Kim Lubicie Grać ?

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Postać musi być duża, mieć masę mięśni i masywną broń oraz co najważniejsze niewyparzoną gębę :)

Zadymy w barze JUCHUUUUUU !!!!
 

Luffy

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Starachowice
Krasnolud z 2h axem i ciężkim pancerzem. Brak charyzmy, za to wielka mądrość.
 

Karmelowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Warhammer: Ludzka kobietka, najlepiej jakaś naznaczona lub akolitka Slaanesha
DND: Elfka z łukiem lub ludzka czarodziejka
Zew Cthulhu: Prywatny detektyw jeśli mnie pamięć nie myli
Wilkołak Apokalipsa: Srebrne Kły
Wampir Maskarada: Toreador bądź Brujah ;)


Ostatnio grałam w cRPG Mass Effect, kobietą biotyczką, niezły hardcore ;)
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Kim gram?? Popi*przańcami :D


Im dziwniejsza postać tym lepiej. Np. kobold zaklinacz o chaotycznym dobrym charakterze próbujący pomóc wszystkim dookoła.
 

Aralion

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Bytom
Warhammer: Człowiek
Oczywiście musi być Wojownikiem Chaosu, Oczywiście Khorna... xD Żądny krwi Kamikadze... xD

Kim bym zagrał

Zagrałbym bym wróżką w wydaniu męskim. Małym skurczybykiem z kompleksami. Oczywiście Tarcza z złotej monety mały mieczyk, zbroja. Ktoś go nazwał małym, dostaje takiej "Piany" że wydłubuje oczy. O doskonała wiedza o Anatomii. Wie gdzie ukłuć by przebić tętniczkę...

Takim kolesiem bym zagrał... Na pewno byłaby to orginalna postać.
 

Millis

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
52
Punkty reakcji
4
Zależnie od systemu ale jak większość graczy mam pewien schemat.
Zwykle postacie niskie o mało atletycznej budowie, nieznośne dla otoczenia ale o gołębim sercu. Zwykle jacyś technicy, medycy ew magowie.
 

Pagan

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Eh, już dawno nie pocinałem w papierowego erpega :) A szkoda...

Zawsze wybierałem (dla odmiany od tego, kim jestem na codzień... no i zabawnie się nimi gra :)) postacie bezczelne, chełpliwe, marginalizujące zagrożenie, przesadnie pewne siebie, uwielbiające skupiać wokół siebie uwagę. Wariaci, czasem dosłownie :)

Jeśli chodzi o klasy/rasy...
Cyberpunk 2020: rockman
Wiedźmin: człowiek-łotrzyk-narkoman (tam nie ma klas postaci, ale mniej więcej łotrzykowato-zabójcowatego gostka stworzyłem), człowiek-mag-nieudacznik (taki trochę bardziej realistyczny Rincewind, tylko że nieadekwatnie do swych umiejętności odważny)
Wampir Maskarada: któżby inny jeśli nie Malkavian :D jeden dziwniejszy od drugiego
Star Wars: pilot-przemytnik-hazardzista (zapomniałem jak się nazywa ta rasa, chyba jakoś na F...)

Osobiście prawie zawsze grałem raczej dla "wczuwy" niż dla siły/liczby usieczonych wrogów itd. I adekwatnie konstruowałem postaci np. jeden z moich Malkavian miał 3-4 kropki Nadwrażliwości i umiał "wróżyć" z chaosu (i wybrał dla siebie nawet imię Chaos, przekonany, że jest narzędziem kierującego Wszechświatem Chaosu), co nie było przydatne, ale bardzo klimatyczne :)
 
G

Genevor

Guest
Zawsze preferowałem postacie z finezją, a nie tarany miażdżące wrogów. Dlatego lubię wszelakich ninja, zwiadowców, zabójców itp.
 

KubaOlszowski

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Moszczenica
jakoś zawsze lubiałem pograc sobie takimi postaciami , kture robia wielka żeź np. orc warrior albo w metinie woj
ale i tak lubie sobie czasem pograc starym dobrym priestem albo magiem
 
Do góry