komputer do grania

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Chcemy dorzucić się córce do komputera. Jest maniaczką grania i zaczęła pracować, żeby nazbierać na komputer. Jak się dorzucimy to będzie mogła sobie kupić coś lepszego. Na co zwracać uwagę przy takim zakupie? Czy jakiś sklepów należy unikać? Jakie marki komputerów są znane i dobre?
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Jeśli chodzi o unikanie sklepów to odradzam morele. Polecam w sumie x-kom. Zawsze robię tam zakupy i zawsze w sumie jest ok.
Co do tego na co należy zwracać uwagę... jaki jest budżet?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W tym roku kupowaliśmy z dziewczyną komputer gamingowy. Byłem w szoku jak wielu naciągaczy jest wśród sprzedawców. Jedyne co mogę doradzić to zabrać ze sobą kogoś znajomego kto zna się na komputerach i nie da sobie wcisnąć głupot.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Ten komputer do grania to ma być laptop?


A to dlaczego? Akurat Morele to jeden z tańszych sklepów.
Morele robi ze wszystkim problemy. Wystawiają fakturę zgodnie z datą wysłania zamiast z datą sprzedaży na ten przykład. Oczywiście nie da się tego zmienić (co nie wiem czy jest w ogóle zgodne z prawem).
Do tego akcje, które odwalali kiedy im dane wyciekły. No po prostu nie warto.
 
S

serwor

Guest
Jesli wysylają fakture z datą wysłania to przecież dobrze. Wydłuża się gwarancja.
A co do danych mi to ..... , no chyba że ktoś ma jedno hasło do wszystkiego, wtedy to fakt...
Ogólnie kupiłem już mnóstwo rzeczy w Morealach i jestem w zasadzie zadowolony.
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Przecież może kupić laptopa poleasinowego w niskiej cenie a z dobrymi podzespołami. Niekoniecznie trzeba bulić po 5tys i wzwyż za laptopa gamingowego.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 271
Punkty reakcji
196
Jakie marki komputerów są znane i dobre?
To raczej nie o markę chodzi ale o kombinację procesora pamięci i co najważniejsze karty graficznej.
Najlepiej mieć kogoś znajomego w sklepie w którym kupić można "składak".
Ja proponuje rzucić hasło w Google "zestawy komputerowe".

zestaw za 2502 zł. Oczywiście bez monitora systemu klawiatury myszy głośników czy napędu dvd.
zestaw za 3003 zł podobnie jak wyżej.
zestaw za 3432 zł.
Dziwi mnie dlaczego wszystkie są oparte na AMD.
Uważam że zakup droższego kompa tylko do gier jest pozbawiony sensu.
 

inkaa77

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2021
Posty
9
Punkty reakcji
1
do grania to i wygodny fotel jest potrzebny. u nas Genesis Nitro 550, wygodny, z materiałowym siedziskiem, ma regulowane podłokietniki i oparcie
 
Do góry