Kobieta życia - pytanie

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Na po początku krótko wytłumaczę sytuacje.


Poznana w nietypowy sposób, bo wybrana z tłumu ludzi których na codzień mijamy. Twarz zapamiętana i dzięki poratlu NK odnaleziona po długim czasie ... Znajomość się rozwinęła, doszło do spotkania. Ale ona nie zna całej prawdy z tym poznaniem, ba nic nie wie co było.

Oczywiście początek historii to 2 lata wstecz. Wtedy nie miałem aż tak wyrobionej pewności siebie by zagadać do niej na deptaku. Nie miałem też odwagi by opowiedzieć jej prawdę - nie wiem dlaczego.

Ale prawdę chciałem powiedzieć, jednak coś zawsze wypadało, iż nie mogliśmy się spotkać i pomyślałem, że wyślę jej list tak też się stało. Jednakże działalność Poczty Polskiej jest tragiczna i zanim list dotrze minie sporo czasu ...

Ale nie przyszedlem tutaj się żalić, płakać itp, bo nie na tym rzecz polega...


Moje pytanie brzmi ... Dokąd ją zaprosić jeżeli się wszystko powiedzie tzn prawda zostanie zaakceptowana i zgodzi się na spotkanie ... a jeśli list dojdzie i nie zrealizuje planów to co zrobić? , bo trza walczyć do końca ... a nie pić i płakać nad swoimi słabościami.


Jej charakterystyka: rozrywkowa, inteligętna, wygadana,
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
myślę ,że może jakieś neutrealne i spokojne miejsce miałoby tu duże znaczenie ;)
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Na pewno nie może być zbyt góstonie, bo po prostu się przestraszy ... bo ogólnie to można przygotować "super gustowne miejsce" ale.

Neutralne? A co byście powiedzieli na zabranie w kilka miejsc - ktoś kiedyś powiedział, że to jest jakby kilka "randek" w jednej. Tylko co? Kawiarnia, spacer, wystawa, jakieś lody,


a jeśli list nie przyniesie okazałego rezultatu tj brak jakiejkolwiek odezwy ... tak w ogóle zapytać czy dostała list - tylko co jeśli nie dostała ; ]
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Spieprzyłeś sprawę z listem. To tak jakbyś wysłał sms'a, bo nie miałbyś odwagi powiedzieć jej tego prosto w oczy i tak prawdopodobnie to odbierze.

Teraz w sprawie "neutralnego miejsca". Piszesz, że jest rozrywkowa, inteligentna (pomijając błąd, jak w przypadku "góstonie" cokolwiek by to nie oznaczało) i wygadana. Rozrywkowa nie wiem w jakim jest sensie. Jeśli ma jakiś zmysł romantyzmu, bądźcie sami. Bez ludzi. Niech będzie tak, jak ludzie spotykali się w XVI wieku. Jeśli natomiast woli hałas, to miejsce gdzie są ludzie - nie wiem, kawiarnia byłaby dobra, albo kino, ale w kinie nie będziecie mieli okazji porozmawiać, więc kombinacja kawiarni i kina byłaby dobra.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Ciężko by było napisać tak długiego smsa .

Ale jeżeli nie było możliwości powiedzenia jej w oczy ;P
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Spotykasz się z nią, więc w każdym momencie mogłeś jej o tym powiedzieć. Na przykład na tej randce, którą zamierzasz zrealizować.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
No właśnie nie było ku temu okazji ... a randkę zamierzam zrealizować jeżeli list przyniesie zamierzany rezultat.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
To daj znać, czy przyniósł, czy nie.
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Spieprzyłeś sprawę z listem. To tak jakbyś wysłał sms'a, bo nie miałbyś odwagi powiedzieć jej tego prosto w oczy i tak prawdopodobnie to odbierze.

Sama z doświadczenia wiem ,że list nie jest i nigdy nie będzie tym samym co wiadomość wysłana smsem. Co do tego miejsca -czasami lepiej porozmawiać w cztery oczy bez naocznych świadków.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
To daj znać, czy przyniósł, czy nie.

Nie będę wtedy tracił na nic czasu. Od razu umówienie się na spotkanie .. "Kuć żelazo póki gorące" . Oczarować do końca ; )


Co do tego miejsca -czasami lepiej porozmawiać w cztery oczy bez naocznych świadków.

