kominek, piecyk na pellet?

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Kominek to jest to, jak w salonie jest miejsce by taki postawić to na pewno lokatorzy będą zadowoleni. To nie tylko walor estetyczny ale stabilne źródło światła. Na marmur dulemba można znaleźć przeróżne kolory poszczególnych kamieni. Wszystkie są godne polecenia, na nasz marmurowy kominek tak szczerze to cały czas nie mogę się napatrzeć. Kawał dobrej roboty.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
Obecnie mieszkam w mieszkaniu i używam gazu. Oprócz rachunków dochodzą przegląd pieca (raz w roku)plus ewentualne serwisy. (Piec z zamknietą komorą spalania)
Z ostatnich 2 lat za usługi serwisanta zapłaciłem około 2000 (w zeszłym roku pękła jakaś porcelanka)
Modernizuje jednocześnie stary dom i też się nad tym zastanawiałem. Podjąłem decyzję, że siebie będę montować pompę ciepła ze względu na to, że chce mieć wszystko na prąd. Indukcja. CWU i CO (podłogówka). Wolę w przyszłości mieć jeden rachunek wspomagając się np pv. A w razie black outu wystarczy generator, żeby śmigało wszystko w miarę normalnie.
Jeszcze nie zdecydowałem się konkretnie na firmę ale coraz poważniej zastanawiam się nad ofertą od https://www.saunierduval.pl/ Wydała mi się najciekawsza.
 
Do góry