Kolczyk w pępku u faceta

Tomasz777

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2021
Posty
22
Punkty reakcji
1
Witam z tej strony Tomasz , mam pytanie do dziewczyn - zrobiłem sobie kolczyk w pępku kilka lat temu i chciałbym się dowiedzieć wasze opinie na ten temat . Powiedzcie mi proszę jak mogę ukryć dziurkę po kolczyku ponieważ niedługo będę miał robione badania lekarskie i się trochę wstydzę jak lekarz zobaczy tą dziurkę .. Jak mogę ją ukryć ? Zaznaczam , że kolczyk mam parę lat i dziurką niestety już chyba mi nie zarośnie.. z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Generalnie mogę Cię pocieszyć, że zdecydowana większość lekarzy, ratowników, pielęgniarzy itp. ma gdzieś to jak wygląda Twoje ciało od strony estetycznej. Ty idziesz na badania i nie jest to dla Ciebie codzienna sytuacja, więc nad nią rozmyślasz, ale spójrz na to oczami lekarza. Jego pracą jest badanie pacjentów i non stop spotyka się on z ciałami wytatuowanymi, owłosionymi, zdeformowanymi, otyłymi, z cellulitem itp. To nie jest postrzeganie przeciętnego człowieka, który ze wszystkich mediów atakowany jest jednym kanonem piękna. Jeżeli więc coś nie dotyczy Twojego zdrowia (czyli jego pracy) to lekarz się tym na 99% nie zainteresuje. Inaczej by zwariował po tygodniu.
 

Tomasz777

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2021
Posty
22
Punkty reakcji
1
Generalnie mogę Cię pocieszyć, że zdecydowana większość lekarzy, ratowników, pielęgniarzy itp. ma gdzieś to jak wygląda Twoje ciało od strony estetycznej. Ty idziesz na badania i nie jest to dla Ciebie codzienna sytuacja, więc nad nią rozmyślasz, ale spójrz na to oczami lekarza. Jego pracą jest badanie pacjentów i non stop spotyka się on z ciałami wytatuowanymi, owłosionymi, zdeformowanymi, otyłymi, z cellulitem itp. To nie jest postrzeganie przeciętnego człowieka, który ze wszystkich mediów atakowany jest jednym kanonem piękna. Jeżeli więc coś nie dotyczy Twojego zdrowia (czyli jego pracy) to lekarz się tym na 99% nie zainteresuje. Inaczej by zwariował po tygodniu.
Dziękuję za sensowną odpowiedz. Pocieszyles mnie ! ;) Miłego wieczoru życzę ;)
 
Do góry