Czyli rozumiem, że jakaś ławka w parku ..
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Ale na forum napisz. Dla mej informacji ^_^

Ławka w parku, piknik, inne duperele byle z dala od kontaktu z innymi ludzi. Zimą możesz pójść z nią gdzieś na łyżwy, teraz nie wiem - na rolki. Coś w ten deseń. By uwagę poświęcać sobie nawzajem, a nie temu, co robią inni. Forma jest mało istotna, o ile trafisz w to, co lubi, czym się interesuje. Gorzej, jak Cię weźmie za kogoś w rodzaju pedofila, próbującego przekupić ją cukierkiem, ale raczej tego problemu nie będziesz miał, o ile faktycznie jest inteligentna.
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Czyli rozumiem, że jakaś ławka w parku ..
Nie mówię ,że od razu ławka w parku. Na pewno jest wystarczająco dużo miejsc by spokojnie porozmawiać, skoro list zapewne dotyczył czegoś poważniejszego niż jakichś dziecinnych potyczek. Sam też przecież piszesz ,że nie wiesz jak zareaguje na prawdę. Otoczenie w jakim chcesz przeprowadzić rozmowę też może mieć wpływ na całość rozmowy.
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
My z Zuzią pierwszy raz zobaczyliśmy się na dworcu, i po prostu poszliśmy przed siebie :) nie planowaliśmy, gdzie pójdziemy później - znaliśmy tylko godzinę przyjazdu i miasto :) najważniejsza jest osoba, z którą jesteśmy, a nie miejsce czy czynność. Tylko różnica jest taka, że My znaliśmy się wtedy już trochę, nawet bardzo :) tak więc nie wiem, czy w waszym przypadku taki brak planowania będzie wiązać się z miłym spędzeniem czasu.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Ławka w parku, piknik, inne duperele byle z dala od kontaktu z innymi ludzi. Zimą możesz pójść z nią gdzieś na łyżwy, teraz nie wiem - na rolki. Coś w ten deseń. By uwagę poświęcać sobie nawzajem, a nie temu, co robią inni. Forma jest mało istotna, o ile trafisz w to, co lubi, czym się interesuje. Gorzej, jak Cię weźmie za kogoś w rodzaju pedofila, próbującego przekupić ją cukierkiem, ale raczej tego problemu nie będziesz miał, o ile faktycznie jest inteligentna.

Pedofila? .... Wypraszam sobie

Na początek to trza by jakąś rozmowę, by wszystko wyjaśnić do końca. Ale jakich słów użyć przy zapraszaniu by nie odmówiła - może ktoś z psychologią obeznany poradzi?
Bo proste słowa "Wyjdziemy gdzieś .. " nie mają ażtakiego przekazu mocy



Nie mówię ,że od razu ławka w parku. Na pewno jest wystarczająco dużo miejsc by spokojnie porozmawiać, skoro list zapewne dotyczył czegoś poważniejszego niż jakichś dziecinnych potyczek. Sam też przecież piszesz ,że nie wiesz jak zareaguje na prawdę. Otoczenie w jakim chcesz przeprowadzić rozmowę też może mieć wpływ na całość rozmowy.

No tak list dotyczył bardzo ważnych rzeczy ... to jakie otoczenie miałoby być?



My z Zuzią pierwszy raz zobaczyliśmy się na dworcu, i po prostu poszliśmy przed siebie :) nie planowaliśmy, gdzie pójdziemy później - znaliśmy tylko godzinę przyjazdu i miasto :) najważniejsza jest osoba, z którą jesteśmy, a nie miejsce czy czynność. Tylko różnica jest taka, że My znaliśmy się wtedy już trochę, nawet bardzo :) tak więc nie wiem, czy w waszym przypadku taki brak planowania będzie wiązać się z miłym spędzeniem czasu.

Znamy się trochę, tzn ja pamiętam wszystko co z nią związane.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Na początek to trza by jakąś rozmowę, by wszystko wyjaśnić do końca. Ale jakich słów użyć przy zapraszaniu by nie odmówiła - może ktoś z psychologią obeznany poradzi? Bo proste słowa "Wyjdziemy gdzieś .. " nie mają ażtakiego przekazu mocy

Jeśli nie będzie chciała to odmówi tak czy inaczej nawet jakbyś jej poemat napisał ;] Powiedz po prostu to co czujesz do niej i albo się uda albo nie. Ubierz to jakoś ładnie w słowa i będzie ok o ile ona będzie tego chcieć ;
 

buderchin

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Jednakże działalność Poczty Polskiej jest tragiczna i zanim list dotrze minie sporo czasu ...
Polecam list polecony. ;)

Dokąd ją zaprosić jeżeli się wszystko powiedzie
Jeśli dodatkowo jest ładna, to pewnie nie jesteś pierwszym, który do niej startuje. Takie dziewczyny mają wymagania. Przeglądam portale randkowe i widzę w opisach takich właśnie dziewczyn, że ich „ulubionym” miejscem na randkę są stacja benzynowa, bar mleczny lub centrum handlowe. Jeśli też na taką trafisz i Cię obśmieje, to dobrze – przynajmniej szybko się odkochasz.

Jej charakterystyka: rozrywkowa, inteligętna, wygadana,
Rada bez złośliwości: list pisz ze słownikiem ortograficznym w ręku. Albo lepiej ze słownikiem języka polskiego, bo niektóre słowa (np. morze/może, nóż/nuż) mają różne znaczenie, zależnie od pisowni.
 
Do góry