Koko Euro Spoko

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
O kurcze. Zapomniałem o Torzewskim i jego "Do przodu Polsko Oo" Mimo wszystko jednak Torzewski się lepiej postarał Ale wtedy chyba nie było esemsowego głosowania. Piosenki Łazuki pamiętam choć byłem gnojek, ale rozumiem, że głośno, prosty rytm, jeszcze prostsza melodia, albo brak i słowa bez sensu to teraz stadardy nie do przekroczenia. To dotyczy muzyki w ogóle.
Bluesia. Ja popieram to co piszesz. Można się pośmiać, ale żył sobie podcinać nie ma o co. To tylko zabawa. Podobnie jak nasi nie dadzą rady. Był czas przywyknąć przecie. Chciałbym się jednak pomylić. Jest dobry moment na cud w końcu, bo kiedy jeśli nie wtedy gdy wydaje się, że jesteśmy na dnie?
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Bluesia. Ja popieram to co piszesz. Można się pośmiać, ale żył sobie podcinać nie ma o co. To tylko zabawa. Podobnie jak nasi nie dadzą rady. Był czas przywyknąć przecie. Chciałbym się jednak pomylić. Jest dobry moment na cud w końcu, bo kiedy jeśli nie wtedy gdy wydaje się, że jesteśmy na dnie?

Dzisiaj trochę się postarali wygrywając jedną bramką ;)
Nie ma co liczyć na cud, ale jak pisałeś dobrze się bawić i nie marudzić. Wiem, że to nasza cecha narodowa, ale czasami lepiej zanucić sobie Koko - spoko ;)

Lepsze to, niż interpretacja hymnu przez E. Górniak :p
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
No dajcież spokój temu Koko Spoko. To tylko piosenka, jak drużyna będzie wygrywać to będzie hit, a jak przegrywać to będzie można psioczyć, że to przez lipny hymn reprezentacji.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Nawet jak wygrają to będzie narzekanie, ze np, tylko jedną bramką, albo, że im się udało hehhe. Żaden hymn tego nie zmieni ;)
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Nowy żart (nie jest mój):

- Dlaczego wybrano ko ko?

- Dla jaj!
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Kurcze, kogo normalnego obchodzi jaki jest hymn na euro? Ja mam gdzieś tą durną, na maksa komercyjną imprezę dla pikników z wuwuzelami :sleep:
W ogóle nie łączę Euro czy naszej reprezentacji z jakąkolwiek formą patriotyzmu, takią formę "patriotyzmu" uważam za sztuczną i żałosną.

Co do piosenki - z jednej strony nowopolaczki z kompleksem zachodu wielbiące Oceanę, z drugiej przesadna cepelia. Z tą cepelią już zbłaźniliśmy się raz na Expo z "polskim" pawilonem, gdzie były karpie, słoma itp. - Expo to wystawa najnowocześniejszych technologii a durnie odpowiedzialne za to dały cepelię i jakieś chaty ze słomy i później się cieszyły ze polski pawilon cieszy się popularnością - no nie dziwne, każdy parskał ze śmiechu!

Szkoda ze w ludziach nie ma jakiejś równowagi, naturalnej dumy połączonej z nowoczesnością.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
RWS. Ja tam nic nie mam do folkloru. Oczywiście nie wszędzie folklor pasuje. Na EXPO pewnie nie pasował, ale żeby tez nie popadać, w przesadę, jak pewna europosłąnka PO, która pisała, o tym jak przeżyłą wielki wstyd i koszmar, bo na inauguracji prezydencji zagrało "Mazowsze". Tego zakompleksienia to już zupełnie nie rozumiem. Wiele narodów, ma zdrowy stosunek do swojego folkloru. Kultywuje go, bo to jest jakiś narodowy skarb. W Polsce folklor to obciach. W sumie było by niegłupim pomysłem promować folklor, przy okazji EURO2012. Polacy chcą koniecznie pokazywać, że są bardziej amerykańscy od Amerykanów, francuzcy od Francuzów, i brutyjscy od Brytyjczyków. No jakby się nie starali to nie są, więc może by popracować nad zakompleksieniem.
Co do koko, to tak jak napisałem, może to byłby dobry pomysł. Wystarczyło by do tego podejść profesjonalnie. Niestety ta przyśpiewka jest maksymalnie uproszczona muzycznie, z tekstem pisanym na kolanie. To naśmiewanie się z folkloru raczej.
 

monni_1980

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
W moim odczuciu piosenka jest po prostu tragiczna, jak chyba większości z nas :/
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ten kawałek, który niby jest hymnem Euro pasuje w 100% bo jest tak poważny jak przyznanie organizacji Polsce i Ukrainie.

Jaki organizator taki hymn, prosta logika.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Nie oglądałem tego programu, gdzie wybrano tą przypałową piosenkę.
Myślę,że było na pewno coś lepszego.:)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Lepsze od tego jest prawie wszystko, szkoda że nie wystawili czegoś bardziej znanego, np. "Panie Janie" też by miało duże szanse.
 

czeka.piotr

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
23
Punkty reakcji
1
Takie proste piosenki najłatwiej się śpiewa większej ilości ludzi. I tak nie rozumiem o co chodziło z tym całym zamieszaniem z Koko.I tak teraz jak się zaczęło euro tak naprawdę rzadko słychać tą piosenkę.
 

lykan

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
koko ... prawie nikt już nie śpiewa
Polacy wstydzą się folkloru
 
Do góry