Kochałem i nadal Kocham lecz ona mnie nienawidzi

black butterfly:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
nie powinna tak z Tobą postąpić ale to tylko świadczy o tym, że nie była Ciebie warta... musisz się pozbierać, a najlepiej pogadać o tym z jakąś bliską osobą i co najważniejsze postarać się o niej nie myśleć :) nie wszystkie dziewczyny są takie szkoda tylko,że musiałeś na taką trafić:( ale pamiętaj musisz się szanować i nie ryzykować bo naprawdę nie warto ;)
3maj się ciepło :papa:
 

BoSS_ka Paulina

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
między pierwszą a kwietniem
moze i CIe juz nie chce. trudno. jej wybór, zapomnij o niej, bo co Ci to da, ze bedziesz sie marwil. z drugiej strony moze jej sie znudzilo? ciagle ubostwianie jej z Twojej strony, skakanie wokol niej, bycie na kazde jej zachcianki i slepe uslugiwanie jej itp. czy nie lepszy jest zwiazek w ktorym jest, nie tyle dominacji, bo to za mocne okreslenie, co braterstwa i przyjazni, rownisci, a nie przeslodzona uleglosc?
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Faktycznie. Ja rozumiem to tak.. Jej bardziej zależy na samochodzie, sukni, biżuterii, tipsach i innych materialnych sprawach niż na facecie. Po prostu miałeś pecha, ale uwierz - czas koi serce.

Ja byłam w związku 2,5 roku. W tym cierpiałam przez 5 miesięcy. On dopiero po tym czasie to zrozumiał. Tak mnie kochał, a później się okazało, ze zepsułam mu życie. Po czymś takim przestaje się wierzyć w miłość.
 

Kylunio666

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
50
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Miasto
Tu i tam:) Wszędzie:)
Łatwo jest powiedzieć "zapomnij" , "nie myśl o niej" , "daj sobie spokój" jak się nie jest w tej sytuacji:( Ja nadal ją Kocham i nie potrafie bez niej żyć:( Serce boli tak samo jak wtedy kiedy mnie zraniła i chyba nigdy nie przestanie:( Ona sama nawet nie wie jak bardzo mnie zraniła :( Tyle mówiła że "najgorsze to jest zrobić komuś nadzieje i że ona nie chce robić nadziei i zranić kogoś" a mi zrobiła coś więcej niz nadzieje:( Ja ufałem jej i wierzyłem bezgranicznie:( Najgorsze jest to że ona sama nie pozwala mi o sobie zapomnieć!! Bo ciągle jak gdzieś jade to ją widze jak idzie z tym chłopakiem albo pisze mi jak dziś na gg:( ja udawałem głupiego że jej nie znam ale dłużej tego nie zniose:( Każdy mi o niej mówi:( poprostu to co do niej czuje jest silniejsze ode mnie i nie potrafie:( Wyszedłem wczoraj z domu i telefon nawet wyłączyłem żeby mi nikt nie przezkadzał i żebym mógł to wszystko przemyśleć ale jak tylko zaczołem myśleć o tym to się popłakałem:( Łzy same spływały mi z oczu i poprostu ja już nie wiem co mam robić:(
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
Nie rozczulaj się nad sobą
Jeśli ją kochasz, to chyba pragniesz jej szczęścia, teraz jest szczęśliwa
nie możesz zapomnieć o niej - zapomnij o sobie
Lubisz tańczyć ? tak...super - nie? no to polubisz
podczas tańca skupiasz się na swoim ciele, na ruchach, na otaczających Cię ludzi
rób wszystko co nie pozwoli Ci mieć wolnej chwili na myślenie
zapisz się do koła gospodyń wiejskich, zacznij uczyć się języka hiszpańskiego
tylko nie mów, niee to nie dla mnie, nie chce mi się
a chrzanisz...masz robić nowe rzeczy, zmień swoje życie
jeśli jest potrzeba wywróć je do góry nogami
uprawiasz jakiś sport ? może boks...zapisz się na treningi
może basen ? kupuj od razu karnet

