Korekta nosa TAK/NIE

patrycja385

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja też powoli przymierzam się do operacji, znalazłam nawet chirurga, z polecenia, dr Dorota Żukowska z białystockiego Humana Medica OMEDA na Fabrycznej. Wiem, że też ma gabinet w Łodzi. I tutaj moje pytanie - czy któraś z Was miała przeprowadzany u tej pani jakiś zabieg? Zależy mi na sprawdzonym chirurgu coby później nie było poprawek... Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
 

pola33

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja robiłam nosek u dr Żukowskiej w Łodzi, rewelacja. Sympatyczna babka i bardzo dobry chirurg, nos wygląda zupełnie inaczej, zawsze taki chciałam. :) Oczywiście liczyłam się z ew. komplikacjami, zresztą sama pani dr uprzedziła o tym na konsultacjach, jednak wszystko ok, opuchlizna zeszła z czasem i efekt jest boski. :) Jak przeszkadza Ci nos to jak najbardziej namawiam, teraz żałuję, że tak długo z tym zwlekałam.
 

patrycja385

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Brzmi bardzo ok. :) Też sobie już o niej zdążyłam jeszcze przejrzeć opinie na innych forach (ostatnio nic innego nie robię tylko grzebię w internecie na temat korekty nosa :)) i ma pozytywne, więc umówię się, kiedyś trzeba to zrobić, a już nie ma sensu dłużej zwlekać. Dzięki, upewniłaś mnie tylko ;)
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
oj tak trzeba dokładnie wszystko sprawdzić, ja bym polecała się wybrać do dra Osucha bardzo dobry i od nosków i od innych części ciała. no i też bardzo sypamatyczny
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Przed operacją trzeba wszystko dokładnie sprawdzić, róznież zapoznać się z opiniami innych po korekcie. To będzie "poprawka" na całe życie, więc lepiej wydać więcej i zrobić ją u wybitnego specjalisty niż gdzieś, gdzie jest taniej.
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
to fakt, nie można takiej decyzji podejmować pochopnie. Dużo też zależy od lekarza do którego idziemy. Ja się wybieram do dra Osucha, bardzo dobry w tym co robi. Mam nadzieję, że dokładnie mi powie, na czym zabieg będzie polegał i rozwieje wszystkie moje wątpliwości.
 

murgrabia

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
znam tego lekarza. Też myślę, że jest świetnym specjalistą. Dzięki niemu pozbyłem się wielkiego i paskudnego nosa. Za co jestem bardzo wdzięczny.
 
S

szyszana

Guest
Proszę, sporo info na ten temat - http://pieknonosa.blogspot.com/
Operacja korygująca nos, to nie jest byle jaki zabieg, lecz coś wymagającego. Nosi się przez kilka tygodni opatrunki, ale w ten sposób rzeczywiście lekarze powinni Wam go doprowadzić do normalności.
 

gabakulka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja odpowiedniej kliniki szukałam prawie pół roku. Czasem warto nawet jechać gdziś dalej niż miejsce zamieszkania ale trafic w ręce dobrego chirurga plastycznego. Mnie operowała dr Dorota Żukowska. Jeśli chodzi o operacje plastyczne nosa- moim zdaniem jest ekspertem w tej dziedzinie. Ciężka decyzja wiadomo, ale warto podjąć ryzyko dla samej siebie
 

omisia

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
masz rację gabakulka- znaleźć odpowiednią klinikę, dobrego chirurga plastycznego to połowa sukcesu. A wiadomo partaczy całe mnóstwo. Nie ma tez co moim zdaniem kierować się promocjami w tym kierunku, ze taniej coś zrobią. Juz tyle czytałam o tym jak jakaś dziewczyna jechała na operacje bo tanio mieli a potem 3 razy tyle wydac musiała na poprawki.
Sama bym się poddała korekcji nosa, czemu nie. Nie mam nic przeciwko operacjo plastycznym.
 

Marta_34

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Mnie się podoba Twój nos, wygląda normalnie, nawet chyba jest ładniejszy od mojego :)
 

boneti

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
twój nos akurat wygląda normalnie. moja siostra poddała się operacji plastycznej nosa ale uwierz to była na prawdę krzywy, duży nos. Latami cierpiała z powodu wyśmiewania przez rówieśników w szkole, miała straszne kompleksy. Operowała się u nas w Białymstoku pod okiem dr Doroty Żukowskiej. Bardzo ładnie jej ten nos zrobiono. w końcu jest szczęśliwa.
 

ewwwa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli własny nos się nie podoba to dlaczego nie poprawić , ja jestem za :)
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Powiem Ci tak, moja mama ze swoim nosem męczyła się 45 lat, odkąd pamiętam zawsze konturowała nos, żeby nie rzucał się tak w oczy, a później i tak żaliła się na jego wygląd, przez co nigdy nie czuła się komfortowo. Zaprowadziłam ją w końcu do swojego szpitala (Lux Med w Warszawie na Puławskiej) i po konsultacjach z lekarzem w końcu zobaczyłam na jej twarzy ogromny uśmiech i nadzieję w oczach, że coś da się z nim zrobić. Dr. Lembas, który ją oglądał dodał jej więcej otuchy i teraz już nie może się doczekać operacji, którą ma po wakacjach. Jeżeli to jest twój duży problem to polecam Ci udać się do takiego specjalisty, który naprawdę zna się na rzeczy i nie zrobi Ci krzywdy.
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Też jestem za jeśli chce się coś koniecznie w sobie zmienić a jest taka możliwość to czemu nie ... polecam ten szpital http://orthos.pl/operacje/chirurgia-plastyczna/korekta-nosa/też można wykonać u nich korektę nosa. Lepiej zrobic coś dla siebie a nie męczyć sie przez całe życie :) Wiem jak to jest bo sama mam kompleksy ale ja to mam problemy z brzuchem po porodzie.... i jakoś nie mogę ostatnio na niego patrzeć ale zaczęłam intensywnie ćwiczyć może to pomoże a jak nie to też myślę o zabiegu.
 
Do góry