Konstruktywna alternatywa dla utopii; destrukcji.: system racjonalny

redaktor1966

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2022
Posty
233
Punkty reakcji
6
We Francji co dwa tygodnie powstaje meczet, a niszczony jest jeden budynek chrześcijański
Co 15 dni we Francji wznoszony jest jeden meczet, podczas gdy w tym samym tempie niszczony jest jeden budynek chrześcijański – zaznacza Edouard de Lamaze, przewodniczący paryskiego Obserwatorium Dziedzictwa Religijnego. Co więcej, każdego dnia celem ataków są dwa zabytki chrześcijańskie, a dwie trzecie pożarów w budynkach sakralnych jest spowodowanych podpaleniem.

Przewodniczący Obserwatorium Dziedzictwa Religijnego przywołał też najnowsze dane francuskiej centralnej jednostki wywiadu kryminalnego. Wynika z nich, że tylko w 2018 roku w całej Francji odnotowano 877 ataków na katolickie miejsca kultu. Oznacza to, że w ciągu 10 lat liczba takich aktów wzrosła pięciokrotnie. Przypomniał też, że już na początku lat 70. XX wieku alarmowano w tej sprawie.
https://kresy.pl/wydarzenia/we-fran...-niszczony-jest-jeden-budynek-chrzescijanski/ | 7 May 2021

w Warszawie trzeci meczet
 

redaktor1966

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2022
Posty
233
Punkty reakcji
6
Muzułmanie zastanówcie się nad poniższym…
Jeśli masz złe geny, chcesz je przekazać; degenerować, demoralizować, wypaczać, wynaturzać; pogrążać ludzki gatunek, złą psychikę, zły umysł, jesteś brzydki, głupi, debilny, analfabetą, psychopatą, pedofilem, chcesz wymuszać, aby kobiety chodziły prawie całkowicie opatulone ubraniem, w tym z workiem na głowie, chcesz okaleczać narządy płciowe dziewczynek, chcesz gwałcić, mieć niewolnice (w różnych opcjach: jak tzw. żony, porwane dzieci, kobiety, seksualne niewolnice), chcesz grabić, mordować, zajmować czyjeś tereny, chcesz ogłupiać / nawracać na antyludzką, zbrodniczą islamską ideologię (zwaną religią); żyć w niewiedzy, ciemnocie, kłamstwie, ogłupieniu, głupocie, w destrukcyjnym ograniczaniu rozwoju, samoograniczaniu się, podporządkowywaniu się osobnikom o niskim, szkodliwym potencjalne umysłowym, psychicznym, nienormalności, obłędzie, obłąkaniu, strachu, nienawiści, terrorze, cierpieniu, ginąć w którejś z wojen i jeszcze chcesz otrzymać za to nagrodę w wymyślonym niebie, to zostań muzułmaninem…
Jesteś umysłowo, psychicznie, fizycznie atrakcyjny, masz dobre geny, jesteś osobą inteligentną, świadomą, etyczną, w tym nie chcesz nic robić z powyżej wymienionych czynności, budzą one, ta ideologia w tobie odrazę, bunt, potrzebę przed tym, nią siebie i innych obrony, chcesz, osiągasz pozytywne cele, bo jesteś osobą konstruktywną, pozytywną, w tym ateistą i m.in. anty muzułmaninem, to nie przeżyjesz w muzułmańskim „raju” (z których to „rajów” sami muzułmanie uciekają do krajów, jeszcze, niemuzułmańskich, po czym rozpowszechniają to przed czym uciekli…)!!!

-------------------------
Całość: Odezwa do muzułmanów (w tym alternatywa: racjonalny system społeczna-polityczno-gospodarczy)
 
Ostatnia edycja:

