego Centrum Cateringu - Bistro Bilard
Zawsze objadamy się ich patentowymi korytami i różnymi dodatkami ze sklepu cateringowego. Mieliście styczność z podobnymi usługami?

Strona z pełną informacją na temat Koryt Mięsnych katowice.korytamiesne.pl
Można też zamówić przez internet sklep.bistrobilard.pl
 

Effka2013

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
1
Nazwa może nie jest zbyt trafiona (koryto?!), słyszałam jednak o tym, to bardzo popularne wśród osób, które organizują przyjęcia w domu lub ogrodzie - a nie chcą spędzać imprezy w kuchni szukując smakołyki dla gości:)
Ciekawe rozwiazanie.
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
Catering to bardzo wygodne rozwiązanie.Brałam kiedyś udział w pikniku na świeżym powietrzu gdzie jedzenie było dostarczone przez Restaurację Biała Róża z Krakowa.Jedzenie przepyszne. Myślę że zamówienie cateringu sprawdzi się także przy większych uroczystościach rodzinnych.
 
Do góry