Kolczyki w różnych częściach ciała

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja odrazu jak z Katowic przyjechałam to jadłam zupe , potem marchewke z jabłkiem starta i omleta :p:p
Na drugi dzien już normalnie...
Chyba pzrez tydzien nie mozna jeśc nabiału , a ja na drugi zdien lody jadłam :p:p
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Mmmm a zna ktoś jakieś dobre, sprawdzone studio w Warszawie, gdzie profesjonalnie mogliby mi zrobić kolca w wardze? Hmmm?
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Mimo to mam stresa :p i jest problem bo nie chce zeby na poczatku ktos go widzial i wogole, mozna jesc np kurczaka i ziemniaki 2 dzien po przebiciu ?:D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Najlepiej bys nie jadła nic ostrego i słonego , bo to nieprzyjemny moment ... Wiem , bo sama tego doświadczyłam mimo ze mnie ostrzegał koles ....
Ja pzrebijałam we ferie wiec tylko na dwozre mnie wszyscy wiedzieli ....
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Bo będzie u mnie rodzinka na obiedzie w niedziele a ja w piatek chce przebic :p i zastanawiam sie jak to bedzie :D
 

dekerka

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
witam wszystkich:)))
ja mam w uszach lacznie szesc kolczykow,mam w jezyku,w pepku oraz w nosie:)))
wszystkie robilam sobie sama :sexy: z wyjatkiem tego w jezyku :D
 
B

blooz

Guest
witam wszystkich:)))
ja mam w uszach lacznie szesc kolczykow,mam w jezyku,w pepku oraz w nosie:)))
wszystkie robilam sobie sama :sexy: z wyjatkiem tego w jezyku :D

yy ee ja poza uszami to nic bym sobie sama nie przebila. ddodam ze nie wszystkie miejsca na uchu bym sama zrobila... ale jak kto lubi i jak ktos skapi na zdrowie nie moja sprawa :p
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
ja sobię mam zamiar zrobić w brwi jakoś na dniach. Troche sie boje bo sie naczytalem niepotrzebnie o zapadaniu brwi przy uszkodzeniach nerwu :p Ale pójdę do salonu Piercingu w rynku w Krakowie, więc moze bedzie ok;P
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Powiedzcie mi czy jak napuchnie mi jezyk jak zrobie kolczyk to czy nie bedzie mi duszno i czy sie nie udusze ?:D
 

deenes

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zach-pom
nic takiego nie powinno sie zdarzyc, troche spuchnie ale nie bedzie zadnych problemow z oddychaniem itd [;
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
miałam kiedyś kolczyka pod dolną wargą, ale nie długo bo się w szkole czepiali. Teraz choćbym chciała to już mi nie wypada :p
Moja koleżanka do dziś ma po 14 kolczyków w uszach :p
Wszystkie przebijała sama :p
Buźka :*
 

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
ja mam tylko w uszach i 3 lata temu zrobiłam sobie w pępku :D uwielbiam tego kolczyka :D
czasem nachodzi mnie faza, żeby sobie zrobić w nosie albo języku, ale to mija tak samo jak przyszło :p
i tak jakoś się zdecydować nie mogę :p
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
...tak czytam i czytam mysle...o co chodzi z tym nabialem?? normalnie mozna jesc wszystko, chociaz troche jest jezyk spuchniety. Ja mam kolczyka juz bardzo dlugo w jezyku i jakos nie mialam problemu: pilam mleczko, jadla jogurty, ale moz to zalezy indywidualnie od organizmu...
a tak apropos kolczykow...faceci je lubia podobno...hehe :D moj Kociak nie narzeka :p
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
zrobiłam sobie w pępku :D uwielbiam tego kolczyka :D
czasem nachodzi mnie faza, żeby sobie zrobić w języku
i tak jakoś się zdecydować nie mogę :p

ja też mam w pępku nie dawno sobie zrobiłam ;)
W języku bym chciała kurcze ale się boję... chyba troche boli co nie hehe
ale kusi kusi ;) lol
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
madzia...boli tylko przez chwil kilka :D ja mialam problemy z mowieniem, bo na ogol mowie nie wyraznie a teraz jak mam kolczyka i mowie cos bardzo szybko to troche sie seplenie :D ale podobno to jest wlasnie u mnie akie urocze :sexy:
 

-123-

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja miałam dawno temu w nosie. A potem kilka lat później w brwi.
Pierwszy zrobiony był na złość rodzicom :p jak już zaakceptowali to po pewnym czasie wyjęłam.
Drugi był śliczny, malutki, cudowny. Przebicie nic, a nic nie bolało. Dziewczyna przebijająca zanim przystąpiła do dzieła opowiedziała o wszelkich zagrożeniach i powikłaniach. I od tej wiedzy było mi zdecydowanie bardziej słabo niż od samego przebijania.
Niestety moje ciało ma to do siebie, że bardzo, ale to bardzo powoli się goi. Tak też było z kolczykiem do tego non stop go podrażniałam zapominając o nim. Po pewnym czasie wyjęłam.
Troszkę żałuję, bo bardzo mi sie podobał :/
 

dekerka

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
hmmmmm...w jezyku jest troche ciezko kiedys mialam..przy przekluwaniu to pol sekundy boli,musze przyznac ze jak sobie robilam w nosie to mnie bardziej bolalo niz w jezyku..
na poczatku jak przekulam jezyk to mialam klopot z jedzeniem;D
i glodowke mialam przez 3 dni:D
a potem to juz dobrze wszystko:))))
 
Do góry