kiedy zaczeliście..

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Kiedy zaczeliście palić przy rodzicach i w jakich okolicznościach? Taka moja ciekawość :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Niedawno, w wieku 18 lat, zaczęło mnie już męczyć ukrywanie się z papierosami a i tak rodzice wiedzieli że palę. Zadowoleni nie są, ale cóż.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Dzięki Bogu ja nie palę. Ale nie wyobrażam sobie w przyszłości, aby moje dziecko nastoletnie już ze spokojem zapalało przy mnie fajkę, bo takie przyszły czasy...

I ty potrafisz napisać, że ja nabijam posty. Temat ciebie nie dotyczy, nie palisz - to się nie wypowiadaj. Mało ważne jest tu czego sobie nie wyobrażasz.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Popalałam w ukryciu przed rodzicami aż raz ojciec mnie poczęstował. Miałam chyba 19 lat. Potem razem popalaliśmy w ukryciu przed mamą. Teraz mama kupuje mi pety jak jej się spodoba opakowanie :D Zazwyczaj są to niestety slimy.
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
ja nie pale z rodzicami ale z babcią i dziadkie m poniewasz niemam jeszcze osiemnastu lat a brakuje mi 4 HOHOOH :D
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Miałam około 17 lat- szkolna pedagog (powinnam napisać pedagożka heh ) nakryła mnie i moją koleżankę na oddawaniu sie urokom nałogu w parku koło szkoły... I zaczęło sie nawracanie- miałyśmy napisać referat na temat szkodliwości palenia, przyznać sie do tego niecnego czynu naszej wychowawczyni i oczywiście wezwano rodziców. Wcześniej domyślali się, że pale, ale wtedy musiałam sie przyznać wprost- mama oczywiście nie była zadowolona, a tata stwierdził, ze skoro już paliłam to mogłam to robić tak, zeby nikt nas nie złapał :)
Ale najlepsze jest to, ze działania pani pedagog przyniosły skutek odwrotny od zamierzonego- od tamtej pory, skoro już było wiadomo, ze pale, zaczęłam palić "legalnie" :)
 

KochamŻycie

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Kiedy zacząłem palić ? hmm w wieku 20-21 lat. Ale to już nie aktualne (23l.) bo po 5-6 latach palenia rzuciłem to i już nigdy nie wróce. Cudownie jest być wolnym człowiekiem ... Co z tego że paliłem przy rodzicach i nie ukrywałem się z tym. Nic mi to nie dało wręcz jeszcze gorzej bo paliłem coraz więcej. Palenie jest ciężkim nałogiem ale troche zmiany nastawienia w myśleniu i wszystko jest możliwe. Wszystkim osobom które w dalszym ciągu przykładają papierosa do buzi życze aby kiedyś skończyli z tym i cieszyli się życiem :)
 

stenciu

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Ja mam 17 lat(18 rocznikowo). Palę od około 3 lat i ukrywam sie przed rodzicami z papierosami mimo że tata daje mi na nie pieniądze. Mogę przy nim zapalić, ale nie chcę że by później patrzał na mnie inaczej. Próbowałem rzucić to świństwo ale nie wychodzi, byłem nawet u lekarza żeby mi pomógł to powiedział żebym mentalowe zaczął palić. Niestety teraz palę jeszcze więcej...
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
ja tez próbowałem zucic (niepaliłem 1 dzień ) sam dostaje odrodziców kase ( do szkoły ^^) a tak naprawde na faje :p i codzienie wypier***** nanie 10 zł :| (9,70 :p) staram się rzucić ale niejest to załatwe a co do tematu ja sie ukrywam przed rodzicami :bag: :bag: a przy ich znajomych normalnie pale porzyczam szlugi i wgl :p
 

vanity

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Bywam tu i tam.
Ja zaczęłam palić "legalnie", kiedy mama zaczęła podkradać mi papierosy ;d Miałam z 20 lat.

Szpaqqq, nie sądzę, żebyś starał się rzucić, skoro tak się tym szczycisz.
 

shamaya

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
231
Punkty reakcji
0
Jakoś niedługo po 18tce. Mama i tak wiedziała, i pozwoliła mi palić w kuchni.
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
@youngperson też mi poprawasz humor a pozatym co ty szukasz w temacie kiedy zaczeliscie palic przy rodzicach ;|?? idz poglodaj MIni mini i sie niewypowiadaj w temacie nie dla ciebie !


@Confusion Miałem juz przypał siedze sobie za terenem szkoły ( po lekciach) idzie nauczycielka na z takimi kijkami od nart xD ubrała sie jak babcia +80 lat więc jej nierozmoznałem a akurat paliłem kolega powiedział ze ją zna ale niejest pewien ktoto wiec zkampiłem ona podeszła to go zgasiłem i cos tam gada , gada gada i mi szlugi wystawały z kurtki i mowi coto i wgl i mi :cenzura:ała i mam pytanie czy mogła ??? miała prawo ?? teoretycznie byłem za terenem szkoły a sie nie zerwałem ....??


@vanity po 1 mozna sie lansowac a nie szczycic to jest 21 wiek mowi sie juz inaczej a nie jak helena do HEńka który doi krowe ....
po 2 niema tu sie czym "szczycic " lansowac bo człowiek z nałogiem jest po:cenzura:a** to tak jak bym sie chwalił ze biore herione , kokaine etc .


Pozdro SzpaQQQ
 
Do góry