KISS

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Co śadzicie o KISS? Dla mnie klasyka hard rocka w pełnej krasie a swoim wyglądem pokazują wszystkim krytykom środkowy palec
Ja sam zawsze byłem nastawiony bardziej w strone metalu i to tego nowocześniejszego. Jesdnak ostatnimi czasy zacząłem słuchać troche klasycznych kapel. Zawsze sie zastanawiałem co specjalnego może być w KISS że maja tak oddaną rzeszę fanów którzy nazywają siebie KISS ARMY. Teraz już wiem, zespół totalnie mnie zuroczył i poznałem go na nowo, i teraz strasznir żałuje że przegapiłem ich koncert w Londynie bo ich koncerty są niesamowite.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kultowe ''Detroit Rock City'' się chwali. ''God of Thunder" też może być. Zbyt lekko grają jak na mnie, choć za mało przesłuchałem, aby się definitywnie wypowiadać.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
No fakt grają lajtowo i melodycznie i właśnie to mnie zaskakuje najbardziej że tak mnie wciagnęli. Ja raczej lubie te ostrzejsze rytmy.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
No fakt grają lajtowo i melodycznie i właśnie to mnie zaskakuje najbardziej że tak mnie wciagnęli. Ja raczej lubie te ostrzejsze rytmy.
Słuchałem kiedyś Kiss, ale nigdy do mnie nie trafili. Ani wygląd, ani muza. Dla mnie Kiss jest zbyt monotonny i za lekki. Lubię czasem lajcik, ale to raczej Metallica z pierwszych trzech płytek, albo początki Iron Maiden.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja lubie czasem popróbować innych rodzajów. Fakt moim przewodnim gatunkiem jest Melo death i nu ale czasem staram się troche urozmaicić sobie życie. Oczywiście nie próbuje popowego ścierwa albo trance'owego crapu tylko rejony rock metal :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
KISS lubię chociaż ich image był (jest?) totalnie kiczowaty. Nie wiem co w tym ludzi przyciągało. Sama muzyka bardziej do mnie przemawia. Śmieszne teksty, ciekawe kompozycje. Lekkie to w porównaniu z ekstremalnymi gatunkami (moim zdaniem żadna to wada), ale czuć w ich muzie rockandrollowy klimat i o to chodzi.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
KISS lubię chociaż ich image był (jest?) totalnie kiczowaty. Nie wiem co w tym ludzi przyciągało. Sama muzyka bardziej do mnie przemawia. Śmieszne teksty, ciekawe kompozycje. Lekkie to w porównaniu z ekstremalnymi gatunkami (moim zdaniem żadna to wada), ale czuć w ich muzie rockandrollowy klimat i o to chodzi.


Nie no wiesz ja sobie tłumacze to tak. KISS mialo swoim wyglądem przyciągać i szokować. A kicz był w tych czasach raczej na porządku dziennym w muzyce, popatrz na Steel Panther czy Motley Crue
Jednak KISS zainspirowali swoim wygladem zespoly black metalowe :p ktore pokazują jak bardzo są złe. Tak wiec za kazdym razem jak ogladam koncert KISS (polecam wszystkim) to wywoluje to uśmiech na mojej twarzy bo odrazu maluje mi sie obok obraz Immortala czy innych zlych wyslannikow piekiel ktorzy traktuja swoj wyglad totalnie powaznie i chca nim udowoidnic jak bardzo sa źli
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Steel Panther to raczej pod względem stylistyki a nie czasu są podobni :)

Rozumiem dlaczego taki a nie inny wygląd, ale to nie zmienia faktu, że image mieli do bani. Z muzyką już lepiej.
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
haha, Kiss...
Klasyka rocka są, ale bawi mnie ich wizerunek sceniczny nijak nie pasujący do muzyki, którą graja :)
napierdzielają chłopcy o miłości, a ich twarze ociekają wręcz mrokiem i złem wcielonym.
Zabawne to jest, ale za to ich tez sobie cenie :)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Nie, żebym chciał kogoś wkuhwić, czy cóś, ale http://www.forumowisko.pl/topic/10222-kiss/ I zróbcie z tym co chcecie.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
jak Ty to znalazłeś?
przede założenmiem tematu szukałem czy aby nie było już nic o kiss i znajdowało mi tylko pojedyńcze posty...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Po zmianie IPB szukajka nie widzi czasem starszych tematów.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
:cenzura: jestem, nie? :D Przeglądałem stare tematy i ten był bodajże na przedostatniej stronie. Nie przez szukajkę.
 

darusia96

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
84
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Wielkopolskie
ostatnio buszując w internecie znalazłam ten zespół i zaczęłam go słuchać. Muszę przyznać że mnie to wciągnęło, bo niektóre kawałki są na prawdę niezłe.
 

Insekt666

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
checiny
Partie basu sa zarabiste.Paul ma calkiem niezly glos.Gdy zobaczylem ich pierwszy raz to sie smialem z ich stroju (fryzura gene'a), ale po uslyszeniu black diamond, love gun, detroit rock city itd. uznalem ich za drugich mistrzow rock and rolla po led zeppelin.
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
kawał porządnego rocka : )

Na dodatek fajny klimat mają (choćby stylizacja ;p)
 

Didd

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
moje ulubione kawałki to na pewno ;
I was made for lovin you
Love's a slap in the face
inne też wpadają w ucho, ale nie tak jak te <3
 
Do góry