Kluby

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Nie chodzi mi o urocze krakowskie knajpeczki, w których można posiedzieć przy piwku, ale o gorące dancefoory gdzie szaleje się do samego rana!:) Wasze ulubione: gdzie? Dla mnie imponująco przedstawia się Baccarat, ma świetną ofertę imprezową i naprawdę fajny wystrój. Dodałam sobie ten klub do znajomych na facebooku żeby obczajać fajne imprezy i być na bieżąco. A gdzie waszym zdaniem warto poszaleć?
 
B

bone1906

Guest
Też dużo dobrego słyszałem o Baccaracie, zwłaszcza to, że mają ciekawe pomysły na imprezy (np. imprezy w klimacie Alici z Krainy Czarów). Wnętrza można obejrzeć na stronie klubu, prezentują się oryginalnie. Wygląda na klub warty odwiedzenia.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Bo jest. Niestety impreza o której piszesz się nie odbyła z uwagi na żałobę narodową. A miła to być impreza urodzinowa klubu. Na szczęście została przełożona na maj. W maju w ogóle dużo wartych uwagi imprez u nich, więc warto się dodać do fanów klubu na facebooku i śledzić na bieżąco co się dzieje.
 
B

bone1906

Guest
Aha nie wiedziałem, że to akurat miała być impreza urodzinowa. Skoro jeszcze się nie odbyła to chyba się wybiorę z siostrą (fanką Alicji, czy bardziej boskiego Johnnego Deepa). Słyszałem też, że organizują wieczory kawalerskie i panieńskie. Niestety nie mam konta na facebooku, na razie nie mam zamiaru zakładać, możesz napisać co oprócz tego organizują w maju?
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wystarczy wejść na strone główna i obadac aktualnosci http://www.baccaratclub.pl/
takie pytanie na forum o impreze na dany tydzień jest bez sensu.
Załóż sobie facebooka, ułatwisz sobie w ten sposób życie :)
 
K

kolakoka

Guest
Baccarat jest naprawdę jednym z lepszych krakowskich klubów. Nie chodzi tam żadna hołota a imprezy są przednie. Przede wszystkim nie lecą na ilość klientów tylko na jakość, a to automatycznie zwiększa ilość odwiedzających klub osób. Mnie ciekawią te imprezy tematyczne u nich
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
aż wstyd się przyznać ale ja ostatnio się strasznie zaniedbałam towarzysko i kulturalnie i nie na imprezie nie byłam ło hoho;/ dramat jakiś. Ale w końcu teraz zrobiło się cieplej mam więcej czasu i ochoty, żeby gdzieś wyjść i poszaleć;)
tylko jeszcze mam do was pytanie, na jaką imprezę warto byłoby się wybrać do tego klubu, o którym piszecie?? Bo gdzieś czytałam, że mają jakieś fajne imprezy cykliczne. Możecie powiedzieć coś więcej na ten temat ?
 
B

bone1906

Guest
W innym wątku na tym forum przeczytałem, że Baccarat organizuję świetne imprezy dla singli. Jak jesteś sama, to możesz się wybrać z koleżankami, może kogoś wyrwiecie:). Ale oczywiście mogą wchodzić osoby zajęte, każdy na wejściu dostaje kolorową opaskę, oznaczające czy jest singlem, czy jest zajęty lub czy prostu przyszedł się zabawić.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Ojej tyle czasu mieszkam w Krakowie, ale dalej mnie mija tyle fajnych miejsc i imprez;/
o Baccaracie słyszałam, bo jak się wychodzi na miasto to wiele osób pyta o ten klub. Nie wiedziałam, że są organizowane imprezy dla singli.
A możecie mi powiedzieć, czy takie imprezy są często organizowane??
Czy to może była jednorazowa impreza??
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
To na pewno nie jest impreza jednorazowa, tylko cykliczna.
Ale jak chcesz się dowiadywać o terminach organizowanych
cyklicznych imprez (nie tylko takich dla singli) to polecam
Ci śledzić ich facebooka, gdzie wrzucają na bieżąco takie
informacje
 

lewynsky

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Widzieliście Partybusa? Po Krakowie Śmiga ostatnio autokar w którym śmiało można balować do białego rana wraz z 30 osobową ekipą. Wewnątrz parkiet, rurka do tańczenia, sprzęt grający, DJ, strobo, lasery i światła. Fajna Impreza na Kółkach
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
ja do listy dobiłbym Kicz<chodź tam nie lubię chodzić> plus Ministerstwo
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Moim najnowszym krakowskim odkryciem stał się koktajl bar na Kazimierzu Le Scandale. Uwielbiam tam przychodzić na kolorowe drinki - Bhama mama jest niesamowita w ich wydaniu, zwłaszcza podczas happy hours kiedy można było dostać dwa koktajle w cenie jednego :D podwójna radość!
 
B

benjamima

Guest
Super czasem wybrać się na miasto :) choć ostatnio, głównie z racji pogody, bardziej mnie ciągnie na imprezki w domu :p choć zazwyczaj to kończą się tak, że się właśnie gdzieś na miasto idzie ! :p
 

Jalowiec

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
www.gryz.pl
Swego czasu również imprezowałem w krakowie, czy pamiętam ktoś nazwę clubu na rynku gdzie grają utwory z lat 70/80 ?
 
K

katatonia

Guest
oczywiście, że warto się wybrać na miasto, można się wytańczyć, dzięki temu odstresować, może i poznać nowych ciekawych ludzi. Ale też fajnie, jak można odkryć coś nowego, ja jakis czas temu byłam na imprezie w C.K. Browarze, tyle razy byłam tam na piwie a jakoś nigdy nie zwróciłam uwagi na to, że można tam też potańczyć.
 
Do góry