redaktor1966

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2022
Posty
233
Punkty reakcji
6
Kolejny raz, rok, w kolejnej wersji...
Czy przeciwnicy aborcji eugenicznej rzeczywiste ratują życie, chcą dobrze...
Czy:
 • sami chcieliby być brzydcy, chorzy, głupi, debilni, nienormalni, niedorozwinięci, chorzy, upośledzeni...; jednocześnie zajmować dostęp do zasobów, w efekcie czego nie zostaną urodzone dzieci umysłowo, psychicznie, fizycznie wartościowe...
 • domagają się leczenia, utrzymywania rencistów wyłącznie za swoje, czy za czyjeś pieniądze...
 • produkcyjne, pomedyczne, polekowe skażenia; trucie maleje czy rośnie...
 • dzięki ich działalności podatki, opłaty, długi, bankructwa polskich firm, długi szpitali, prywatne, państwa maleją czy rosną...
 • dzięki ich działalności ludzi chorych, upośledzonych, niedorozwiniętych itp.; rencistów; pasożytów, osób ich leczących, nimi się opiekujących ubywa czy przybywa...; na to wydatki, długi maleją czy rosną...; degeneracja naszego gatunku maleje czy rośnie...
 • przyczyniają się do ułatwiania, w tym skracania, czy utrudniania, w tym wydłużania czasu dostępu do lecznictwa i w efekcie ludzi chorych ubywa czy przybywa...
 • dzięki ich działalności jest coraz mniej czy coraz więcej ludzi młodych, zdrowych, którzy umierają z powodu głodu, giną na wojnach i w wyniku wojen o zasoby...
 • w wyniku ich działalności liczba emigrujących z Polski Polaków maleje czy rośnie...
 • w efekcie ich działalności rodzi się coraz więcej, czy coraz mniej Polaków...
 • liczba najeżdżających m.in. Polskę muzułmanów jest coraz mniejsza czy coraz większa...; jest coraz bezpieczniej czy groźniej...
 • jest coraz bezpieczniej ("W Polsce brakuje 15 tys. policjantów")...
Itp., itd...
Więc rzeczywiście pomagają, ratują...; są troskliwi, wrażliwi, odpowiedzialni...; etyczni...; myślą, postępują prawidłowo...; jest coraz lepiej...; osiągają pozytywne cele...; mają rację...; należy ich słuchać (w tym kierować się m.in. w tym względzie wynikiem głosowania)...

WYBRANY KOMENTARZ (do innego artykułu) Z PORTALU O2.pl:
Najgłupszy argument, jaki jest niestety mocno popularny to: „Tylko Bóg może decydować o życiu i śmierci”. A może wypadałoby czasami przez 5 sekund pomyśleć? Wtedy co sprytniejszy głosiciel tego poglądu może wpadły wreszcie na to, że na osoby „przeznaczone” do eutanazji, Bóg dawno już wydał wyrok, i gdyby nie sztuczne podtrzymywanie życia przez ludzi, zmarliby dużo wcześniej?... | smg


Zakaz aborcji ze względu na wady płodu to zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci, które wkrótce umrą w cierpieniu. Antyaborcyjni aktywiści przekonują, że zwolennicy aborcji dyskryminują osoby z niepełnosprawnościami, rzadko jednak pokazują o jakie upośledzenia płodu i nieuleczalne choroby chodzi.
Zaostrzenie przepisów antyaborcyjnych spowoduje jednak, że matki będą zmuszone do donoszenia ciąży w każdym przypadku, nawet kiedy upośledzenia płodu będą tak duże, że nie dają szans na przeżycie choćby kilku godzin po narodzeniu.
Zespół Pataua, który najczęściej prowadzi do poronienia lub urodzenia martwego dziecka. 70 proc. dzieci z zespołem Pataua umiera w ciągu sześciu miesięcy, 10 proc. w ciągu pierwszego roku. Oprócz niskiej masy urodzeniowej zespół Pataua to również m.in głuchota i wady małżowin usznych, anomalie kończyn, wady serca, wady rozwojowe mózgowia, ubytki skóry głowy i drgawki (mimowolne skurcze mięśni).
Trisomia 18 powoduje zespół Edwardsa i podobnie jak w poprzednim przypadku, większość (95 proc.) ciąż z takim płodem kończy się poronieniem. Tylko 30 proc. noworodków z tym zespołem dożywa miesiąca, mniej niż 10 proc. pierwszego roku życia. Objawy to nie tylko liczne deformacje czaszki, anomalie szkieletu łącznie z rozszczepem kręgosłupa oraz stopami końsko-szpotawymi, ale i zrośnięty przełyk oraz wady narządów płciowych.
Zespół hydrolethalus to zespół wad genetycznych. 70 proc. dzieci rodzi się martwych, pozostałe umierają w ciągu kilku godzin. Objawy to m.in. niedorozwój gałek ocznych, rozszczep podniebienia, niewykształcone płuca i oskrzela, deformacja podstawy czaszki i wodogłowie.
Triploidia to kolejna wada genetyczna. Noworodki zazwyczaj umierają w ciągu doby po urodzeniu, najdłuższy odnotowany czas życia to pięć miesięcy. Objawy to m.in. ogólny niedorozwój płodu (do porodu zazwyczaj dochodzi przedwcześnie), niedorozwój gałek ocznych, zniekształcenia, obniżone napięcie mięśniowe i wady narządów płciowych.
Zespół Meckela-Grubera to także genetycznie uwarunkowany zespół wad wrodzonych. Większość dzieci umiera w ciągu kilku dni lub godzin, najdłuższy odnotowany czas życia to 28 miesięcy. Objawy to m.in. wady serca, małogłowie, przepuklin mózgowa, obecność dodatkowych palców - najczęściej jednego lub pięciu.
https://noizz.pl/spoleczenstwo/zaka...wady-plodu-jak-wygladaja-uposledzenia/hnk31n9 | 27.01.2021

