Konkursy internetowe, klikanie, głosowanie - temat główny

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Co do konkursów znalazłam nowy Blue Dragon. Wystarczy zakupić jakiś produkt tej marki za minimum 15 zł, zachować paragon a następnie wymyśleć hasło reklamowe dla tej firmy. Potem już wystarczy zarejestrować zgłoszenie na www.robimysushi.pl. Dla kogoś kto uwielbia sushi to bardzo fajna opcja, ponieważ jest az 1200 nagród! 8 głownych to pokaz sushi oraz warsztaty w domu laureata i jego znajomych. Ja już wziełam udział, bo szykuje się niezła zabawa :D
 

Frida_19

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2015
Posty
11
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio wzięłam udział w loterii varty "Sięgnij po gwiazdy!". Skusiły mnie nagrody - wycieczka na Hawaje albo do Maroka. Trzeba tylko odpowiedzieć na 1 banalne pytanie i zarejestrować się na: win-with-varta-consumer.com :)
 

Attachments

  • loteria-baterii-varta-siegnij-po-gwiazdy-p.jpg
    loteria-baterii-varta-siegnij-po-gwiazdy-p.jpg
    457,3 KB · Wyświetleń: 0

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Bez klikania, ale ja się jaram. Swoją drogą pole do popisu jest naprawdę ogromne jak ktoś ma wyobraźnię...

Wejdź na fanpage Cyfrowego Polsatu na FB i opisz pod postem konkursowym najlepszy według Ciebie cios, który padnie podczas gali w Las Vegas. Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi spędzi weekend w Glasgow i uda się na UFC Bisping vs Leites, gdzie będą również walczyć Paweł Pawlak i Daniel Omielańczuk.

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktualnosci/extreme-sports-channel-walcz-o-bilety-na-gale-ufc.cp
 

cycleman

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jest do wygrania 70 0 nagród, więc sporo tego. Wystarczy doładować tel za 5taka w iko lub w serwisie ipko. Wymyśl pomysł na imię dla Leniwca. Jest to bohater promujący doładowania wykonane online.
 

robe22

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiedza o Polsce i świecie współczesnym apka, w której można wygrac codziennie bony do Empiku w wysokości 50 pln i kamery.
 

terefere_kuku

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zapraszamy do udziału w konkursie "Twój pomysł na medal" - do wygrania wspaniałe akcesoria i gadżety kuchenne, bony do Decathlonu i wiele innych nagród!

Wystarczy opisać swój wymarzony medal - do dzieła!

Nagroda główna dla organizatorów imprez:
- 2x voucher na wykonanie medali i/lub statuetek o wartości 2000 zł

Nagrody główne dla pozostałych konkursowiczów:
- 6 x karty podarunkowe o wartości 500, 300 oraz 200 zł do zrealizowania w sklepie Decathlon

Podczas trwania konkursu rozdamy 27 akcesoriów do domu i kuchni - na Fanpage'u Trzecia Strona Medalu.
Konkurs trwa od 26.04.2016 r. do 20.05.2016 r.

Więcej na stronie medale.info.pl oraz na Facebooku
Zapraszamy!
 

Attachments

  • Medale_info_konkurs_800x600_v5.png
    Medale_info_konkurs_800x600_v5.png
    161,7 KB · Wyświetleń: 0

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Jak jest okazja to biorę udział w konkursach, teraz też. Dostałem od dziewczyny zdrapkę z Inmedio, w ramach niespodzianki i gram teraz na https://kibicujewygrywam.pl/- można tam złowić fajne gadżety i akcesoria, a nawet wygrać voucher na mecz, więc jak ktoś lubi piłę to wskakujcie do gry! :D
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Zróbcie sobie ten quiz, świetna sprawa. Można się dowiedzieć jakim typem kibica jesteśmy. Mi wyszło Waleczne Serce ha ha :) no a do tego mam duszę gracza i blisko do Relay, także wiecie, na pewno wezmę udział w konkursie.
 
D

Dorka123

Guest
Ja mam już kilka zdrapek, uroki posiadania kibiców w domu ;) Co wchodzę do inmedio, to albo kredki potrzebuje, albo plastelina się skończyła, zeszyt do matmy się skończył, oczywiście wszystko piłkarskie wybiera i jakoś się na zdrapkę uzbiera :) Kody rejestruję i liczę na voucher dla męża na urodziny ;)
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
ostatnio natrafiłam na te zdrapki:) byłam z kolegą, który podeksctował się nagrodami :p musiałam zrobić trochę większe zakupy niż zwykle, żeby wziąć nie tylko jedną:)
 

Janek Zamoyski

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja z kolei polecam stronkę konkursomaniacy.pl mają teraz konkurs, w którym można wygrać kartę podarunkową do Empiku. Trzeba rozwiąć quiz.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
konkurs oeparola na stronie mocmalychrzeczy.pl i do wygrania zestawy dermokosmetyków za prawie 100zł :) trzeba przesłać zdjęcie z autorskim komentarzem, więc nic trudnego! ale akcja tylko dla kobiet :) może większa szansa przebicia :p
 

KaskaJa

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
jak lubicie konkursy to zobaczcie na fb profil: ALL IN CARD Tam są codziennie (w roku akademickim) konkursy (czasami nawet 2 razy dziennie) a do wygrania vouchery do zrealizowania w krakowskich lokalach :)
 
Do góry