Konkurs o Diamentowy Indeks AGH

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Siema, bierze ktos z Was moze udzial w tym konkursie? Albo bral udzial w poprzedniej edycji?


Konkurs jest z :

Chemii
Fizyki
Geografii
Matematyki
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
o nic o tym nigdy nie słyszałam.... to tak zawsze jest taki konkurs prowadzony w szkole? :)
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Nie do konca :) 1 etap rozwiazuje sie zadania w domu, a kolejne etapy odbywaja sie w oddzialach AGH.

Jesli uzyska sie 70% w III etapie mozna sie bez stresu dostac na jedna z najlepszych uczelni w Polsce (pierwsza 10 na najbardziej elitarne kierunki- Mechatronika ) :) Indeks w kieszeni juz w marcu, matura pozostawalaby tylko formalnoscia.



15 lutego wlasnie jest drugi etap i myslalem ze ktos moze tez bierze udzial.
 

Korean

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja sie przymierzam za rok do wziecia udzialu, ale tylko w formie powtorki przed matura. Nie czytalem dokladnie zasad konkursu ale z tego co widze po zadaniach juz w pierwszym etapie trzeba miec material z 3 klas i to dosc dobrze opanowany. Na dzien dzisiejszy material mialem przerobiony tylko do zadania 5 i 6 i sa dosc proste.
W tamtym roku bralem udzial chyba w mniej popularnym konkursie Politechniki Warszawskiej ktory wydaje mi sie jeszcze prostszy a i udzial w nim jest przyjazniejszy dla uczestnika. Oczywiscie zadania z finalu... :bag:
Ogolnie dochodze do wniosku ze nie warto brac udzialu w takich konkursach, nagroda wartosciowa, wiadomo, ale to ile musisz wlozyc wlasnej nauki w ten konkurs to przesada, wole sie przygotowac do matury z innych przedmiotow tez :p Oczywiscie to moj przypadek, sa ludzie ktorym nauka przychodzi latwiej i mysle ze to dla nich sa konkursy :p

15 lutego wlasnie jest drugi etap i myslalem ze ktos moze tez bierze udzial.

Powodzenia :)
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Ogolnie dochodze do wniosku ze nie warto brac udzialu w takich konkursach, nagroda wartosciowa, wiadomo, ale to ile musisz wlozyc wlasnej nauki w ten konkurs to przesada, wole sie przygotowac do matury z innych przedmiotow tez


Wlasnie to jest material co byl realizowany przed tym smiesznym ograniczeniem materialu z matematyki :)

Wszystko to mam przerobione, i teraz z profesorka powtarzamy i daje nam zadania pod katem wlasnie tego konkursu. A jak sie mi uda to mam mature z glowy :p



PS: dzieki serdeczne stary, na pewno sie duuuzo przyda :D
 
Do góry