Kings of Leon

blackkitten

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Podsumowany jako najbardziej pożądany zespół świata. Jeszcze rok temu zakochane w nich całe Wyspy Brytyjskie. Dzisiaj też Polska. Jeszcze rok temu mało kto słyszał o skrzeczącym głosie Caleba. Byli moim największym odkryciem. Niesamowite brzmienie. Gdyby nie Opener, może nadal byliby tacy nieznani, niezależni - ale wyjątkowi. Folowillom spodobali się Polacy. Jak myślicie, wrócą tu jeszcze?
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Rok temu było tak samo z Coldplay. W tym roku jest już Kings of Leon. Za rok będzie ktoś inny.
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
Na pierwszych dwóch płytach byli spoko. Grali fajnego, energicznego rocka nawiązującego do southern i garage rocka lat 60 i 70. Kolejne płyty to nudne, płaczliwe smęcenie dla zakochanych. Niestety, ale zeszmacili się strasznie. Pozdr.
 

blackkitten

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
To chyba jest domena artystów, muszą coś zmieniać w swoich klimatach żeby za każdym razem zaskoczyć czymś nowym swoich fanów. A oni kombinowali bo nie docierali swoją muzyką do swoich rodaków. I chyba pomimo aktualnej popularności w świecie nie osiągneli jej aż takiej w swoim rodzimym USA.
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
Jasne, zmiany są ok, ale tylko te dobre. W przypadku KoL raczej na dobre ich muzyce ta zmiana nie wyszła.
 

blackkitten

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
O gustach się nie dyskutuje. Ja myślę z kolei że te 2 ostatnie płyty są najlepsze:p I wybili się przez nie.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Stali się modni, dokładnie jak Coldplay rok temu, wtedy słuchanie ich było modne, na czasie. Teraz tak samo jest z KoL, ale to wróży im bardzo źle, szybko się znudzą i ktoś nowy zajmie ich miejsce.
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
Co z tego, że się wybili. Czy popularność świadczy o klasie artsty ? Wątpie. Poza tym piszesz, że o gustach się nie dyskutuje; po 1: to gó*wno prawda, a po 2: to ja tu stwierdzam fakt. Poza tym jest tak jak Fl8 pisze. Ich sława przeminie tak samo szybko jak się pojawiła. Hipsterzy już sobie pewnie kogoś nowego upatrzyli ;)
 

blackkitten

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Ja nie twierdzę, że popularność jest dobra. Wcale nie. Ale kurde szkoda takiego zespołu, żeby przeminęli!W ogóle weź nie wróż im takiej przyszłości:p Cieszmy się na razie tym co jest a jest czym. Tak samo mi, Tobie i FI8 spodobali się Kingsi jak jeszcze byli nieznani, więc może jednak mamy podobne gusta:p
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Łołołoło i jeszcze łoł. Ja nigdzie nie napisałem, że mi KoL przypasowali. Nie przypasowali mi w żadnym skrawku swoeje twórczości. Każda z moich wypowiedzi miała zabarwienie negatywne, widać nie wyczułaś, bo za słabo to podkreśliłem. Następnym razem postaram się bardziej.
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
Jak dla mnie to oni mogą się rozpaść, mam to gdzieś ;) Pewnie dalej będą lizać dupe publice...
 

Rozwijacz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Miasto
Polska
Zespół dosyć interesujący. Piosenki mają świetne, choć śpiew jest "specyficzny". Najlepszy kawałek to oczywiście "Sex on fire" ;) CHoć o wiele bardziej od oryginału podobało mi się wykonanie Jamiego Archera w brytyjskim X-Factor.
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Zespół dosyć interesujący. Piosenki mają świetne, choć śpiew jest "specyficzny". Najlepszy kawałek to oczywiście "Sex on fire" ;) CHoć o wiele bardziej od oryginału podobało mi się wykonanie Jamiego Archera w brytyjskim X-Factor.

No Jamie był świetny :eek:k:
 

michall0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tychy
Porządny zespół. Lubię braci Followill, tworzą fajną muzykę - indie rock.
No cóż... gatunek ten jest teraz tak popularny, że sama nazwa straciła swoje znaczenie.
independent - niezależny
Zespół porównywalny do Kooksów czy Killersów.
 

gearuka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
"Ragoo" i "knocked Up" - kawałki tak rewelacyjne, że przywróciły mi wiarę w nowy rock i w to, że ta muzyka jeszcze się nie przeżyła i można wprowadzić do niej świeżość. Dobry zespół, ale diabeł tkwi w szczegółach. Ich najbardziej znane kawałki to, sorry, koopskoł.
 

Magan

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Okolice Wrocławia
Kupiłem płyte która była tak bardzo reklamowana bo zainteresował mnie kawałem czesto puszczany w radiu Niestety poza kilkoma fajnymi piosenkami reszta nie przypadła mi do gustu
 

blackkitten

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Mają świetny, charatkerystyczny styl myślę, że dzisiaj nieporównywalny do żadnego zespołu. Genialnie brzmią na żywo i ta gitraka mmmmmmm :)
 
Do góry