Konkursy internetowe, klikanie, głosowanie - temat główny

AleRabat

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wygraj voucher o wartości 450 zł na zakup dowolnych okularów w sklepie Eyerim!
Wystarczy, że odwiedzisz stronę Eyerim, w komentarzu pod postem z dnia 4.09 na FanPage'u @AleRabat wkleisz link do modelu okularów, który najbardziej przypadł Ci do gustu i opiszesz komu najchętniej pokazałbyś się w nowych okularach, kreatywnie uzasadniając swoją odpowiedź. Konkurs trwa do 13.09.2017 do godziny 23:59.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Temat ucichł troche, a jak dla mnie jest ogrom konkursów wartych uwagi. Nie bierzecie już udziału?

27go marca wystartował konkurs PayPal "Dzień z życia freelancera" :) Zapowiada się dobra zabawa, bo praca na freelansie to coś jak codzienny rollercoaster. Konkurs kończy się 16go kwietnia, więc czasu jest nadto na stworzenie całkiem fajnej pracy.

Wszystkie zasady są na ich facebooku do zerknięcia dla chętnych https://www.facebook.com/PayPalPolska/posts/1769717076479394ale liczę na to, że wygram właśnie ja :)

Wrzucajcie też wasze konkursy. Pracuje teraz z domu i chętnie wezmę udział.
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
koozka napisał:
Z takim podejściem to na pewno ;) Ja biorę udział, jesli nie mam nic do stracenia, to co mi szkodzi. Wygrałam już nie raz. Teraz próbuję zdobyć kartę podarunkową do Camaieu, idealny prezent mikołajkowy ;) https://www.facebook.com/Camaieu.Poland/photos/a.403049353138375/1759173237525973/?type=1&theater
o kurcze ciekawe- a ostatnio kupowałam od nich skarpetki - jak dla mnie idealnie pasują do haała "jesienne otulenie" - może się załapię na kartę podarunkową - już myślę na ciekawą fotką :)
 

ddy

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
Kiedyś brałem udział częściej w konkursach facebookowych. Gdzie trzeba było coś wypełnić, coś wpisać. Raczej nie wygrywałem jakichś wiekszych nagród ale czasami udało się wygrać jakieś ksiązki czy płyty. Najlepszą nagrodą jaką kiedykolwiek wygrałem był bilet na koncert, akurat na taki na który i tak chciałem sie wybrać . I pewnie kupiłbym bilety.

Ze stacjonarnych,dobra loteria jest w sklepach Netto. Przy okazji zakupów można dostać zdrapki oraz dzięki temu grać o nagrodę główną na miejscu. No i mozna zarejestrowac się na ich stronie www. I grac o nagrody główne Koszulki czy rowery.
 

ddy

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
No i dochodzi jeszcze w sklepie zniżka na garnki. Można kupić sobie o wiele taniej komplet garnków Masterchef. Jeśli robicie zakupy codzienni to zniżka uzbiera się szybko.
Mistrzowska_akcja_w_Netto655.jpg
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
tutaj jest teraz rekrutacja do programu ambasadorskiego nauchovaxol.pl kiedys już brałam udzial w podobnej akcji i byłam zadowolona, podoba mi się taka formuła testowania produktów
 
Do góry