chodzisz na samotne spacery, żeby pomyśleć?
człowieku, nie ma nad czym myśleć, tyle tego
zabraniam Ci samotnych spacerów
zabraniam Ci robienia rzeczy, prz których będziesz o niej myślał
nakazuję Ci żyć aktywnie
nakazuję Ci myśleć o wszystkim tylko nie o niej

proponuję Ci chodzenie do dyskotek, nie dość, że zapomnisz o "Bożym świecie"
to i poznasz nowe dziewczyny
wszystko to da Ci chwilę spokoju, nie myślenia o niej
co jest dla Ciebie najważniejsze
mam nadzieję, że da Ci coś najważniejszego
nową kobietę !
to ona pozwoli zapomnieć Ci o byłej

lek na ból po stracie kobiety ? INNA KOBIETA !!

idź w świat człowieku...
 

knockdown

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
86
Miasto
Wielkopolska
Do jasnej cholery, jak chcesz koniecznie mocnych wrażeń to idź na spacer a nie rozbity psychicznie siadaj za kółkiem - ktoś może przez Ciebie zginąć!

Szukam w myślach cytatu odpowiedniego do sytuacji i do głowy przychodzi mi tylko "Kończ Waść, wstydu oszczędź..."
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Ja sobie zmodyfikuje.

Kochałem kocham już nie kocham i nienawidzę.Czas leczy rany i to nie jest banalne powiedzenie.
Szkoda tylko że nie mozna zapomnieć wszystkiego.
 

Gerion

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
1
Do jasnej cholery, jak chcesz koniecznie mocnych wrażeń to idź na spacer a nie rozbity psychicznie siadaj za kółkiem - ktoś może przez Ciebie zginąć!

Tak, szybka jazda autem i spacer to bardzo porownywalne doswiadczenia dajace podobna dawke adrenaliny :eek:k: :D
Z racjonalnego punktu widzenia oczywiscie masz racje :lol:



G
 

Abdulek

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zachodniopomorskie
Kobiety narzekają na nas.... a same nie są lepsze. Współczuje Ci stary naprawdę :(
No cóż ona już nie wróci to jest raczej pewne. jednak Ty nie trać wiary na pewno jeszcze znajdziesz
dziewczynę godną swoich uczuć ,o tej czas zapomnieć... życzę szczęścia Pozdrawiam!
 

knockdown

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
86
Miasto
Wielkopolska
Gerion,
Może niech skoczy na bungee, albo pojedzie do stolicy... jeśli mu nie wyjdzie, to zawsze może skoczyć z Poniatowskiego.

He he heee.
 

Erba

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Sardynia
Jak dla mnie nie ma nic bardziej drazniacego niz chlopak, ktory chce okazywac swoje uczucie kupowanymi prezentami. Od razu idzie pod odstrzal. Prezenty toleruje tylko pod choinka lub w dzien urodzin. Takie spodziewane spodziewajki.

A to, ze jak kobieta ma faceta owinietego w okol palca to go odrazu przestaje szanowac i jej sie nudzi. Przynajmniej nie moim przypadku. ja mam wrecz odwrotnie. Lubie ta pewnosc, ze gdy jestem w potrzebie (he he he ;) to zawsze moge na swojego ktosia liczyc. Oczywiscie staram sie nie naduzywac ale rozpieszczana lubie byc.

I za to go kocham i szanuje i jedyne co mnie przeraza to, ze to on sie znudzi tymi milymi gestami i kopnie mnie w cztery litery. Albo, ze ktoregos dnia to sie skonczy i zostanie zrob se, przynies se idz sama czy tym podobne. , Dodam, ze nasz zwiazek trwa juz jakies 2 lata.
 

