Klanarchia

Status
Zamknięty.

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Hahahahaha, Gnida mnie "zniszczyła" :D. Nie mogę doczekać się zaczęcia rozgrywki, to będzie nader interesujące.

Z tej listy Morion i Bishop mogą wybrać po jednej zagrywce?

Jak dla mnie najbardziej epicko wygląda cesarskie spojrzenie. :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Z tej listy Morion i Bishop mogą wybrać po jednej zagrywce?
Tak. Przy czym od 2 rozdziału istnieje możliwość zdobycia ich w inny sposób, mianowicie podczas realizowania wyzwań Egzarchów. Ale o tym później.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
teoretycznie jeszcze pół przyszłego tygodnia, ale najgorsze w pewnym sensie mam już mam za sobą, czyli ten szok, gdy po spokojnym dniu nagle wszystko mi się zwala na głowie... najgorsze jest rozpoczęcie sesji dwoma egzaminami tuż po sobie, zostały mi tylko cztery projekty i trzy egzaminy

Zagrywka
Umysł-twierdza – neguje wszystkie straty na Mocy podczas walki
. Myślałem, na nadludzkim wysiłkiem, jako, że moja postać ma problemy z fizycznymi starciami, jednak przyda mi się to bardziej biorąc pod uwagę możliwy start
 

Aralion

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Bytom
Kurcze wybaczcie mi że się wtrącam, ale po prostu sesja mnie wciągnęła przez co prawdopodobnie zakupie podręcznik czy co tam zostało napisane. Musze przyznać także że sama sesja wypadła znakomicie, co jest zasługą MG oraz graczy. Prawdopodobnie, zgłosiłbym się, jednak nie porywam się na coś czego skończyć nie mogę. A jest tak ponieważ na innym forum biorę udział w sesji Warhammera... Poza tym ma to związek także z tym iż więcej czasu zajęło by mi poznanie świata zważywszy na to iż w kolejnej części raczej forów byś nie dawał.

Tak więc, wszystkim życzę udanej gry oraz pozdrawiam.

P.S. Kurde te obrazki zagrywek kojarzą mi się z Guild Wars... xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tu dużo obrazków jest z różnych gier, Caleb, masz jakąś bibliotekę plików z gier? :D jakby Ci brakowało kiedyś poszukaj w bazach dancyh do RPG Makera, czasem ludzie robią z innych gier niż jRPG i może dałoby się trafić na coś pod klimat Klanarchii :)
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Games Factory, coś mi to mówi. W tym chyba można było robić szczególnie platformówki i wyścigi. Pamiętam, że miałem to z jakiejś gazetki, prawdopodobnie z Niezbędnika.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
A kiedy masz zamiar wystartować z kolejnym aktem? W poniedziałek ^^? Oby jak najszybciej, bo za tydzień, w sobotę, jadę na oazę do 11 lipca. Mam nadzieje, że to chyba nie problem :(?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Tak, w poniedziałek.

Nie ma problemu, coś zaradzę z Twoją postacią.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja czekam na jakiegoś fachmistrza xD Czekałem dzielnie na niego w pierwszym akcie, jednak zawiodłem się :p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ok. Poniżej wygląd nowej KP. Przypominam, że bagaż ma domyślnie 6 slotów. Teraz zakup sakwy dodaje 2, a plecaka 6. Maksimum zaś to 12. Zwiększyłem również ilość specjalnych umiejętności, jak w tym przypadku fetysze (pięć).

- KP -
williar.jpg
Williar Nightroad – Egzorcysta, Zakon Rytualistów
[Zdrowie 3/7] [Moc 7/7] [Splugawienie 1/7]

Bijatyka – 0 Blef – 0 Czujność – 5 Dominowanie ducha - 11 Legendoznastwo - 1 Negocjacje – 0
Pasja - 3 Przeprawa – 1 Rzemiosło – 0 Strzelectwo – 0 Walka bronią - 5 Zaklinanie materii – 9

[acronym='Kostur Medrcow, +2 obr. +1 Dominowania Ducha +1 Walki Bronia']
kosturmedrcow.jpg
[/acronym]
kosturmedrcow2.jpg

Obrażenia broni: 2

headqb.png

[acronym='Stalowa zbroja, +1 ochr.']
stalowazbroja.jpg
[/acronym][acronym='Zaklete rekawice, +0,8 ochr.']
zakleterekawice.jpg
[/acronym]
legsi.png
[acronym='Wzmocnione Buty szybkosci, +0,7 ochr. +1 do Przeprawy']
butyszybkosci.jpg
[/acronym]
Ochrona pancerza: 2,5

