Kobieca literatura

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Mrówa zgadzam się z Tobą, książka jest bardzo fajna, przeczytałam ostatnio S.E.K.R.E.T w jeden weekend nie mogłam się oderwać. Fantazje seksualne w książce są rewelacyjnie opisane i byłam bardzo ciekawa ja się wszystko rozwinie i potoczy do końca. A przemiana bohaterki była niesamowita.
 

Namarie

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mój brat dla żartu ofiarował mi ostatnio mocno zabarwioną erotycznie Kręci mnie Mads Mikkelsen - Hedda H. Robertsen ... Jest idealnie okropna;] Zdecydowanie nie polecam. Brak fabuły, same fantazje, w kółko to samo.
 

Ania897

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Polecam książki z serii "Osiemdziesiąt dni żółtych/niebieskich/bursztynowych" jeśli lubicie literaturę z nutką erotyzmu. Fajnie się czyta.
 

Rustyfka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Warto przeczytać książkę E. Gyurkovich "Niebieskie puzzle". Ja się nią zachwyciłam, czyta się ją bardzo dobrze. Myślę, że idealna na prezent dla młodej dziewczyny.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
i też książkę Pierwszy telefon z nieba. Zaskakująca, wciągająca, ale też z tych powieści, które mówią o tęsknocie, ale też dają nadzieję.
 
K

KamilKA01

Guest
Bardzo fajna książka "Popękane miejsca" Michele Phoenix
literatura piękna, czyta się lekko i przyjemnie, ale bardzo wciąga można zapomnieć o Bożym świecie ;) podoba mi się styl pisania tej autorki, problemy przedstawione w książce na pewno po części dotyczą każdego z nas, znalazłam książkę w Matrasie
 
B

Bartekpro

Guest
Jak kobieca literatura to : "Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę". Kupiłem mojej dziewczynie na urodziny i zachwalała prezent przez tydzień. Podobno książka "dużo jej uświadomiła". ;)
 

Nora Suarez

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
1
Dodam od siebie książkę pt. "Cztery siostry. Utracony świat ostatnich księżniczek z rodu Romanowów" - Helen Rappaport. Genialna książka.
 

Kingulaula

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
1
Hej :)
Odświeżam temat "Kobieca literatura", chętnie poczytam o nowych, przeczytanych przez Was, propozycjach.
Ja na dzień dzisiejszy mogę szczerze polecić, ostatnio przeczytaną przeze mnie, książkę "Idealna Dziewczyna" Carrie Blake. Świeża pozycja i naprawdę dobra. Już sam opis mnie zaintrygował, obawy były przed tym, że będzie to thriller erotyczny jeden z wielu, niewyróżniający się, ale szybko się przekonałam, że ta książka nie przypomina standardowych erotyków, gdzie bogacz-biznesmen uwodzi cichą i spokojną dziewczynę. Nie to nie ta książka :)
Tutaj mamy naprawdę intrygujące postaci, rozbudowane i skrywające tajemnice. Przedstawiona historia jest ciekawa i myślę, że mogłaby się wydarzyć w prawdziwym świecie. Sceny erotyczny są przedstawione w sposób nieprzytłaczający i nieprzekombinowany, nie grają pierwszych skrzypiec i dlatego książkę bardzo dobrze się czyta, wciągamy się w losy bohaterów i nie możemy się doczekać kolejnej strony.. Mam nadzieje, że mimo, że jest to pierwsza książka o losach Isabel i Matthew, to nie ostatnia ;) :)
Polecam :)
 

wik90

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2018
Posty
17
Punkty reakcji
0
Zerknęłam do wątku, bo raczej stronię od kobiecej literatury, ale ostatnio mnie dopadła niechęć do jakiegokolwiek wysiłku umysłowego i chcę drobnymi kroczkami ją przezwyciężyć :p Nie mówię, że jak kobieca to zła, tylko, że z reguły lżejsza tematyka niż np. wojna, śmierć, choroby itd. Dostałam "Idealną dziewczynę" na Walentynki i w sumie mnie wciągnęła. Bałam się, że to będzie jakiś Grey, ale na szczęście fabuły nie oparto na seksie tylko i wyłącznie. Na razie jestem koło setnej strony i polubiłam główną bohaterkę. Dam znać, jak skończę, ale czuję, że zapowiada się jakiś dobry plot twist :D
 

Kingulaula

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
1
I jaak ? Skończyłaś czytać "Idealną Dziewczynę"? Jesteś podobnie podekscytowana jak ja ? ;) Zakończenie się podobało czy może nie ?? :)
Pozdrawiam gorąco :D :D

wik90 napisał:
Zerknęłam do wątku, bo raczej stronię od kobiecej literatury, ale ostatnio mnie dopadła niechęć do jakiegokolwiek wysiłku umysłowego i chcę drobnymi kroczkami ją przezwyciężyć :p Nie mówię, że jak kobieca to zła, tylko, że z reguły lżejsza tematyka niż np. wojna, śmierć, choroby itd. Dostałam "Idealną dziewczynę" na Walentynki i w sumie mnie wciągnęła. Bałam się, że to będzie jakiś Grey, ale na szczęście fabuły nie oparto na seksie tylko i wyłącznie. Na razie jestem koło setnej strony i polubiłam główną bohaterkę. Dam znać, jak skończę, ale czuję, że zapowiada się jakiś dobry plot twist :D
 

wik90

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2018
Posty
17
Punkty reakcji
0
Kingulaula napisał:
I jaak ? Skończyłaś czytać "Idealną Dziewczynę"? Jesteś podobnie podekscytowana jak ja ? ;) Zakończenie się podobało czy może nie ?? :)
Pozdrawiam gorąco :D :D