Kajina

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Radlin
nie ma żadnego przepisu na kobiety, że nudzą się
'słabym' kolesiem jak to ktoś napisał,
każda kobieta jest inna i inaczej podchodzi do
związku, ta dziewczyna najwyraźniej
nie szuka kogos na stałe, bo nie jest
stała w uczuciach, powiedziec komuś
kocham Cie to jednocześnie zaakceptowac
z każdą wadą i zaletą, ona tego chyba nie
zrobiła.
Moja przyjaciółka jest w podobnej
sytuacji więc to o czym mówisz
mam na porządku dziennym,
od kąt to wszystko sie ciągnie,
powtarzałam jej że ma spróbowac
z innym, powiedziec mu jak jest
ale mimo wszystko zacząc, Ty tez
powinieneś tak zrobic, a co najważniejsze
nie obwiniaj sie, po pierwsze już za
późno na wytykanie a po drugie
ja tu Twojej winy nie widze.
Powodzenia :*
 

cagiva007

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Czytając to wydawało mi się jak by to było o mnie. Nie jesteś sam :) Też nie daje rady się pozbierać, mało jem, mało śpie i cały czas myśle o niej. Tylko ja byłem 3,5 roku i myśle teraz ze to byłą dziewczyna z którą chciałbym spędzić reszte życia. Słuchaj ona też poznała kogoś, zakochała się, mnie traktuje czasem jak :cenzura: a to najbardziej boli. Jestem w gorszej sytuacji a może i lepszej zależy od punktu widzenia bo może wróci. Ale sam się oszukuje. Ale nie o mnei tu pisać. Baby czasem robią z nami co chcą a i tak zawsze jest nasza wina, my też mamy uczucia nie i też cierpimy. Nie wiem jak to jest być geje ale czasem myśle że sie lepiej dogadują między sobą niż my z babami. Co robisz by zabić cierpienie??
 

black butterfly:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
faceci nie są lepsi :/
już jakiś czas nie umiem się pozbierać po takim jednym :(
dlatego wiem,że łatwo tak sobie mówić przejdzie bo nie przechodzi :/
mam jednak nadzieję, że z czasem zapomnę na pewno nie o wszystkim,ale przynajmniej do takiego stopnia aby móc normalnie żyć dalej ;)
3maj się ciepło :papa:
 

Maciejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
from Poland :D
Ten chłopak jej kupił biżuterie, suknię wieczorową, buty, dał jej na tipsy, i wiele innych żeczy:( No i żecz jasna on jest ode mnie lepszy:(

MATERIALISTKA <_< :mruga:
przykro mi ale cie nie kochala, tylko kochala to ze latasz za jej zachciankami jak tresowany piesek :mruga:

ale nie kazda jest taka na szczescie
 

anns

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
<_< moim zdaniem musisz być fajnym chłopakiem starałeś się jak mogłeś ale ona tego nie zauważyła z drugiej strony pomyśl sobie że ona nie zasługiwała na Ciebie może po prostu byłeś zbyt dobry. Nawet i lepiej że tak to sie skończyło powiem Ci że jest tyle dziewczyn na świecie wystarczy poszukać :)
 

Szalona36999

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Czemu wszyscy sie tak nad nim użalacie! nie wiecie tak naprawde jaki on jest! może ma niby te swoje zalety ALE CO NAJWAŻNIEJSZE MOŻE JĄ ZRANIŁ! może przeszkadzał jej ten ciągły spokoj i to że nic sie ciekawego nie dzieje! odrazu ją skreślacie że ona jest wszystkiemu wina! skoro jesteś starszy może nie chciała zobić tego z tobą! bo to normalne że chlopak chce tego a jak by sie tego podjeła to z umiarem! albo bałaby sie Ci przyznać że tego nie che i np. takim sposobem byś ją ranił a ty bys myślał że jest wszystko ok! robiliście coś ciekawego w ciągu swojego związku???
 

haki7

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
No kolego jestem w podobnej sytuacji może nawet gorszej :-(
 
Do góry