[acronym='Zaklete ,,Legendy Rubiezy", zbior przypowiesci i mitow | Modul Algorytm swiadomosci']
ksikalegendyrubieyzakle.jpg
[/acronym][acronym='Kula energii, +1 do Czujnosci']
kulaenergii.jpg
[/acronym][acronym='Eteryczny czujnik, pokazuje polozenie duchow w okolicy']
eterycznyczujnik.jpg
[/acronym][acronym='Chwytacz, pozwala uczynic pokonanego upiora swoim sluga']
chwytacz.jpg
[/acronym][acronym='Talizman Cieni, osnuwa wlasciciela maskujaca mgla']
talizmancieni.jpg
[/acronym][acronym='Esencja mocy, +2 utraconej mocy']
esencjamocy.jpg
[/acronym] [acronym='180,7 den']
denary.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png


[acronym='Zew, zamienia upiora w istote materialna']
fetyszzew.jpg
[/acronym]
blankc.png
blankc.png
blankc.png
blankc.png

Fetysze

[acronym='Umysl-twierdza, negacja wszystkich obrazen na Mocy podczas walki']
umysltwierdza.jpg
[/acronym]
Zagrywka

 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zdrowie moc i splugawienie w cyfrach - wg mnie na plus, zdrowie zbyt często też się zmienia, to i Tobie łatwiej, a i czytelniej wg mnie :) mój mail to sobaca@o2.pl, do niedzieli mogę nie patrzeć na forum, bo roboty mam trochę, newsy wysłałem, jakby coś z sesją było, co by wcześniej niż w pon trzeba było zobaczyć daj znać, trzymajcie się
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Ja osobiście jestem już gotów, jeżeli nie macie dla mnie jakichś specjalnych wskazówek.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Jakbyś miał już przygotowane, to powiedz o tych wyzwaniach i możemy zaczynać choćby jutro :p
Czyli teraz ja będę miał 8 slotów? To ja rozumiem. Zrobie sobie 12 i dawaj potiony :p Tylko, że znając życie Enchay przeniósł nas w :cenzura:duuu daleko od klanu Rylca. A i z tym hp i mp też dobrze zrobiłeś. Czytelniej i nie trzeba liczyć kafelków :)

Ja osobiście jestem już gotów, jeżeli nie macie dla mnie jakichś specjalnych wskazówek.
Nigdy, ale to nigdy nie używaj wszystkich punktów mocy jeżeli masz zaklętą jakąś broń lub przedmiot (np. teleportacja) :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jakbyś miał już przygotowane, to powiedz o tych wyzwaniach i możemy zaczynać choćby jutro :p
Czyli teraz ja będę miał 8 slotów? To ja rozumiem. Zrobie sobie 12 i dawaj potiony :p Tylko, że znając życie Enchay przeniósł nas w :cenzura:duuu daleko od klanu Rylca. A i z tym hp i mp też dobrze zrobiłeś. Czytelniej i nie trzeba liczyć kafelków :)


Nigdy, ale to nigdy nie używaj wszystkich punktów mocy jeżeli masz zaklętą jakąś broń lub przedmiot (np. teleportacja) :p
Nie narzekaj, ja zacznę w miejscu z koszmarów Constantine'a xD
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ale znając ciebie jakoś się wypełzasz stamtąd :D Teraz będziesz miał ile? 9 zaklinania materii? To gratz :D Nie ma ciula, żebyś nie wyszedł cało.
Caleb, o co chodzi w dominowaniu ciemności co masz w sygnie?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Postać próbuje wtedy ujarzmić mroczne siły i tym samym zyskać dodatkowe bonusy. Można skorzystać z tej opcji w każdym momencie, ale jak już raz wspominałem - niesie to ze sobą spore zagrożenie. Obok każdej akcji macie ilość kości do puli. Przypominam, że MG może użyć ich od razu - jedna kość=jeden rzut na splugawienie. Inną opcją jest odłożenie ich na scenę Manifestacji Ciemności (im więcej pozostawionych kości, tym większe zagrożenie). Rzecz jest wprowadzona, aby ratować się z beznadziejnych sytuacji, więc można ich używać w każdym momencie. Zakładam, że wszystkie punkty są jasne. ,,Fart!" sprawia, że od razu zdaje się test.

Teraz wyzwania Egzarchów. Istnieje możliwość zwrócenia na siebie uwagi bogów, wychwalając ich imię, modląc się czy dokonując heroicznych czynów. Wtedy to graczowi może objawić się Egzarcha, dający mu określone wyzwanie. Każda rodzina wyznaje dwa główne bóstwa. Od ich charakteru zależy jak będzie wyglądać Wyzwanie. Na przykład hanzycka Koma była święta męczenniczką i prawdopodobnie poleci wykonać zadanie związane z bólem. Jeśli uda się je pomyślnie wykonać, gracz otrzymuję Zagrywkę. O bogach dowiecie się w grze, czytając książki lub rozmawiając z kapłanami.

Areq, poczytaj jeszcze o Pentagramie, bo to ważne.
Link
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
No i git, możemy zaczynać :) A nieulegnięcie ciemności sprawdza się w kościach dzięki umiejętności Dominowanie Ducha?
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Wielkie dzięki, przyda się ogromnie. :]

Właściwie jeżeli każdy jest gotowy(?), to moglibyśmy zacząć już dziś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry