Klanarchia

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Nie wyobrażam sobie, żeby oceniać czyjeś posty na zasadzie 3/5. Dostatecznym bonusem jest odpowiednik exp, który daję co jakiś czas.

just sayin :)

W kwestii ostatniego postu. Postarajcie się w jednej odpowiedzi nie odwiedzać więcej niż jednego miejsca. Tak będzie mi łatwej prowadzić, a jak dana osoba skończy swoje sprawy w jednej lokacji, będzie mogła oczywiście przejść do następnej.

Dowolna ilość? :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To ja w międzyczasie powiem kilka słów o handlu. Przedmioty kupuje się za normalną cenę, ale sprzedaje już za połowę z zaokrągleniem w dół. Opchnąć można praktycznie wszystko, chyba że rzecz jest przeklęta lub podejrzana. Negocjacja i pasja są tutaj używalne, jednak radzę stosować je rozsądnie. Handlarze bowiem będą mieli te umiejętności na wysokim poziomie, a w razie dużego niepowodzenia mogą się nawet poczuć urażeni złym obyciem klienta.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kuwi/Air - pisałem wcześniej, żeby odwiedzać najwyżej jedno miejsce na odpowiedź. Każda lokacja to fragment fabuły, a to co podałeś, wystarczyłoby na esej. No i jeśli zdecydowaliśmy się na narrację w trzeciej osobie, tego też się trzymajmy,
 

air71

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
49
Punkty reakcji
0
Dobra, ogarnę to na przyszłość. Po prostu jakoś tak wyszło że nie zaglądałem do tego działu. A co do trzeciej osoby to tak trochę nie wygodnie ale postaram się jakoś tego trzymać.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bati, to samo u Ciebie. Powiedz gdzie idziesz najpierw, bo nie ogarnę odpisywać z tyloma lokacjami naraz.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
No niech będzie, że do zbrojowni, bo bardziej mi na tym zależy ;)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mam takie info - muszę zrezygnować z sesji :(

Dobra wiadomość jest taka, że kwiecień/maj przymierzam się do zorganizowania własnej, na którą serdecznie zapraszam.

Teraz muszę zrezygnować bo mam masę rzeczy na łbie.

@ Caleb - nie zabijaj mi postaci o ile to możliwe :) Liczę na jakieś ciekawy ending wątku Joshuy

Miłej gry!
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
O kurczę, szkoda. No to gramy w czwórkę. Postaci Ci raczej nie zabiję, chyba żeby fabuła zrobiła się wyjątkowo drastyczna :D.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ok, to sesja leci dalej. Lukę prawdopodobnie uzupełni Rall (już kiedyś grał tutaj).
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Może być chwilowy przestój do poniedziałku, bo trzeba zaczekać na nowego gracza, aż się ogarnie. W tym czasie Bati nadrabiaj i zaraz jesteśmy z powrotem.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kolega zaginął w akcji, także na razie gramy, jak jesteśmy. Niestety w sygnie już się chyba linków dawać nie da, także poniżej jeszcze raz wklejam wasze KP. Zapiszcie sobie do nich odnośniki, żeby zawsze były gdzieś pod ręką. Odpis będzie dzisiaj.

Jarvan
Master
Semen

Schemat pentagramu
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
głupie może pytanie, ale jak można odzyskać moc?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zwykły zjadacz chleba może to odespać po prostu. Podręcznik ponadto przewiduje modlitwę, zioła; a u mnie będą jeszcze i mikstury.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
od dzisiaj mnie nie ma, postaram się dać odpis do wieczora. Ale po nim nie będzie mnie do wtorku(2.04). Wracam na święta więc zajmę się rodziną nie kompem:) Więc jak możesz to po moim odpisie uśpij moją postać czy coś, niech mu życie i energia wróci do normy.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bati nam gdzieś zniknął po drodze i musimy coś postanowić, bo zostało 2 graczy. Mianowicie: czy kontynuujemy w takim składzie czy kończymy już teraz? Jestem w stanie zaakceptować obydwie opcje, także wypowiedzcie się, żeby była jasność.
 
Do góry