Zerknęłam do wątku, bo raczej stronię od kobiecej literatury, ale ostatnio mnie dopadła niechęć do jakiegokolwiek wysiłku umysłowego i chcę drobnymi kroczkami ją przezwyciężyć :p Nie mówię, że jak kobieca to zła, tylko, że z reguły lżejsza tematyka niż np. wojna, śmierć, choroby itd. Dostałam "Idealną dziewczynę" na Walentynki i w sumie mnie wciągnęła. Bałam się, że to będzie jakiś Grey, ale na szczęście fabuły nie oparto na seksie tylko i wyłącznie. Na razie jestem koło setnej strony i polubiłam główną bohaterkę. Dam znać, jak skończę, ale czuję, że zapowiada się jakiś dobry plot twist :D
Już po! Ej, była świetna. No i zakończenie skonstruowane tak, że chyba możemy spodziewać się kontynuacji...? Bardzo polecam, dawno się tak nie wciągnęłam. Idealna dziewczyna - 10/10 :D Tez pozdrawiam!
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Kingulaula napisał:
I jaak ? Skończyłaś czytać "Idealną Dziewczynę"? Jesteś podobnie podekscytowana jak ja ? ;) Zakończenie się podobało czy może nie ?? :)
Pozdrawiam gorąco :D :D

Zerknęłam do wątku, bo raczej stronię od kobiecej literatury, ale ostatnio mnie dopadła niechęć do jakiegokolwiek wysiłku umysłowego i chcę drobnymi kroczkami ją przezwyciężyć :p Nie mówię, że jak kobieca to zła, tylko, że z reguły lżejsza tematyka niż np. wojna, śmierć, choroby itd. Dostałam "Idealną dziewczynę" na Walentynki i w sumie mnie wciągnęła. Bałam się, że to będzie jakiś Grey, ale na szczęście fabuły nie oparto na seksie tylko i wyłącznie. Na razie jestem koło setnej strony i polubiłam główną bohaterkę. Dam znać, jak skończę, ale czuję, że zapowiada się jakiś dobry plot twist :D
Dziewczyny, nie piszcie please o zakończeniu „Idealnej dziewczyny”, bo ja dopiero tą książkę zamierzam przeczytać. Dostałam ją w weekend na urodziny od siostry, która byla nią zachwycona. Wiem, że thriller, że trzyma w napięciu, że sporo ładnie pokazanej erotyki i seksu. Nie wulgarnie (to dobrze), ale działa na wyobraźnia jak należy ;) Kurczę, może facetowi warto by czytać na głos??? Dzisiaj chyba do niej siądę. Dobra książka na miły początek tygodnia.
 

wik90

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2018
Posty
17
Punkty reakcji
0
Z nowości kobiecych mogę polecić "Ostatni portret Melanii" Ewy Madeyskiej :) Bardziej jest to pastisz literatury kobiecej, ale w fajnym dla kobiet wydaniu. Jako "odstresowywacz" idealna.
 

Kingulaula

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
1
wik90 napisał:
Z nowości kobiecych mogę polecić "Ostatni portret Melanii" Ewy Madeyskiej :) Bardziej jest to pastisz literatury kobiecej, ale w fajnym dla kobiet wydaniu. Jako "odstresowywacz" idealna.
Właśnie czytam i już mogę zgodzić się z Twoją wypowiedzią :)) Świetna książka, napisana doświadczoną ręką Ewy Madeyskiej- zabawna, inteligentna, bardzo przyjemnie się czyta ;)
 

Manets

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2023
Posty
36
Punkty reakcji
0
Paullina Simomons wydana w serii kolekcjonerskiej leżała w skrzyni jednego z supermaketów i tam nabyłem ją po 10zł za tom. Jeździec miedziany to były pierwsze dwa tomy rozpoczynające wojnę, tę nam najbliższą, najokrutniejszą i najgorszą po każdym względem, widzianą oczami Rosjan. Podekscytowany ich zdziwieniem, że dostają lanie, dałem się złapać najpierw na ten smak a później zanim się obejrzałem straciłem rozsądek narodowy i dałem się nagiąć do uczucia dla nieszczęścia człowieka sukcesywnie pozbawianego komfortu życia, pewności poglądu o bezpieczeństwie i walki o bezwarunkowe już istnienie. W tych kolejach wojny ojczyźnianej jest to co Panią interesuje, miłość Tatiany do Aleksandra i odwrotnie, najpierw nieśmiała, później bujna bo okraszona ogromnym poświęceniem. Jak to ogarnąłem i pojechałem znowu do sklepu skrzynia okazała się pusta. Tak rozpocząłem swoją wojnę o dalsze części, doradzam tę przygodę Pani mam nadzieję z sukcesem jak u mnie to było.

Warto jest na pewno poczytać sobie rekomnendacje nowości na tej stronie https://ksiazkowy-stan-umyslu.pl/
 
Do góry