kobieta w 100% ???

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
fizycznie, kiedy się rozwija, dojrzewa, gdy osiągnie już to wszystko
a psychicznie to zależy od jej wewnętrznych uczuć i przeżyć.
CHYBA :D
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
z czasem nabywamy doświadczeń. Kogo wogóle możemy nazwać 100% kobiętą ? nie ma takiej skali.
Jak dla Mnie pierwszy raz ma dość duże znaczenie w tym "nabywaniu doświadczeń" ale na pewno nie czyni jakiejkolwiek innej funckcji.
 

libro

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja czuje sie kobietą chociaz jetsem jeszcze dziewicą. Nie widze tutaj jakiegos w ogole z tym zwiazku. Wazne czym sie czuje w srodku. Mam bagaz doswiadczen jak na swoj mlody wiek i czuje sie dojrzala. i tyle ;) Czuje sie kobietą.
 

xbartxxx

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
sex tu wogole nie ma znaczenia bo to ze sie przespi majac 15 lat nie swiadczy ze jest dojrzala kobieta
 
B

Blancaaa

Guest
jezeli dziewczyna dostaje menarche(1miesiaczka) wchodzi w swiat kobiet a pozniej jezeli zaczyna uprawiac seks powinna byc dojrzala poniewaz wchodzi w swiat doroslych(szkoda ze nie wszystkie dziewczeta sa dojrzale)
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Ja troche to rozpatrzyłam też pod innym względem:) (oczywiscie zgadzam się z tymi co mowią, że rozpoczecie wspolzycia nie ma nic zwiazanego ze staniem się kobietą)
A więc dziewczyna jednak staje się dojrzalsza gdy zaczyna współżycie.
Pod warunkiem, że będzie to świadome, będzie zdawała sobie w konsekwencji tego , które ostatecznie poniesie, ważne (przynajmniej dla mnie) zeby robić to z miłości :)
Taka decyzja jakiejkolwiek dziewczyny no nie niżej pewnego wieku oczywiscie jest dla mnie dojrzała i tak naprawde godna (w pewnym stopniu dojrzałej) kobiety.
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
Dla mnie utrata dziewictwa nie ma znaczenia.
Bo jak dziewczynka mająca 12-13 lat,i już nie jest dziewicą {zdarza się...} może być nazywana kobietą??
Ja uważam,że to przede wszystkim zależy od psychiki.
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Dziewczyna staje się kobietą ,kiedy za swoją kobiecość potrafi ponieść pełną odpowiedzialność. Jest również w pełni jej świadoma, dobrze zna siebie i swoje ciało ,odpowiada całkowicie za swoje życie .

A jeśli przykladowo ktoras z pań decyduje sie na zycie w celibacie, to nie jest kobietą?.. <_<
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
mysle, ze kobiecosci nie powinno sie wiazac z fizycznoscia... cialo zmienia sie przez cale zycie i ciezko jest podac uniwersalna wlasciwosc czy tez predyspozycje naszego ciala ktora moglaby juz stanowic o naszej kobiecosci... ja osobiscie kobiecosc nierozerwalnie lacze z madroscia pojeta nie jako wiedze ogolna ale jako madrosc zyciowa... beda dziewczynka nabywam zdolnosci i wiedzy, gdy potrafie z tego rozsadnie korzystac moge o sobie smialo powiedziec ze jestem kobieta. moglabym sie rozpisywac o poczuciu wlasnej seksualnosci, o dojrzalosci emocjonalnej, ale to wszystko sprowadza sie wlasnie do madrosci zyciowej...

i nie to zebym sie czepiala bo nie mam tego w zwyczaju... ale tytul troche niellogiczny:) z tego co wiem ludzie dziela sie na mezczyzn i kobiety i w zasadzie od momentu urodzenia mozesz byc albo jednym albo drugim o ile Matka Natura nie pokarala nikogo hermafrodytyzmem...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Myśle,że kobiecość się nabywa z czasem.
Do tego trzeba dojrzeć po pierwsze - fizycznie , po dgrugie - psychicznie (!) to bardzo ważne. Każda kobieta zna swoją wartość, wie na czym polega seksapil, wie jak zadowolić swojego mężczyzne, wie co robić a czego nie. I sądze,że to 100% osiąga sie dopiero po jakimś czasie... są jeszcze rzeczy których może nie dopisałam bo zapomniałam, ale wg.mnie na tym polega kobiecość.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
dokładnie kobiecos nie zalezy od 1razu tylko od dojrzałosci psychicznej i fizycznej:)kobieta powinna znac swoja wartosc i miec swoje zasady.Byc kobieta :)
 

libro

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
ja mam 15 lat a czuje sie kobieta przy moim partnerze. Ma to zwiazek z naszym zyciem erotycznym. Jeszcze nie kochalismy ale pieszczoty i sex oralny zblizyly nas do siebie. Czuje sie bardziej seksowną i poządana co uczyniło mnie kobietą. Pozatym duzo razem przezylismy i nasze silne uczucie tez pomogło mi w tym ze wydoroslałam.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ja mam 15 lat a czuje sie kobieta przy moim partnerze. Ma to zwiazek z naszym zyciem erotycznym. Jeszcze nie kochalismy ale pieszczoty i sex oralny zblizyly nas do siebie. Czuje sie bardziej seksowną i poządana co uczyniło mnie kobietą. Pozatym duzo razem przezylismy i nasze silne uczucie tez pomogło mi w tym ze wydoroslałam.
moja droga mam 20 lat, dużo w życiu przeszłam, jestem dojrzała fizycznie i psychicznie, moje życie erotycznie również się rozwija, raczej radzę sobie w życiu.. ale czy nazwałabym się teraz kobietą ..? chyba jeszcze nie
 
Do góry