Zakaz aborcji uderzył w medycynę płodu. Prof. Węgrzyn: Mniej kobiet na badaniach prenatalnych
W poprzednich latach takich zabiegów było ponad 1000 rocznie, z tego ogromna większość ze względu na tzw. przesłankę embriopatologiczną ("gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu"). W 2020 roku na ogólną liczbę 1076 legalnych aborcji, aż 1053 wykonano z tego powodu (98 proc.), 21 - ze względu na zagrożenie życia lub zdrowia matki, a 2 - gdy ciąża pochodziła z gwałtu.
Zabiegi legalne stanowiły oczywiście niewielki odsetek kilkudziesięciu, może nawet 100 tys. wszystkich aborcji. Tylko dzięki pomocy Aborcji bez Granic - jak poinformowały 21 października działaczki - 34 tys. kobiet "uzyskało pomoc w dostępie do aborcji".
https://oko.press/zakaz-aborcji-rykoszetem-uderzyl-w-medycyne-plodu | 21 października 2021

O jedną czwartą wzrosła liczba dzieci zostawionych po urodzeniu w szpitalach
Eksperci zwracają uwagę na zbieżność tego faktu ze zmianą prawa: usunięciem - w wyniku orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego - przesłanki umożliwiającej aborcję ze względu na ciężkie wady płodu.

https://www.prawo.pl/zdrowie/noworodki-zostawione-w-szpitalach-w-latach-2017-2021,519235.html | 6.01.2023

Skala zjawiska nielegalnych aborcji w Polsce. Co o nim wiemy?
W Polsce szacuje się, że ok. 150-200 tys. kobiet ma aborcję, która jest nie tylko nielegalna, ale przeprowadzana w niebezpiecznych warunkach.

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/skala-zjawiska-nielegalnych-aborcji-w-polsce-co-o-nim-wiemy/ | 12.11.2021

Itp., itd...


W Polsce głodu doświadczyło ok. miliona dzieci. Na świecie jest znacznie gorzej...
https://www.radiopik.pl/161,104446,w-polsce-glodu-doswiadczylo-ok-miliona-dzieci-na | 2022-10-16

W Polsce poniżej granicy skrajnego ubóstwa – poziomu egzystencji, który zagraża życiu i zdrowiu – w 2021 r. żyło 333 tys. dzieci. Natomiast ubóstwo relatywne (określane na podstawie przeciętnych miesięcznych wydatków polskich gospodarstw domowych) dotyczyło blisko 951 tys. najmłodszych.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gl...ze-zapotrzebowanie-na-dozywianie-8612559.html | 2023-09-17


Półroczna Matylda musi zebrać 7,5 mln zł. na operację w USA. "Armia" ludzi walczy o jej życie
https://www.onet.pl/informacje/onet...ieniadze-na-operacje-dziecka/vt365nf,79cfc278 | 14 lutego 2022

Pomoc dla Ady. Potrzebny zabieg to koszt ponad 11 milionów zł
https://lodz.tvp.pl/72650186/pomoc-dla-ady-potrzebny-zabieg-to-koszt-ponad-11-milionow-zl | 2023-09-11

15 mln zł za życie Wiktorka Zawadzkiego. Rodzice błagają o pomoc

https://www.slowopodlasia.pl/artyku...-wiktorka-zawadzkiego-rodzice-blagaja-o-pomoc | 12.01.2023

Itp., itd...

Organizował zbiórki na leczenie dzieci. Prokuratura: zdefraudował 20 milionów złotych https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnow...tura-zdefraudowal-20-milionow-zlotych-7416403 | 31 października 2023

Itp., itd...


image062.gif


image035.gif


image001.jpg

Przyszłość...
Oto superman! Każda kobieta go pragnie!
Każdy marzy, by być tak wspaniałym jak on i mieć takie powodzenie!
Niestety, nie każdy rodzi się tak doskonały, sprawny fizycznie, psychicznie i umysłowo jak on.
 
Ostatnia edycja:

redaktor1966

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2022
Posty
233
Punkty reakcji
6
IMIGRANCI PODPALAJĄ MIASTO, A ZAJĄCZKOWSKA WYJAŚNIA VON DER LEYEN
| 21.07.2024

chcą kalifatu w Niemczech 2024


zajęli mój cały dom
[W przypadku muzułmanów, to wszystko należy wyłącznie do Allaha, który przekazuje to swoim wyznawcom w wyznaczonym przez siebie czasie, czyli wtedy, gdy muzułmanie tego chcą... - red.]


Mennica Polska afera wyłudzili 310 mln zł


kto rządzi Unią Europejską


Dlaczego głupi ludzie myślą, że są mądrzy

Zobacz jak system edukacji oszukuje uczniów
| 18.07.2024
 
Do góry