Kierunek zarządzanie marką i wizerunkiem firmy - co sądzicie?

nosek_kasia

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej!!

Szukam czegoś na podyplomówkę z zakresu marketingu i zarządzania.
Widziałam ofertę WSB we Wrocławiu z kierunkiem Zarządzanie marką i
wizerunkiem firmy i wydała mi się interesująca, jednak nie mam doświadczenia w związku z tą uczelnią.
Co myślicie na ten temat? Macie może (albo Wasi bliscy) jakieś doświadczenia w związku z tym kierunkiem i uczelnią?

Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi!
 

Martka007

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
nosek_kasia napisał:
Hej!!

Szukam czegoś na podyplomówkę z zakresu marketingu i zarządzania.
Widziałam ofertę WSB we Wrocławiu z kierunkiem Zarządzanie marką i
wizerunkiem firmy i wydała mi się interesująca, jednak nie mam doświadczenia w związku z tą uczelnią.
Co myślicie na ten temat? Macie może (albo Wasi bliscy) jakieś doświadczenia w związku z tym kierunkiem i uczelnią?

Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi!
Hej ja również poszukuję informacji na temat studiów podyplomowych. Również interesowałam się ofertą tego kierunku, raczej się zdecyduję. Dla mnie ważna jest teoria ale także praktyka, a wykładająca tam kadra zna się na każdym wszystkich aspektach tej dziedziny.
 

ksantypa88

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja studiuję od roku Retorykę stosowaną i Public Relations na Akademii Ignatianum w krk.
Na zajęciach dużo się mówi na wspomniany temat - właśnie o zarządzaniu marką i wizerunkiem firmy.
Ćwiczenia i wykłady prowadzą świetni ludzie, którzy nie siedzą tylko w salach wykładowych, ale pracują na co dzień w biznesie. Jeśli mam coś polecić to właśnie ten kierunek :) Jedyną wadą jest chyba tylko to, że trwa to tylko 3 semestry :)
 

mediolan

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Podbijam temat, podyplomowe uczelnie i kierunki z zakresu marketingu, reklamy itd. Ktos cos poleca? Najchetniej w Warszawie
 
Do góry