kolor pokoju

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ja preferuję czerwienie, pomarańcze.. u mnie w pokoju mam tapetę z ozdobnymi paskami

nds9s3.jpg
 

jakub172005

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mam cos takiego i bardzo dobrze mi sie z tym zyje ;d

P.S.
W rzeczywistosci kolory sa zywsze, ale zdjecie robilem na szybko telefonem, wiec jest jakie jest ;p
 

Attachments

  • 29042009017.jpg
    29042009017.jpg
    61,6 KB · Wyświetleń: 25

Freelover

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław!!!!
A co myslicie o takim kolorze paneli na scienie w pokoju na poddaszu????
 

Attachments

  • 10084.jpeg
    10084.jpeg
    52,6 KB · Wyświetleń: 18

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Myślę, że nie będzie niczym złym - jeśli podbijemy temat i porozmawiamy jeszcze o kolorystyce ścian ;) Odpowiadając na pytanie z poprzedniej wiadomości: myśle, że jak najbardziej ten kolor paneli jest ok - chociaż osobiście podobają mi sie bardziej ciemniejsze odcienie drewna - ale jeśli poddasze i tak jest niedoświetlone to jasne panele będą jak najbardziej na miejscu :) W kwestii samych ścian - podobają mi się też dekoracyjne tapety jak ta bo nie jest to wzór narzucający się, chociaż kwiatowy.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Czyli fototapetę - tak? Teraz wracają do łask w najróżniejszych wersjach i mogą wyglądac naprawdę ciekawie zwłaszcza jeśli dobrze zostaną dobrane do wnętrza... Poza tym moga mu dodać też uroku, zmienić perspektywę a przez to np. wydłużyć czy ogólnie - powiększyć pomieszczenie.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Mi się bardzo podobają ściany w takim kolorze jak tutaj http://www.esmebel.com/rodziny,rafael,4.html W ogóle bardzo pasują do tego wystroju meble które tam są pokazane. Do tego jeszcze tylko dokupić łóżko z naturalnego drewna bukowego i będziesz miała super pokój.
 
Do góry