tfujbug

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Hej, mam zapytanie dotyczące facebooka, czy jeśli usunę czyjąś lub moją wiadomość z konwersacji, to nikt jej nie widzi, czy znika tylko u mnie? i czy mogę usunąć konwersację, której jestem uczestnikiem a nie założycielem?
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Znika ona tylko u Ciebie, a usunąć czegoś czego sam nie założyłeś to też raczej nie możesz.
 

tfujbug

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
ale wydaje mi się że musi być jakiś sposób usunięcia tego, nikt naprawdę nic nie wie? :)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
A co nabroiłeś, że tak Ci na tym zależy? :D
 

tfujbug

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Napisałam coś, co mogło kogoś urazić, twórca konwersacji dodał tą osobę do naszej rozmowy i tamten ,,ktoś'' napisał ,,coś'' czego nie chciałabym żeby inni przeczytali :((
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Myślę, że jest możliwość usunięcia tej konwersacji, jednak raczej dla założyciela aniżeli dla Ciebie.
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Usuwając wiadomości napisane w jakiejkolwiek konwersacji na Facebooku, usuwasz je tylko u siebie. Odbiorca po przeczytaniu twojej wiadomości będzie ją widział do końca świata.
 

jotka1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
66
Punkty reakcji
4
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale ten ktoś został dodany do konwersacji już po fakcie, czy nie? Bo jeśli tak, to wcześniejszych wypowiedzi nie zobaczy ;)
 
Do góry