Kłódki na moście

kłódki

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
KŁÓDKI NA MOŚCIE

Chcesz wziąć udział w zupełnie nowym wydarzeniu w naszym mieście? Chcesz przyczynić się do powstania, nowej tradycji w Opolu? Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówke i w oryginalny sposób wyrazić łączące Was uczucie?


Na pewno chcesz ;)


Zapraszamy wszystkie pary i małżeństwa, zaręczonych i zakochanych, dziewczyny i chłopaków, mężczyzn i kobiety, wszytkich w każdym wieku bez wyjątku do wzięcia udziału w naszej akcji "KŁÓDKI NA MOŚCIE"

Przyjdźcie na most Groszowy nad Kanałem Młynówka i zawieście kłódkę z Waszymi imionami, która będzie symbolem łączącej Was miłości. Wyraźcie swoje uczucia do bliskiej Wam osoby. Jak kochasz, zawieś kłódkę.

Więcej informacji o akcji pod adresem: http://klodka.blox.pl/

Zapraszamy :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Według mnie to bezsensowne kopiowanie pomysłu. Kłódki są na moście we Florencji, Kolonii, Wilnie, Rydze a także już w Polsce we Wrocławiu(na moście Tumskim) oraz Bydgoszczy(most między wyspami). Wymyślcie coś oryginalniejszego...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Według mnie to bezsensowne kopiowanie pomysłu. Kłódki są na moście we Florencji, Kolonii, Wilnie, Rydze a także już w Polsce we Wrocławiu(na moście Tumskim) oraz Bydgoszczy(most między wyspami). Wymyślcie coś oryginalniejszego...

w Poznaniu też to jest..wiec pewnie w każdym większym mieście..ale wg. mnie fajny pomysł.
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Fajny pod warunkiem, że się przyjdzie za 10/20/30 lat z tą samą osobą i zobaczy się tą kłódkę dalej wiszącą.
 

kasiasoch789

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Według mnie to bezsensowne kopiowanie pomysłu. Kłódki są na moście we Florencji, Kolonii, Wilnie, Rydze a także już w Polsce we Wrocławiu(na moście Tumskim) oraz Bydgoszczy(most między wyspami). Wymyślcie coś oryginalniejszego...


I jeszcze w Krakowie na nowej kładce....
Fakt, trzeba wymyślać własne i oryginalne pomysły kojarzone tylkoz tym miastem a nie innym
 

Gosia Sosnowska

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Opole
Wracając do dawnego tematu... Ja byłam zachwycona kłódkami, kiedy zawitałam do Opola i je zobaczyłam. Kręciłam się po mostku dobre pół godziny i czytałam, kto z kim i kiedy był :)) Rewelacja i nie ważne, że gdzieś (czy to w Polsce czy na świecie) pomysł powstał wcześniej. Popieram!
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
GavieRu napisał:
Rewelacja i nie ważne, że gdzieś (czy to w Polsce czy na świecie) pomysł powstał wcześniej. Popieram!
Tylko szkoda, że na czas remontu mostu wszystkie kłódki sa usuwane. Znam miejsce w którym pary sadzą swoje drzewo, które, jak nie uschnie może być pamiątką na lata. :)
 

Gimer

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
144
Punkty reakcji
5
Miasto
Opolskie
Tylko szkoda, że na czas remontu mostu wszystkie kłódki sa usuwane
Kłudka to nie pieczenć na całe życie. Tylko taki mały popis przed drugą osobą . Usywając kłódki z Zielonego Mostku robi się miejsce dla drugich.
 
Do góry