Klub czy pub?

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Gdzie wolicie spędzać czas ze znajomymi, pójść potańczyć do klubu, czy raczej do jakiegoś pubu, posiedzieć, popić, pojeść, pogadać?
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
podkarpackie
Ja osobiście wolę bar ale jak jest jakaś fajna impreza to też nie pogardzę :)
Kiedyś jak jeszcze miałem szkołę to zdarzało się że prawie całe dnie w barach spędzałem :p
 

mirewa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
jeśli chodzi o świętowanie urodzin, to wolę iść do klubu, bo puby są za meliniarskie wg mnie. ale tymi drugimi nie pogardzę, u mnie w mieście jest fajny pub, do którego mam sentyment i ciągnie mnie do niego.
 

mirewa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
byłam w kilku pubach i uwierz mi, to jakoś nie pasuje do urodzin, przynajmniej dla mnie ;)
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
podkarpackie
jeśli chodzi o świętowanie urodzin, to wolę iść do klubu, bo puby są za meliniarskie wg mnie. ale tymi drugimi nie pogardzę, u mnie w mieście jest fajny pub, do którego mam sentyment i ciągnie mnie do niego.
są różne puby, ale ja chodzę tylko do tych porządnych :)
też mam u siebie 1 taki do którego mam sentyment ale ostatnio tam nie zaglądam
 

mirewa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no to masz szczęście, bo u mnie w mieście nie ma "porządnego pubu" :p
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
podkarpackie
Jak to nie ma żadnego porządnego? przecież sama mówiłaś że masz 1 fajny pub do którego Cię ciągnie
 

mirewa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
tak właśnie mówiłam :) podoba mi się klimat, muzyka, jaka leci. Natomiast chodzę tam od czasu do czasu i widzę, jakie czasem rzeczy się tam dzieją ;) w dodatku jest to lokal dwupiętrowy, lecz nie duży, więc trudno znaleźć czasami miejsce. A o toaletach nie wspomnę.
 

mirewa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
nie tylko ja z resztą ;) byłam tam ze swoimi znajomymi i im też się podobało, ale większość z nich to lubi potańczyć, a ja razem z nimi :D np. w soboty to hity typowe do tańca, różnego gatunku
 

jmichalska24

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Gdzie wolicie spędzać czas ze znajomymi, pójść potańczyć do klubu, czy raczej do jakiegoś pubu, posiedzieć, popić, pojeść, pogadać?

Ja tam wolę posiedziec sobie ze znajomymi przy dobrym jedzonku w jakiejś przyjemnej restauracji. Tam można spokojnie pogadac. Wolę to od tańczenia i takich tam. Mieszkam w Krakowie i najbardziej lubię spędzac czas w restauracji Yummie na Rynku, jest tam naprawdę super. Polecam Wam to miejsce, bo jest naprawdę :cenzura:iszcze. Na fastdeal.pl znajdziecie jeszcze rabat :D
 

malwinnaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2010
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja tam wole klub, puby już mi się znudziły. W klubie też można posiedzieć i pobawić się jeszcze na parkiecie :)
 
Do góry