Kolor ścian w pokoju.

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
Bursztynowa komnata to taki kolor jak na załączonym zdjęciu, prawda? a powiedz, czy ten kolor faktycznie taki wychodzi, czy po nałożeniu i wyschnięciu masz małą niespodziankę? :) różnie bywa z tymi odcieniami. Kiedyś malowałam na biało, a wyszło ecru....


C22BursztynowaKomnata.jpg
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Efekt ombre super pomysł! Dobrze że jesteśmy przed remontem:):) idealnie będzie takie rozwiązanie pasowało w przedpokoju:) dzięki za inspirację.
 

amelie_

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
15
Punkty reakcji
0
średnio mi się podoba ten efekt, to tylko moda :) wolę tradycyjne malowanie ścian :) ewentualnie tapetę w formie akcentu np. za zagłówkiem łóżka albo we jakiejś wnęce...
 
M

maku511

Guest
Nie spotkałem sie wcześniej z malowaniem ombre i moim zdaniem w realizacji fioletowej wygląda trochę kiczowato, ale już ta morska i szaro-brązowa dają bardzo ciekawy efekt! Myślę, że to wychodzi dobrze tylko przy mało intensywnych kolorach i bardzo dobrym, trochę nieregularnym (nie dokładnie poziomym) rozmyciu. Swoją drogą, świetny jest odcień lodowego błękitu, to jakaś nowość?
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
nie wiem, czy ten lodowy błękit to nowość. W każdym razie jest z palety śnieżki satynowej. A swoją drogą, ten kolorek chyba fajnie wyglądałby w zestawienu z drewnianymi meblami albo we wnętrzu shabby chic? Co myślicie? Podoba Wam się ta "stylóweczka" shabby chic? :) Bo ja mam mieszane odczucia...
 
Do góry