konsultanci ślubni, co sądzicie?

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Według mnie wiele spraw często sami utrudniamy, szukamy dziury w całym. Konsultanci ślubni- jak najbardziej, jednak spójrzmy prawdzie w oczy - nie każdego na to stać. To dość spory wydatek a niektórym ledwie starcza na pokrycie kosztów samego ślubu i wesela. Poza tym są też "Zosie Samosie", czyli kobiety, które lubią same mieć wszystko pod kontrolą. I dla jednych i dla drugich są rozsądne rozwiązania, które mogą nam doskonale zastąpić konsultanta a wszystko dzięki magii zwanej Internetem;) Jest wiele forów, stron, które pozwalają znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, bez konieczności zatrudniania konsultanta. Przykładowo- zastanawiamy się jak ograniczyć wydatki na jedzenie podczas wesela, nie chcemy, by czegokolwiek zabrakło ale i nie chcemy "dojadać" resztek miesiącami, szukamy i znajdujemy przykładowo taki artykuł //supersluby.pl/na-co-my-tyle-wydalismy-czyli-jak-oszczedzic-przy-organizacji-wesela-wydatki-spozywcze-a2538.html. Dobrze napisany, w ciekawy i mądry sposób, a po jego przeczytaniu momentalnie wiemy już co robić. Konsultacje naprawdę mogą być darmowe;) To jedynie kwestia tego, czy chcemy, czy też nie, sie tym zainteresować.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Wybaczcie dwa posty mojego autorstwa pod sobą, ale mam - jak mi się wydaje - dość ciekawą informację dotyczącą tego tematu;) W Kielcach organizowane są właśnie w ten weekend targi ślubne... przy stanowisku nr 31 odbywa się loteria, w której wygrać można między innymi 50% rabat na usługi konsultantów ślubnych z firmy Rubinowe Pantofelki (rubinowepantofelki.pl). Dla zainteresowanych takimi usługami - ciekawa sprawa;)
 

tomk1

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Myślę że to strata kasy ale w dzisiejszych czasach na wszystkim można zrobić biznes więc czemu nie :p
 

frys1

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Pewnie. Fajnie jak jest ktoś kto może Cię trochę chociaż odciążyć od tych wszystkoch obowiązków
 

pola33

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
My akurat jesteśmy zabiegani, więc nie powiedziałabym, że strata kasy, sami tego nie zorganizujemy nigdy.... Mam pytanie o agencję Agaya - czy któraś z Was może współpracowała z nimi?
 

Aga243

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
My współpracowaliśmy z firmą Agaya - konsultant to był naprawdę nasz najlepszy wybór, bo sami nie ogarnęlibyśmy tego nigdy. :) Tylu pomysłów to ja bym nigdy nie miała, nie mówiąc o sposobie realizacji.
 

pola33

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
A to prawda, że konsultanci są w stanie fajne rabaty załatwić? Tak słyszałam, że to prawda? Naprawdę warto zainwestować w takiego konsultanta? Załatwi większość spraw?
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
soso napisał:
Coraz więcej młodych jest tak zapracowanych, że nie ma czasu na poświęcanie swojego czasu na przygotowania do wesela i wszystko wychodzi w nerwach. Myślę, że korzystanie z usług wedding plannera u nas też się przyjmie.
Cała sprawa jak zwykle rozbija się o koszty.
Nie wiem jak tam młodzi, ale bardzo często przygotowaniami zajmują się rodzice pary młodej :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Moim zdaniem wciąż w pl mamy niskie zarobki patrząc ogólnie. Na pewno jest to wygodne rozwiązanie i nie kosztuje nas czasu i nerwów bo mamy kogoś kto odwala za nas tą robotę. Zawsze się dziwiłam jak dziewczyny z wielkim przejęciem to wszystko organizowały, ja wolałabym aby ktoś to zrobił za mnie ;)
 
Do góry