komputer do grania

pawso44

Member
Punkty reakcji
2
Chcemy dorzucić się córce do komputera. Jest maniaczką grania i zaczęła pracować, żeby nazbierać na komputer. Jak się dorzucimy to będzie mogła sobie kupić coś lepszego. Na co zwracać uwagę przy takim zakupie? Czy jakiś sklepów należy unikać? Jakie marki komputerów są znane i dobre?

WujekAlfa

Member
Punkty reakcji
7
Jeśli chodzi o unikanie sklepów to odradzam morele. Polecam w sumie x-kom. Zawsze robię tam zakupy i zawsze w sumie jest ok.
Co do tego na co należy zwracać uwagę... jaki jest budżet?

Gressil

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
VIP
Punkty reakcji
488
W tym roku kupowaliśmy z dziewczyną komputer gamingowy. Byłem w szoku jak wielu naciągaczy jest wśród sprzedawców. Jedyne co mogę doradzić to zabrać ze sobą kogoś znajomego kto zna się na komputerach i nie da sobie wcisnąć głupot.

WujekAlfa

Member
Punkty reakcji
7
Ten komputer do grania to ma być laptop?

A to dlaczego? Akurat Morele to jeden z tańszych sklepów.
Morele robi ze wszystkim problemy. Wystawiają fakturę zgodnie z datą wysłania zamiast z datą sprzedaży na ten przykład. Oczywiście nie da się tego zmienić (co nie wiem czy jest w ogóle zgodne z prawem).
Do tego akcje, które odwalali kiedy im dane wyciekły. No po prostu nie warto.

serwor

Well-Known Member
Punkty reakcji
111
Miasto
Polska
Jesli wysylają fakture z datą wysłania to przecież dobrze. Wydłuża się gwarancja.
A co do danych mi to ..... , no chyba że ktoś ma jedno hasło do wszystkiego, wtedy to fakt...
Ogólnie kupiłem już mnóstwo rzeczy w Morealach i jestem w zasadzie zadowolony.

Do góry