Klanarchia

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
sorry za lakoniczne odpisy ale do niedzieli włącznie mam praktyki, po 12h dziennie. Dlatego jak wracam jestem już zmęczony z brakiem pomysłów.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mayte napisał:
sorry za lakoniczne odpisy ale do niedzieli włącznie mam praktyki, po 12h dziennie. Dlatego jak wracam jestem już zmęczony z brakiem pomysłów.
Ok, znam ból.
 

air71

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
49
Punkty reakcji
0
Zapomniałem dodać w sesji, a potem niestety nie mogłem edytować więc tu napisze co kupuje u Rytualistów:
1.Buty podróżnika
2.Dolny Pancerz Większej Ochrony
3.Zdobiony miecz
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
odpis w weekend bo nie mam pomysłu szczerze.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Faktycznie, sporo się pozmieniało na tym forum. Na moje oko teraz wygląda dość infantylnie. Co do sesji, widząc jak się już przesadnie rozciąga ;p, przyspieszam jej tok, także postarajcie się odpisać wcześniej i już na dniach naprawdę będzie koniec.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
A zatem koniec. Trzymaliście do końca poziom, także sesja była udana. Dzięki wszystkim za grę. Chętnie usłyszę, co wam się podobało, a co nie. Zawsze to wskazówki, żeby swój styl poprawiać.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Szczerze najbardziej mi nie odpowiadało odpadanie postaci po kolei, ale to już nie Twoja wina, tylko tego co dzieje się na zewnątrz po drugiej stronie ekranu. Każdy ma swoje życie i ono jest ważniejsze.
Grało mi się bardzo dobrze, na początku nie wczułem się w postać jednak później to nastąpiło, by pod koniec lekko znów zatrzeć się gdy musiałem stawić czoła własnej rzeczywistości poza ekranem komputera. Najważniejszym aspektem dla mnie z tego wszystkiego jest to, ze nie opuściliśmy sesji, choć wykruszyliśmy się trochę. Dlatego dzięki Caleb i air71. Miło się grało liczę, ze kiedyś powtórzymy wspólną rozgrywkę w jakiejś sesji.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
ja niestety skończyłem sesję dość wcześnie, ale życie...

muszę przyznać, że Joshua był postacia, którą chętnie bym rozwinął bo wydawało mi się, że udało się go jakoś ciekawie zarysować dająć mu pewną wyrazistość, ale cóż...

generalnie bardzo miło się grało (do momentu aż nie skończyłem) - jak zwykle w Twoich sesjach

kolegom współgraczom również dziękuję
 
Do góry