Kobieta kłamała, że jest w ciąży

Krynolina5

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć,
znam przypadek, gdzie dziewczyna okłamywała faceta, że jest w ciąży. Pokazała mu test ciążowy pozytywny. Nie wiadomo skąd go wzięła bo tak naprawdę nie była w ciąży. Wydało się, jak "poroniła" i zbadał ją lekarz.

Mieliście też taką sytuację? Co zrobił facet, jak się dowiedział, że kłamała?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Sama przyznała się do kłamstwa ?
Przecież testy nie dają 100% pewności.
Możliwe ,że test po prostu dał błędny wynik.
Może tak pragnęła dziecka ,że wyszedł pozytywny , generalnie ciąża urojona.
Poszła do ginekologa i okazało się ,że nie ma żadnego dziecka -> załamka ... , strach , jak to powiedzieć ukochanemu i .. kłamstwo.



Krynolina5 napisał:
Co zrobił facet, jak się dowiedział, że kłamała?
Cóż , zależy jak facet ją traktował , jeżeli była " tylko do łóżka" oczywiście według niego , bo ona wierzyła ,że ją kocha , to nie dziwię jej się , chciała zwrócić na siebie uwagę , zainteresować faceta , który pewnie ją olewał , a ona ślepo wierzyła ,że się zmieni i "chciała go złapać na dziecko".


Ogólnie zależy jakie były między nimi relacje.
 
W

wiki9969

Guest
Do kłamstwa musiało coś ją pchnąć. Rozumiem że zakładając temat masz na myśli konkretny przypadek. Więc skoro tak to wyjaśnij mi kto tak naprawdę chciał dziecka?
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Kłamstwo ma zawsze krótkie nogi, jeśli do tego w takiej sprawie to nie wróżyłabym takiej znajomości przyszłosci
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Krynolina5 napisał:
Co zrobił facet, jak się dowiedział, że kłamała?
To podobno Ty znasz taką sytuację i powinnaś wiedzieć co zrobił.
Każdy jest inny, każdy inaczej odbiera różnie sytuacje.

Możebyć też i tak, że dziewczyna nie okłamała, że jest w ciąży, tylko tak jak ktoś wcześniej napisał.
Może chciała być tak bardzo w ciąży, że i taki wynik wyszedł.
No bo po co miałaby iść do ginekologa jakby wiedziała, że nie jest w ciąży? :niepewny:
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Wiedziałem od jej "życzliwych" koleżanek, że od lat leczy się bezskutecznie z powodu bezpłodności.
Dostałem list, iż jest w ciąży i prosi o pomoc sprawcę tego kłopotu (czyli mnie).
Nie odpisałem.
Po pewnym czasie dostałem list, że stało się tak, jak sobie życzyłem i ona już jest po skrobance.
Miałem wobec niej naprawdę poważne zamiary... Łudziłem się, że naprawdę została przeze mnie wyleczona z bezpłodności... Marysia D.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Wilk_LancaSter napisał:
Wiedziałem od jej "życzliwych" koleżanek, że od lat leczy się bezskutecznie z powodu bezpłodności.
Dostałem list, iż jest w ciąży i prosi o pomoc sprawcę tego kłopotu (czyli mnie).
Nie odpisałem.
Po pewnym czasie dostałem list, że stało się tak, jak sobie życzyłem i ona już jest po skrobance.
Miałem wobec niej naprawdę poważne zamiary... Łudziłem się, że naprawdę została przeze mnie wyleczona z bezpłodności... Marysia D.
Słyszłam o takich przypadkach. Nawet podobno taki test pozytywny można kupić na all
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Nie rozumiem jak można być tak zdesperowanym żeby posunąć się do takiego kłamstwa.. Swoją drogą czytałam, że pozytywne testy ciążowe można kupić w internecie..ludzie wszystko potrafią sprzedać
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Po takiej zdawkowej informacji trudno coś powiedzieć, to zawsze sa głębsze tematy. Ale czy naprawdę kłamała? czy test się pomylił? to się zdarza, dlatego powinno odczytywać sie w określonym czasie.
 

rrabbit

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
3
Testy ciążowe można kupić u lekarza. Także zdjęcie rentgenowskie zarodka. Nie jest to etyczne, ale niektóre kobiety praktykują tego rodzaju metody, żeby coś uzyskać na partnerze. Pieniądze, związek lub zemstę.
 
Do góry