Kings of Leon

sophie.

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Warszawa i okolice
A ja muszę powiedzieć, że dzięki nim uwierzyłam w amerykańskiego rocka. Przez większość życia nie znosiłam jankeskiej muzyki, ale gdy usłyszałam "Sex on fire" to się oplułam z wrażenia :mruga: Po zagłębieniu się w ich twórczość muszę powiedzieć, że naprawdę są świetni i po prostu nie do podrobienia. Ich muzyka ma w sobie ogromną dawkę energii i mocy a głos wokalisty przyprawia mnie o dreszcze ^^
I to, że nie zostali docenieni w Stanach to akurat dobrze o nich świadczy. Wybaczcie, ale Amerykanie w większości nie mają za grosz gustu muzycznego. Brytyjczycy - wręcz przeciwnie, nie mają sobie równych w tej kwestii.
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
A mi się średni podoba. Akurat "sex on fire" jest IMO cienką piosenką, natomiast Bucket to już co innego. :D
 

RainbowUnicorn

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
54
Punkty reakcji
3
Czytając wasze wypowiedzi postanowiłam posłuchać tego 'Sex on fire' i nie rozumiem fascynacji tą piosenką. Zwykły radiowy shit.
 

samantha26

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
wokal Caleba- genialny! Do tego mądre i szczere słowa, fajne gitarowe brzmienie i mamy band, który w ludzkiej świadomości pozostnie na dluzej niz tylko kilka sezonów
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
Użytkownik samantha26 dnia 27 marzec 2012 - 16:46 napisał wokal Caleba- genialny! Ależ dziękuję .

:D:D:D:D:D:D:D:D

polecam cold desert jest nastrojowa..... i ma piękne slowa taka delikatna.... piekna tak samo revelry to są moje ulubione tego zespolu no i charmed... ona jest taka czarodziejka, o nie!!!! ;) czy cos takiego te dwie pierwsze są raczje poskojne maja w sobie jakąś melancholie... i cos co ja moge zacytwoac jestem za mloda by czuc sie tak staro... piekne slowa...
 

marass

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
mi z kolei ostatnio najbardziej przypasował "Be Somebody". W ogóle "Only by the night" jest sporo lepsza od tej najnowszej płyty
 

Nysha

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Bardzo lubię. Wokalista ma fantastyczny głos. Poznałam dzięki "Use somebody" i w zasadzie do tej pory ten utwór lubię najbardziej.
Nie rozumiem dlaczego ludzie przestają lubić dany zespół dlatego, że się wybił i stał się sławny....póki nie pójdą w typową komercję trzymam za nich kciuki, bo tworzą na prawdę dobrą muzykę.
 

musiccc

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
bardzo lubie ten zespół i odświeżę temat :p genialni są a w głosie wokalisty można sie zakochać, tworzą świetne piosenki ;)
 

Dutchess

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Kings of Leon dalej jest szalenie popularne - tak odnośnie pierwszych postów :D Osobiście usłyszałam ich pierwszy raz rok temu i od razu bardzo przypadli mi do gustu. "Use Somebody" do tej pory jest jedną z moich ulubionych piosenek.
 
Do góry