Konturówki do ust

Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
Używacie konturówek do ust?​
Jeśli tak to jakich?​
Co możecie polecić a co zdecydowanie odradzić przy makijażu?​
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Kupilam sobie konktórówkę z oriflamu na początku tego miesiąca. Użyłam raz. Dlaczego ? Bo siostra stwierdziła że moje usta i tak sa wydatne ( jej węższe ), a że kontórówka jest genialna i mi ją zwędziła. <lol>
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
ja polecam Ci zakup dwoch kredek do obrysowania zarysu ust tzw. kredek naturalnych w kolorze beżu i różu. Te dwie Ci wystarczą w zupełności. Wystawrczy ze po obrysowaniu ust lekko rozetrzesz do srodka pedzelkiem do malowania ust ust i potem zaaplikujesz błyszczyk na środek ust. Przy takich naturalnie podkreslonych ustach mozesz szaleć z makijazem oczu:)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
konturówki kupuję zawsze w podobnym odcieniu co pomadka, marka jak dla mnie jest mi obojętna..
 
K

Konstancja321

Guest
Ja raczej nie używam konturówek, wolę zwykłe szminki lub pomadki matujące. Teraz mam np taką w kredce z golden rose, nazywa się jakos Matte crayon, jest kremowa, nawilża usta i do tego trwała. Trzeba ją tylko temperować, ale na szczęście nie jakoś często :) No i mają fajne kolorki, jak dobrze pomalują usta to nie potrzebuję żadnej konturówki
 
O

oladobak

Guest
Moja ulubiona jest tranparentna od golden rose, lip barrier. Pasuje i do szminki i do blyszczyka, tworzy niewidzialna bariere, czyli zapobiega "uciekaniu" poza kontur ust. Jest bardzo precyzyjna (w kazdej chwili mozna natemperowac, by koncowka byla ostra), wiec usta sa ładnie uwydatnione. Dzieki niej nie musze chodzic i szukac konturowek idealnie pasujacych do danego odcienia szminki, uzywam jej do kazdego koloru.
 
Do góry