Kim Lubicie Grać ?

.aoife

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
1
Miasto
;D
hahaha najlepsze są rpg życie np. Rpg z seriali a nie jakieś syrenki , magicy itp. a tak w rpg życie gram najczęściej Ashley Tisdale , a moja kuzynka Vanessą Black [Hudgens]
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
ja to WoD ;) wierną i szczerą miłością ;)
Zatem:
Mage - Verbena
Vampire - Gangrel (tak na prawdę to lich, ale to tak wyszło w sesji ;) )
Werewolf - Bastet

No i L5K
Stanowczo Jednorożce - Otaku :D

no i zawsze kobietą, nie? :D
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Jeśli chodzi o d&d - to człowiek łotrzyk
WFRP - krasnoud gladiator potem szampierz
Wampir - Venture zdecydowanie
 

Miramin

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Emm... A ja tam myślę, że gog roxi :evil: Zwłaszcza taka słodka "goszka" z awersją do seksu, co chodzi nago po świecie, jest naiwna, nieprzekonująca, mało inteligentna, nie lubi zabijać, a mimo to jest silna jak cholera, o! *-* "Cót-miut" xD
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Lubię grać bardami i elfami, o ile to tylko możliwe.
W WoD grałam np. Toreadorem. W D&D miałam półelfią bardkę, w Neuro wyglądałam chociaż jak podniszczona studentka ASP... a jak nie bard, to złodziej. O to bardzo łatwo w każdym systemie.
 

Krzychu444

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze śmietnika :P
W większości RPG biorę maga, któremu wysoko rozwijam skilla w walce mieczem (obojętne czy jedno- czy dwuręcznym), oczywiście o magii nie zapominam ;]
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja zazwyczaj robię mozno wyspecjalizowane postacie, chociaż zazwyczaj posiadają 2 "profesje". Teraz w "Fading Suns" gram naukowcem, który jak trzeba to potrafi też pomachać szabelką :p. W wampirze lubię robić postacie "festyniarskie" (zresztą moim zdaniem, ten system sprzyja takim postaciom :p). Czyli jeżeli gdzieś jadę, to tak, żeby całe miasto wiedziało, że tam jadę :p Przez okna wchodzi się równie przyjemnie jak przez drzwi (czasami też wychodzi)...po dopakowaniu ściany też nie są problemem itd. :p
A inne:
Neuro - posterunek
Mag - Akashic
 

Maver

Głęboko wierzący ateista
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
1 579
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Mam zboczenie na punkcie postaci cichych, szybkich i zręcznych. Wychodzę z założenia, że lepiej unikać ran niż obrywać i ratować się pancerzem. Prędzej czy później znajdzie się jakiś boss który jak rąbnie to żaden pancerz nie pomoże, a przy wysokiej zręczności i unikach można cuda robić i to nie tylko podczas walki. Otwiera się dzięki temu mnóstwo możliwości. Wspinaczka, skradanie się, akrobatyka, równowaga, unikanie pułapek - ratują życie lepiej niż pancerze.

Generalnie lubię się bawić w assasina.
 

MiQ

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja tylko paldyn z olbrzymim, ciężkim młotem, lub odpowiedniki warrior z dwuręcznym mieczem itp., ale priorytetem jest ów paladyn
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
ja kieruje się w grze tylko jednym- smokołaki żądźą i tyle jak nie wie cie co to to zapraszam na //ciach
 

Wszebor

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina tysiaca jezior dawne włości prusów
z jakiego systemu sa te smokolaki? nigdy nie slyszalem:p

ja najczesciej gram: krasnolud-wojownik
czlowiek/elf/polefl-mag
oczywiscie chodzi mi o d&d i oparte na nim. najlatwiej mi sie w czuc w takie postacie i najwiecej frajdy przynosi mi granie nimi:D
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
z jakiego systemu sa te smokolaki? nigdy nie slyszalem:p

ja najczesciej gram: krasnolud-wojownik
czlowiek/elf/polefl-mag
oczywiscie chodzi mi o d&d i oparte na nim. najlatwiej mi sie w czuc w takie postacie i najwiecej frajdy przynosi mi granie nimi:D
O dobrze że ce widze wszebor, czemu zapomniałeś o krainie snape hm? A co do smokołaków- to są na krainie snape xD
 

Wszebor

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina tysiaca jezior dawne włości prusów
O dobrze że ce widze wszebor, czemu zapomniałeś o krainie snape hm? A co do smokołaków- to są na krainie snape xD

zapomnialem bo nic sie nie dzialo. wiec postanowilem dac sobie spokoj jakos nie wciagnal mnei ten pomysl na tyle aby czkac az cos sie zacznie dziac;) pozatym bardziej interesuje mnie gra fabularna a nie podbijanie poziomow:)

czyli smokolaki sa twoim autorskim pomyslem:>
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Wikta mówiła, że w prawie każdej sesji jest Smokołakiem. Wszebor, gra się powoli rozkręca, warto zagrać, a tobie na pewno nazbierało się tyle energii ;P
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Wikta mówiła, że w prawie każdej sesji jest Smokołakiem. Wszebor, gra się powoli rozkręca, warto zagrać, a tobie na pewno nazbierało się tyle energii ;P
Popieram a wogóle, to może nie słyszeliscie nazwy smokołak- bo to jest mniej używana ale SMOKOKRWISTY- jest to częściej używana. I ja tego nie wymyśliłam sory. A i Wszebor, nie poczekałeś a fajnie teraz jest bo tyle się dzieje. Radze ci wszystkie nasze tematy przeczytać a potem do gry wrócić czym prędzej bo teraz jest fajnie bo akcja jest :p JAk to się mówi- akcje obligacje xD
 
Do góry